Som neustále v napätí

13. okt 2023

Baby ja už neviem čo s tým. Som typ človeka ktorý si neustále nájde dôvod na stres. Práca/škola/vztah/spomienky/rodina.. cokolvek.
Mám v celku komplikovanú situáciu ale cely život som bola takáto a cítim sa byt už momentálne neuveriteľne prepalena. Neviem do kedy to vydržím idem sa zblázniť. Existuje nejaký spôsob ako sa tohto nastavenia mysle zbaviť ?
Nevládzem ..

minenkak
13. okt 2023

Relaxačné cvičenia,hudba ,naučiť nemyslieť.Priroda ,slnko ,je úžasné počúvať vietor v korunách stromov a žiť v tomto okamihu

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
13. okt 2023

možno lieky... buď niečo na ukľudnenie, alebo rovno Ad

ivangeline
13. okt 2023

Mne pomohlo dat si tolko napatia..ze to nezvladnes a vypnes. Riesis len nevyhnutne. Pritomnost. Co pride.

zuzanockamt
13. okt 2023

@deti95060810 No určite, toto nech je úplne posledná voľba, lieky tohto typu len ozaj v ťažkých stavoch.

autor
13. okt 2023

@zuzanockamt lieky by som asi nepreferovala :/ uvažujem nad psychológom, možno by to pomohlo?

jozeffezoj
13. okt 2023

Ani nie.. Riešil to isté. Niekomu pomáhajú rituály.
Ranná kava, dobre jedlo, pečenie koláčov, záhrada, prechádzkach ao psom. Niečo proste pri čom vypnes.
Ale tiež to nerobím a tiež som vkuse v strese aj keby som nemusel

aidan133
13. okt 2023

Naozaj si musis najst nieco pri com uplne vypnes, meditacia, joga alebo aj intenzivnejsie cvicenie, beh, prechadzky a proste nerozmyslat pri tom, zhlboka dychat, vycistit mysel. Ono to nepojde hned, stale budes pri tych cinnostiach premyslat nad blbostami ale ak sa budes snazit, sustredit sa na dychanie, tak to bude stale menej a menej. Len musis vydrzat, nevzdavat to a vytvorit si rutinu. Nezda sa ale dost to spravi, takto kazdy den na 15-30 minut vypnut mozog.

alickapusinka
13. okt 2023

Aby si s toho napätia nedostala tetaniu.

zero1
14. okt 2023

“"Poďte ku mne všetci, ktorí sa namáhate a ste preťažení; ja vám dám odpočinutie!"”
‭‭Matúš‬ ‭11:28‬ ‭SLB‬‬
https://bible.com/bible/644/mat.11.28.SLB