Som samotárka

26. mar 2022

Ahojte v živote mám len mamu s ktorou si rozumiem a manžela ale aj to som si není istá či mu namne záleží.
😏Mám zvláštne obdobie. Neverím si a nemám priateľov,iba známych na sociálnych sieťach..
Tak by som to chcela zmeniť no neviem . Naozaj neviem . Stále robím chyby.

simona_11
26. mar 2022

Ahoj, tak vitaj ja som na tom myslím podobne. Ak by si sa chcela vyrozprávať kľudne napíš súkromné.

mimirka32
26. mar 2022

A ake robis chyby?

autor
26. mar 2022

@mimirka32 tak si myslím no keď nemám ani kamošku..či kolegyňu to je jedno..myslela som si ..robila všetko fakt ,pomohla ,obetovala sa a aj tak asi zle ..niečo je zle . Nik po mne ani neštekne ako sa mám

mimirka32
26. mar 2022

Ja mam z teba pocit, ze naozaj nemas vysoke sebavedomie. Mozno to je problem, ze si neveris a velmi sa snazis, aby ta mal niekto rad. Az si to nakoniec nikto nevazi. Najskor sa maj rada ty sama, najdi si konicky, chod cvicit, prihlas sa na nejaky kurz, z ktoreho budes mat radost. A ked budes spokojna, aj nejaki kamarati sa uz na teba "nalepia". A v dnesnej dobe je asi aj celkom normalne, ze clovek nema vela kamaratov. Kolko mas rokov a preco si myslis, ze manzelovi na tebe nezalezi?

sandyan
26. mar 2022

Ahoj, ja byvam v cudzom meste tiez nemam nikoho len priatela a synceka, s mamou sa stretavam raz tyzdnne a sem tam pride pozriet sesternica...na messenger mam kamaratok ked sa to tak da nazvat neurekom no v realite je to nula bodov, nedokazem nadviazat velmi kamaratsvo. No kamaratka mi dost chyba :(

mariska30
27. mar 2022

@sandyan Ahoj a odkiaľ si🙂

sandyan
27. mar 2022

@mariska30 ahoj okolie kosic 🙂

petra8786
27. mar 2022

Kľudne sa ozvite,rada pokecám 🙂