Som tehotná a odišla som od priateľa

11. jún 2024

Ahojte s priateľom sme spolu 3 roky včera som mu oznámila tehotensvo na čo mi odpovedal, že to nieje jeho dieťa, že on je neplodný skoro ma j*blo..Prisáham, že som s nikým nič nemala, tak mi začal nadávať, urážať ma, povedala som mu nech si spraví ešte raz testy plodnosti, že som s nikým iným nič nemala...Tak som odišla ku rodičom, odvtedy mi nezavolal ani nenapísal ja neviem čo mám robiť, pretože viem, že to je jeho dieťa 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
11. jún 2024

ty stojíš o chlapa, ktorý miesto slušnej komunikácie nadáva, uráža?

martinkatinka
11. jún 2024

Po narodeni dieta ho daj na sud o vyzivne, nariadia sa testy otcovstva a on zisti, ze si mu neklamala

janickacrazy
11. jún 2024

Daj mu chvíľu čas, uvidíš, možno sa mu to v tej jeho hlave rozleží. Stáva sa, že aj kvázi "neplodný" muž dokáže splodiť dieťa. Kamoškinmu mužovi tiež vyšlo, že je neplodný, ale nejakých pár spermií tam bolo, už boli aj na umelé objednaní a zrazu sa podarilo. Hlavne si odkladaj bločky, ked budeš niečo kupovať pre bábo a ak sa neozve, tak potom po porode testy otcovstva.

vanilkovazmrzka
11. jún 2024

Pozri, ak on skutocne ma nejako lekarsky podlozenu neplodnost, a zije s vedomim, ze je neplodny, tak oznamenie tvojho tehotenstva skutocne moze v nom vyvolat pocit ze to dieta nemoze byt jeho.

V minulosti ste sa o tom bavili? Chranili ste sa pri sexe, alebo vam to bolo jedno lebo on bol akoze neplodny?

oriesocek
11. jún 2024

Aj kamoš mal testy, že je neplodny. Takže si to patricne užíval. A jedna kolegyna ostala tehotná a robili aj testy DNA a bolo to jeho...

oriesocek
11. jún 2024

Ale každopádne u mňa by ako partner skončil, jedine co by som vymahala, tak výživné. A možno ani by nebol na rodnom liste... keď je taký vôl... radšej by som prišla aj o tie peniaze a zbavila sa takého

martinkatinka
11. jún 2024

A teda evidentne ti to nepovedal, ked ta skoro j***o, ked ti to povedal....

reanda
11. jún 2024

a ty si vedela, ze je neplodny? tri roky zijes s chlapom, ktory je neplodny a nepovie ti to? by som ho kopla do riti s rozbehom, ci by sa 'spamatal', alebo nie..

autor
11. jún 2024

@vanilkovazmrzka Ja som mu povedala nech mi ukáže lekársku správu na to mi odpovedal, že hneď ako sa to dozvedel ju roztrhal 🙈

zmrzlinka2021
11. jún 2024

Autorka, klame ti, len sa boji, že sa bude musieť teraz za teba oženiť. Žiadne záväzky s tebou neplánoval a takto rýchlo sa ťa zbavil. Keby ťa ľúbil, dávno by si vedela o lekárskych záveroch . Veď spolu chodíte tri roky. A hlavne by ťa neurazal. Bola si mu dobrá len na jeho staromladenecky život, žiaľ, je to chrapun

jesenzima
11. jún 2024

Ja by som ho po takejto reakcií kopla do tých jeho "neplodnych" vajec a absolútne by ma viac nezaujímal.

autor
11. jún 2024

@zmrzlinka2021 Áno je mi jasné, že klame 🙂 ešte ma aj na potrat posielal...teraz naozaj neviem čo robiť, keďže sa takto zachoval už mu nemám chuť nikdy dvihnúť ani odpísať.

