Som sebecká ja či partner?

torysheer
10. aug 2018

Mam 39, mam tu dlhorocny nick, aj tak som sa hanbila napisat pod svojim.....
Som rozvedena (18r manzelstvo, 3 deti), aj tak som nasla co som necakala- partnera (na Pokeci), ktory kvoli nam kupil dom, v ktorom by sme mohli byvat vsetci, a rok uz aj byvame (4roky sme spolu), plan je ze jeho mama bude s nami byvat tiez v samostatnom byte, nemala som s tym problem. Lenze.....
Mama sa zacala prejavovat, zatial byva u nas. Ja skacem ako besna, nic nemusi, aj tak som nebola usetrena par poznamok (ma dvoch synov, starych mladencov, ziadne vnucata). Mam velku uctu k starsim ludom, starala som sa o vsetko, napriek tomu len ,,poznámky"...
A moj drahy, ktory sa doteraz javil ako dokonaly partner, odrazu ho nepoznavam...nedokaze sa ani konstruktivne hadat, nema argumenty, vadi mu kazda malickost, nedokaze ma podrzat vo velmi tazkej situacii v rodine, vie len vycitat, robi dokonca naschvaly...a este..zbil ma. Kedysi by som povedala ze to mi max raz niekto urobi a koniec..bol vytoceny z rodiny, ja si tiez vzdy poviem svoje, tak som to schytala. V sexe si rozumieme genialne, tato oblast viac nez dokonala, preto ma prekvapuje ze pomaly tiez zacinam mat deficit....
Fakt zijem v iluzii? Nechapem ze sa takto dokazal zmenit.....

Mama

blairgossip
10. aug 2018

Tak ked ta zbil co este dalej riesis? Bal sa a odid v tuto sekundu, ked nema problem ta zbit nema problem urobit aj horsie. Tato tema je pre mna citliva kedze mala som kamosku ktora uz bohuzial nie je medzi zivymi, jej snubenec ju bil furt mu odpustila raz mu preplo a zabil ju. Proste podla mna, zbitie je varovny signal - utekaj. Ziadne odpustacky. Ako moze clovek kto ta ma udajne rad ta zbit? Si dost stara na to aby si sama vedela co je normalne a co nie

ukulela
10. aug 2018

@torysheer aj ste sa o tom zhovarali, o bitke? za mna plati - jedna bitka a dost. zvycajne plati, ze nasilie sa len stupnuje ... okrem toho po zalubenosti prislo vytriezvenie pri spolocnom byvani. zjavne nie je stvoreny pre rodinu.

ankaevka
10. aug 2018

Bitka je nieco, co sa neda, nesmie odpustit, ked to urobil raz, urobi to znova...ked si spomeniem kolko problemov sme mali, ale nikdy, nikdy nevstiahol ruku na mna..poznam take manzelstva, muz bil, na starost (60-70r) sa zmenil, ale kolko toho zena si za ten cas vytrpela..nechcela by som tak zit

bobricek1979
10. aug 2018

@torysheer bitja? To nie

torysheer
autor
10. aug 2018

@blairgossip to mas velku pravdu, navyse spojenu s nesmierne zlou skusenostou...on vie dobre ze prestrelil, ja som zase vinnik v tom ze ho viem do nepricetnosti vytocit, lebo si poviem svoje a neviem si udrzat ,hubu na spaciri"

sissy27
10. aug 2018

@torysheer udrel ťa. Šanca, že to bol skrat a už sa to nikdy nezopakuje, je mizivá. Ak mu to odpustíš a zostaneš, tak mu dáš najavo, že aj toto si môže dovoliť.
K ostatnému ani nemá zmysel sa vyjadrovať. Sama musíš vedieť, kde sú tvoje hranice, či dobrý sex je viac ako úcta, slušnosť...

lili303
10. aug 2018

No ja neviem ale uz len to ze ste nasla partnera na pokeci /cest vynimkam/ svedci o tom ze nieco v tom bude a aj to ze je stary mladenec.. a ktomu bitka no utekala by som kade lahsie. Myslim ze mate na viac ako sa nechat ponizovat od jeho matky a byt s clovekom ktory sa vas nezastane lebo drzi pri mamicke a spolocne byvanie tiez to speje len k horsiemu.. bud to vsetko zmenit a zacat sami ako zalubenci a uzivat si jeden druheho bez montovania sa jeho mamy alebo takto to klapat podla mna nebude. Vela parov co byvali s rodicmi sa rozislo presne kvoli tretej osobe. A co sa bitky tyka neviem co presne za tym bolo a ako to prebehlo to si treba vyjasnit ze ak este raz tak koniec. Nieste predsa handra aby s vami zametali. Drzim palce nech sa to vsetko vyriesi.

minutka
10. aug 2018

Zbil ma... tu by to presne skoncilo

deti95060810
10. aug 2018

takého partnera treba poslať rovno do zadku....Zbaliť seba alebo jeho a skončiť vzťah... Lenže... Máš kde odísť? Nie na 2-3 noci. to je málo. Navždy. Ak máš kde - tak okamžite sa baľ....
A nick si si nemusela meniť...do takej situácie sa môže dostať kde kto.... takže aká hanba...😉

deti95060810
10. aug 2018

ešte si v skupine snažilky? Hádam nie s týmto hovädom sa snažíš...😨

torysheer
autor
10. aug 2018
torysheer
autor
10. aug 2018

Ano. Mala som pocit ze on za to stoji. Ze on je moj osudovy muz, ja som nehladala nikoho, s troma detmi...a prislo to, dokonca sa snazil nam vytvorit zazemie, kupil kvoli nam dom.

