Som podozrievavá?

30. sep 2021

Ahojte, ako by ste reagovali keby ste začuli rozhovor svokry a švagrinej kde na vás síce nepovedia nič zlé, len sa rozprávajú takým zvláštnym, nepríjemným tónom a hovoria o vás "Verona" (inak predo mnou ma volajú normálne Veronika) ale toto som už vedela dávno že takéto meno padá keď nepočujem... Len ma zarazil ten tón. Vzťahy máme normálne, pomáhame si, bavíme sa normálne aj sa pravidelne navštevujeme 🤷‍♀️ som len naivná že si dobré vzťahy namýšľam alebo som predsa len nevesta, cudzia? ☹️ V rodine som už dlhé roky...

bloger
30. sep 2021

Vzťahy nikdy nie sú ideálne ale mali by o tebe hovoriť pekne však Veronika je krásne meno

jana_vaj
30. sep 2021

Keď ono na oko sa to môže zdať v pohode, ba až idylicky, ale zakaždým sa niečo nájde a teda oni sú pokrvná rodina, takže zakaždým budú mať k sebe bližšie. Netráp sa tým, nežiješ s nimi.

autor
30. sep 2021

To je pravda že nikdy nie je v rodine idylka, aj u nás to bolo všelijaké kým boli deti malé, musela som stanoviť hranice za ktoré nepôjde nikto, ani moja mama ale to už je veľmi dávno. Teraz máme vzťahy veľmi dobré, aspoň mne to tak pripadalo. Viem že krv nie je voda, určite má svokra vždy oveľa bližšie svoju dcéru ako nevestu ale zabolí to

fleur1111
30. sep 2021

Keď ma človek niekoho úprimne rad, vyjadruje sa o ňom pekne aj za jeho chrbtom. U vás, to podľa toho čo píšeš, vyzerá na faloš. Zbytočne to nerieš a netrav s nimi čas keď nemusíš.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckocka
30. sep 2021

Ak nepovedali nič zlé tak moc nechápem problém. Verona je kratšie.

mariejenka
30. sep 2021

Verona? Sak to je taky archizmus,a zaroven česká speváčka 🤣..koho spalil letni žar,kdo se krátkych lasek bál...sibe mi.🤣🤣🤣
Ale k téme, tiež si myslim ze ked su svokra a švagriná spolu,a myslia si ze nepocujes,su sami sebou a nepretvaruju sa. Cize si pre nich vtedy Verona. A aj ton v hlase maju vtedy úprimný. Do očí sú falošné.

deti95060810
30. sep 2021

pomyslela by som si svoje... podľa toho čo si napísala mi pripadá svokra ako pokrytec...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. sep 2021

@ckocka ten tón ma zarazil. Vieš ako keď niečo hovoríš o niekom koho nemusíš, nemáš rada.
Nezarazilo ma ani tak to meno, veď viem o tom že mi tak hovoria keď si myslia že nepočujem. Aby ste si nemysleli že čakám sypanie cukru do zadku, to nie. Veď aj doma mi tak hovorili, kamaráti mi hovorili Veronika, kamarátky tiež alebo takou milou prezývkou. U nás ani u nich v rodine to nie je zvykom, hovoriť pekne. Len ten tón ma zamrzel. Ja ich mám úprimne rada. Ale asi tam z ich strany niečo bude o čom neviem

ckocka
30. sep 2021

Rodina sa tiež vždy milovať nemusí, navyše to nie je pokrvná rodina. Korektné vzťahy k spokojnému životu stačia.

dagmara17
30. sep 2021

Aspoň vieš ako to je, keď si ich počula, to niektorí ľudia sú takéto pretvárky, osobne to nemám vôbec rada, ale to nespravíš nič. Otázka je ako moc ti záleží na tom vzťahu s nimi?

xnatalkax
30. sep 2021

@cocolino234 faloš.. nemusíš sa s nimi stretávať ani rozprávať len aby sa nepovedalo. Aj keď to je rodina. Udržuj ako bolo písané korektné vzťahy ale nič viac. Ja to mám podobne. Ja nemusím švagrinu ani ona mňa… a to isté z jej strany je faloš

ckocka
30. sep 2021

Ja v tom fakt nevidím ani zásadnú pretvárku.
1. Je to iba dojem autorky z nejakého tónu. Reálne nič zlé nepovedali.
2. Svokra a švagriná ma milovať nemusia, milovať ma majú rodičia, manžel, deti.
3. Že neprekypujú nadšením a chválou keď sa o mne bavia, ale v osobnom styku sú prívetivejšie - to považujem za celkom štandartné správanie slušných ludí okrem mojich najbližších a netrápilo by ma to.

xnatalkax
30. sep 2021

@ckocka takže pretvarovanie je úplne normálne? Nemyslím keď majú problém treba ho povedat tej osobe a nie za chrbtom ohovárať

ckocka
30. sep 2021

@xnatalkax Ale čo jej majú povedať do očí?

peter1602
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
30. sep 2021

@peter1602 ona nereve len jej to je ľúto

miadi
30. sep 2021

Nemaju Ta radi. Netrap sa venuj svoj cas inym ludom.

autor
30. sep 2021

@peter1602 ty si aj v skutočnosti taký/á geroj/ka alebo robíš hustoty len na nete? Nikto tu nereve, pýtam sa na normálne názory, ako by to vzali ostatné baby.

miadi
30. sep 2021

Jeho si nevsimaj on je troll kazdy den tu inu blbost pise. Vcera mala jeho frajerka sex za $ aby mala na najom a stihla sa aj zabit a dnes zas vyznava lasku svojej matke ze snou bude do smrti zit v dome a zena nech sa prisposobi tomu alebo ide niekde .. Ak nejaku bude mat. Aby sa mu vsetky nezabili.

autor
30. sep 2021

@miadi aha, ešte som si ho nevšimla, tak to škoda reagovať.

whatever1
30. sep 2021

Chapem, ze to zamrzi, ale nakoniec je dobre že to vies.

sidicek
1. okt 2021

Nemajú ta rady, nepovedia nič konkrétne zle, lebo asi ani nie je co, ak si ty k nim milá a snažíš sa s nimi vychádzať co najlepšie.Niektori ľudia majú radi len seba. Pokiaľ ta stále oslovujú Veronika a za chrbtom Verona, je to úplne jasné. Nerieš, aspoň vieš na com si, ale nič moc s tým nespravís.

jana_eyre_2
1. okt 2021

Také sú už raz ženy.. mrzelo by ma to ak by som to zažila, to ako človek vysloví meno o mnohom vypovedá..