Som s mužom len kvôli dcérke.

6. nov 2019

Ahojte chcem sa spýtať čo mám robiť čo si myslíte o tom keď nechcem byť s mužom ale koli dcérke ano tak neviem ci mam trpet koli dcérke aby mala otca. Lebo už to psychycky nezvládam..... Rodičia nedajú inak pokoj ubližujú mi. A ak odídem od muza. Tak budem mat pokoj od nich

pribinak
6. nov 2019

Co chces ty? Zariad sa podla toho, nie podla toho co chcu rodicia

stela01
6. nov 2019

Chceš takého istého muža pre dcéru alebo máš Ty ?

kittykat22
6. nov 2019

ale tak je problem s muzom alebo s jeho rodicmi? Ja som nepochopila kde je vlastne problem.

bimbina
6. nov 2019

Niekedy urobiť veci vo väčšie dobro pre teba neznamená urobiť aj správnu vec . Veľa vzťahov práve na základe rodičov krachne . Rozhodni sa čo chceš ty sama . Rozhodnutia sú tvoje , a ako sa rozhodneš nech to bude akokolkvek bude to stále tvoje rozhodnutie a to správne , lebo je to tvoje . Dieťa je dieťa , jasne byt pri oboch rodičoch je super , ale je tam možnosť aj odlucit sa od tých ktorí ti ubližujú a minimalizovať ich . 🙂

sashka22
6. nov 2019

Otec mojej malej je skvelý otec, ale nebol dobrým partnerom 🙂 desila som sa chvíle, že mala odíde z domu a ja s ním zostanem sama, nebudeme mať čo spolu robit, o čom hovoriť a pod.... Ja som sa rozhodla, že nezostanem a dobre som spravila. Už som vydatá, on si žije spokojne sám ďalej svoj slobodný život a na starostlivosti o dcéru mu to vôbec neubralo, malá si už nepamätá, že sme vôbec niekedy spolu žili a berie to tak ako je. Pri súčasnom partnerovi je to úplne ine vo vzťahu, absolútne sa nebojím s ním zostať sama, práveže sa trošku tešíme ako si to potom viac užijeme bez detí 😝

veronika_e
7. nov 2019

No ja si myslim, ze otca bude mat navzdy, ale ty nemusis mat zleho partnera navzdy, mozes byt s kym kolvek, ona otca moze mat nadalej, milion deti tak zije...

autor
7. nov 2019

@pribinak nechápem čo píšeš

autor
7. nov 2019

@stela01 coo???

autor
7. nov 2019

@kittykat22 s mojimi rodičmi a mužom mojim. Ze muž sa ich nechce zbaviť

fatima99
8. nov 2019

ak snim nie si stastna, tak ako preco by si mala trpiet. dcerka nech sa a s nim stretava a bude mat prakticky oboch rodicov, no trpiet takto, aver aj tak by vas vztah nevztah nemal dlheho trvania