blairgossip
10. aug 2018

@torysheer Proste ho posli do p... a vybavene.

blairgossip
10. aug 2018

@torysheer No a co ze hovies vytocit? Mna vytaca kolegyna, to ju mam tiez zbit lebo ma vytocila?

janinah
10. aug 2018

Dom kúpil kvôli mame a teba si doň nasťahoval ako lacnú pracovnú silu,mamku predsa treba doopatrovať....máš kam odísť? rozmysli sa,či za takých okolností ti ten sex stojí za to...ak si napíšeš pre a proti,tak tých proti máš jasne oveľa viac....

prevenar
10. aug 2018

@torysheer ..tak toto ma od idealneho / kvalitneho partnera velmi daleko. osobne by som urcite hladal dalej ... ak ostanes v tejto situacii, tvoj zivot sa casom zmeni na nocnu moru.

loginexistuje
10. aug 2018

ie nezijes v iluzii ale rozmyslas rozkrokom

janinah
10. aug 2018

@loginexistuje tiež nechápem ako môže ľahnúť ku chlapovi,ktorý ju zbil.....

alex49
10. aug 2018

dom kúpil sebe a nie tebe a tvojim deťom, ty tam s nimi iba bývaš, varíš, perieš... ešte ťa aj mlátiť môže, no radosť žiť

torysheer
autor
10. aug 2018

No.....riadne mi otvarate oci...Dom kupil kvoli nam, to viem uz len kvoli velkosti....ale zatial vzdy ked jeho mama pride (este sa jej byt preraba), ja sa staram, varim, upratujem, ona nic, je na navsteve, samozrejme len kritiky sa dockam vzdy.

loginexistuje
10. aug 2018

@torysheer no eate si treba uvedomit ze to je jeho dom a ak by sa nu nieco stalo je to dom jeho rodiny a nie tvoj ak teda nie si na liste vlastnictba dufam ze do toho domu nic neinvestujes a potom co deti ako to oni vnimaju ?

loginexistuje
10. aug 2018

a mozno si nasiel inu priatelku a nevie ako ta vystrnadit zo svojho domu a preto sa tak zmenil

mrkvicka060
10. aug 2018

@torysheer mas 39, 3 deti, uz co to odzite, toto ti treba? kupil dom pre SEBA, pretoze chcel dom. Keby ho sam nechcel, tak urcite by ho nekupoval kvoli vam. A je jeho, nastves ho, zmlati ta a vyhodi ti veci pred dvere. To sa ti potom bude lahsie odchadzat? Ja chapem, ze ti to vyhovuje, mas dom pre deti, pre seba, mas priatela, co si si ani nemyslela, ze najdes, ako sama pises...ale nestoji to za to. Fu akoze, tu nie je o com rozmyslat. Predstav si, ze ta zmlati pred detmi... a odpovedz si ci odist ci nie..

dilino
10. aug 2018

@janinah úplný suhlas do bodky to presne si myslim aj ja

negymama
10. aug 2018

cele roky si sa po rozvode starala o 3 deti, zivila ich, predpokladam ze pod mostom ste nebyvali, takze i ako take byvanie ste mali zaistene, dom nie je vsetko. Ty si to zvladala dlhe roky, aj bez chlapa, ak uz najst pri vyrastenych ako tak samostanych detoch chlapa...ma to byt hlavne dobry partner pre teba, v zrelom veku si treba uzivat pokoj, dobre vztahy, ludske zazemie...a nie sa stresovat ci chlapa nevyprovokujem vlastnym nazorom k bitke. Len sa ta spytam, ak ste niekde byvali, co je s tou nehnutelnostou, dufam ze je este v tvojom vlastnictve alebo mas z nej aspon odlozene peniaze, neupinaj sa na ten dom, vobec v nom nemusis zostarnut a ak nie je napisany na teba, co je pravdepodobne. nepatri ti tam nic, iba ak varecha do ruky a metla na zametanie.

whatever1
10. aug 2018

@torysheer Co by si poradila najlepsej kamaratke keby bola v tvojej situacii?

agathachristie
10. aug 2018

Mamanek čo ťa mláti..
Ešte, aby nezačal mlátiť aj deti. Utekaaaaj!!! Rýchlo kým nie si tehotná!!

nerya
10. aug 2018

@negymama neviem či celé roky, keď píše že má 39, štyri roky je s terajším partnerom to je 35 dajme tomu a Ako uvádza 18r manželstvo to mi vychádza na 17/18 rokov...

eliska13
10. aug 2018

@torysheer kritiky od svokry či muža?každý si dovoli, koľko dovolíš...môžeš mať úctu k starším, ale nie si nechať skákať po hlave

whatever1
10. aug 2018

@nerya ved priznala ze si vytvorila novy nick lebo sa hanbi. Tak mozno skreslila niektore nepodstatne udaje o sebe aby ju nik nepoznal. Neni na tom nic zle..