zmrzlinka2021
11. jún 2024

Je to chudák, osobne by som to s ním ukončila, veď on to tiež chce, len nechce dať kopačky tebe ako tehotnej

damian85
11. jún 2024

Ak mal skutočne potvrdenú neplodnosť - nečudujem sa jeho reakcií. Ak je to len snaha o zbavenie zodpovednosti - tak s takým si v živote nepomôžeš a ideálne bude aby si mu už reálne nikdy nedvihla , či neodpísala.

kristinka92
11. jún 2024

ak mu diagnostikovali neplodnosť tak chápem že bol v šoku a prvé čo si myslel že si ho podviedla. len nechapem že ste spolu 3 roky a tebe o tom nepovedal? to za čo ta mal?? ako ti zdôvodnil že ste spolu spali bez ochrany?

vanilkovazmrzka
11. jún 2024

@autorka takze to doteraz nikdy nespomenul a pri sexe ste pouzivali kondom ci si brala hak? Potom je to klamstvo a len je v soku z toho ze s tebou ma mat dieta

autor
11. jún 2024

@kristinka92
@vanilkovazmrzka
Doteraz mi nepovedal, že mu voľakedy vyšli výsledky, že je neplodný..spávali sme bez ochrany cele 3r (nerobil sa do mňa nikdy) ale rozprávali sme sa o tom, že keď sa pritrafí bábo bude rád a zrazu takáto reakcia 🫣

dominikamacakova
11. jún 2024

Gratulujem, že si odišla

januska12323
11. jún 2024

Vykašli sa na neho a zariad sa podľa seba. Jediné čo musíš vyriešiť je či si dieťa chceš nechať a ak áno ako budeš riešiť bývanie a výživné.

autor
11. jún 2024

@januska12323 dieťa si nechávam 🙂 bývanie nieje problém rodicia bývajú v 3 poschodovom rodinnom dome, môžem byť u nich..a výživné potrebovať nebudem pre bábo.

eludka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eludka
11. jún 2024

dost nezodpovedny postoj, dieta ti budu zivit rodicia?

mondej676
11. jún 2024

to je hroza to mi je luto ze sa ti stalo. Ja by som ziadala testy otcovstva a oboznamila s tymto celym jeho rodinu, ale uz by som sa k nemu nevracala a nebol by ani na rodnom liste dietata.

kristinka92
11. jún 2024

tak to je pekne bezcharakterny špinavec. tváril sa že akože “keby sa zadarí tak nevadí” čim teba ako ženu drzal v šachu že do buducna si vybudujete rodinu atd a pritom vedel že je neplodny. chápem prvotný sok, ale toto klamstvo z jeho strany je neospravedlniteľné. vedome ta klamal a udržoval v tom ze keby otehotnies tak nevadí, pritom rátal s tým ze sa to nestane. bohužiaľ z tej jeho reakcie po oznámení tehotenstva vidieť ze rodinu s tebou nikdy neplánoval.
takeho človeka by som pri sebe nezniesla, ani keby sa priplazil stvornozky, veď by si nikdy nevedela na com si a veriť sa mu nedá.

mimuska328
11. jún 2024

@eludka co je na tom nezodpovedné ze sa chce autorka o dieťa postarať sama? To ju co chceš poslať na potrat len preto ze by bývalá s dieťaťom u rodičov??

danica2711
11. jún 2024

čo sa dá robiť, čakáš dieťa s totálnym blbcom. A predpokladám, že pred otehotnením bol skvelý, charakterný, úžasný (až na to, že ti klamal)... aspoň že máš kam ísť...

rorino
11. jún 2024

@jesenzima a možno by sa mu konečne splnilo želanie,a fakt by ostal neplodny😂

rorino
11. jún 2024

Aj keď nepotrebuješ,mala by si on žiadať,odkladať a dieťa bude mať nasporené,čo to do života.Takto "ploditela" vlastne odmeňuje s.Nech vie,a keď nechce prebrať zodpovednosť,aspoň peniaze mu to budú pripomínať.

autor
11. jún 2024

@kristinka92 Ani keby sa priplazil štvornožky, priniesol by mi kyticu ruží viac ho po tomto vo svojom živote nechcem, ešte k tomu keď ma poslal na potrat 🙂 bohužiaľ až po 3 rokoch som zistila aký je...