Som podľa vás lenivá?

19. júl 2024

Ahojte, v poslednej dobe sa mi nič nechce. Donedávna som v pohode chodila do roboty, doma upratovala, varila... Teraz som celé dni unavená, skleslá, nič nevládzem, ale tú únavu mám skôr psychickú ako fyzickú. Napríklad ani s deťmi sa mi nechce nikam ísť, ani len na prechádzku, a z toho sú potom skleslé aj ony. Dnes sa mi ani nedalo chvíľu vstať, skrátka sa neviem prinútiť. Myslíte že som lenivá?

sissy27
19. júl 2024

skôr by som to pripísala nejakému zdravotnému problému - železo, štítna sú ok?

zuzanockamt
19. júl 2024

Nie, to nie je lenivosť. Skôr začiatok depresie, úzkosť, vyhorenie.

jamimo
19. júl 2024

nemyslím si, že lenivosť, tak ako píšu ženy vyššie... Možno anémia, psychické vyčerpanie, tetánia, štítna žľaza, perimenopauza 🤷‍♀️
Skoré zlepšenie prajem!

autor
19. júl 2024

Železo ok, štítna žľaza neviem

deti95060810
19. júl 2024

ak máš problém so spánkom - tak depresie...
ešte skús nech lekár zoberie krv na rozbor - možno málo železa

beata_k
19. júl 2024

Skor si vyhorela, nez ze si leniva.

lucia851
19. júl 2024

Depresia

janinah
19. júl 2024

Nech sa prihlási tá.krora v aktuálnom počasí nie je unavená uvarená a lenivá ...chcem ju vidieť...

kristinka92
19. júl 2024

@janinah presneeee🙌🏼 keď je vonku 35 stupňov, čo sa čudujete? najradšej by som ľahla do vlažnej vody do vane a nech na mna ani nikto nehovorí

henrietta77
19. júl 2024

Nieje to náhodou aj z tohto tepla ?

bellaa3007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miiceencoovaa
19. júl 2024

Ahoj. Ja mám tetaniu a niekedy sa cítim presne takto isto…nič sa mi nechce, prídem z prace sadnem si a sedím aj do večera. A zas inokedy vyperiem, upracem, idem von a pod…

janickacrazy
19. júl 2024

To bude tým teplom, ak máte doma 28 stupňov a vonku 35, tak jasné, že si rada, že dychas. Mne sa tiež nič nechce.

niggaballs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanna33
19. júl 2024

Máte deti?

martul
19. júl 2024

@zuzanna33 kto? Autorka? Veď to píše v úvode.

cukroska
19. júl 2024

@zuzanockamt tiež si myslím. Vyhorenie.,depresívne nálady atď..

lavender94
19. júl 2024

Mne takto začala depresia, tiež som si roky myslela že som len lenivá. A napríklad ako píše
@deti95060810, že problém so spánkom, tak to vôbec nemusí byť pravidlo, ja som s tym problém nemala

jana_eyre_2
19. júl 2024

Akože v takmer 40tkach čo sú vonku si myslím že je normálne že je človek unaveny.. veď sa varíme vo vlastnej šťave cez deň a v noci to nie je nejako úžasné.. myslím že keď sa troška ochladí, aj energia trocha stupne..

Ja som totálne vypnutá keď prídem z práce a doma mám variť, deťom program urobiť, upratať.. máme tu teploty ako pri mori, len režim máme starý.. v Taliansku maju kvôli teplu siesty a žijú v noci, my máme fungovať ako v bežnom živote ale to sa nedá.. leto mám rada, ale takrto teploty sa jednoducho nedajú zvládať..

bloger
19. júl 2024

Nie si lenivá. To bude asi tým, že je strašne teplo.

babulkomale
19. júl 2024

Ja v dni ked idem do prace vstavam 5.00 a poobede ma veru vypina v kresle, normálne sa mi drieme pri kave. Akonahle sa ochladi, som plna zivota.

lneviemmeno
19. júl 2024

Toto som mala z anémie, beriem železo a už mi je lepšie, možno ti chýbajú nejaké vitamíny, železo atd a keď to nebude tento prípad, tak potom fakt psychika a začínajúca depresia. Išla by som v tvojom prípade najskor na krv či ti niečo nechýba. Ale ako môže to byt aj tým teplom áno

autor
19. júl 2024

Krv mi brali nedávno na preventívke, mala som všetko ok, ako zistím či ide o depresiu alebo naozaj len napr. z toho tepla?

janickacrazy
19. júl 2024

Skús si dať vyšetriť ešte aj tu štítnu žľazu. Ako to zistíš, no keď sa ochladí, tak by ti mala stúpnuť energia a mala by si byť veselšia. Ak nebudeš, tak môže byť depka alebo vyhorenie.