Som nerozhodná

18. jún 2024

Pacia sa mi dvaja muzi. Su obaja vzajomne iny fyzicky, trochu povahovo, trochu aj travenim volneho casu...zatial je to v rovine online, no obaja sa namotavaju...jeden mozno kusok viac, druhy komunikuje vela, ale je opatrnejsi v konverzacii...s obidvoma by som sa chcela stretnut a vybrat si, ale viazu sa aj ked sme sa este nevideli, piseme si nejaky ten tyzden...ked sa stretnem s jednym z nich nadobudne dojem, ze uz sa to posuva....stretnut by som sa teoreticky mohla s oboma, ale netusim, cisi budem vediet hned vybrat, dam asi na intuiciu. Napisala som si aj plusy a minusy na kazdeho...asi dam uz len na osobny pocit...co bys te mi poradili?

vyrovnanaosoba
18. jún 2024

Neanalizuj, lebo ešte si aj oni môžu vyberať 😜

judit47
18. jún 2024

Ze to moc hrotis-este ste sa nevideli ale chlapci sa namotavaju? Ty si pises s dvoma, aj oni mozu mat dve tri rozrobene😀moc si nefandi a stretni sa s oboma-pre mna by si bola out uz pisanim plusov a minusov pred stretkom🤣

rozculena
18. jún 2024

ty máš dvoch a oni možno majú takto rozpracované aj viac😉

domkakvet
18. jún 2024

Stretni sa a uvidis, mozno sa ti nebude pacit ani jeden a mozno sa nakoniec nebudes pacit ty ani jednemu.

dzulli1980
18. jún 2024

Ty to tu riešiš a oni možno namotávajú ďalšie ... stretni sa nezáväzne s jedným, druhým, uvidíš ... možno nebudeš ani pre jedného z nich dostatočne atraktívna ... vo virtuálnom svete sú všetci dokonalí.

martina7578
18. jún 2024

Držím palce ale to že si s niekým píšeš nič neznamená. :D Z mojich posledných 4 rande nebol ani jeden vzťah. Nemôžeš sa hneď vidieť pred oltárom.

alickapusinka
18. jún 2024

Len či aj TY budeš typ jedného z nich fotka je iné a stretnutie na živo zasa iné.

autor
18. jún 2024

@judit47 ty by si si nenapisala plusy a minusy?
Btw nefandim si, len konstatujem

autor
18. jún 2024

@dzulli1980 skor ide o to, ze mozno budem pre oboch atraktivna a budem si musiet vybrat

autor
18. jún 2024

@martina7578 to nie, ale chemia bude a taky je zaciatok

anos18
19. jún 2024

Ako vieš ich plusy a mínusy, keď si ich ešte ani nespoznala?

lujza123
19. jún 2024

😂😂😂😀🤦‍♀️🤦‍♀️😀 ty si ich ešte ani nevidela, nepoznáš ich a už chceš písať plusy, mínusy a analyzovať ktorý je vhodnejší ?

Uvoľni sa trochu, neber to tak vážne, je to len písanie, každý si takto píše s ďalšími 20timi.
Ved sa stretni s každým, daj na prvý pocit a hlavne stopni ten tvoj “overthinking” . Zbytočne komplikujes tak jednoduchú vec ako randenie.

vyrovnanaosoba
19. jún 2024

Ešte by som si ich vyskúšala v posteli, lebo aj to môže byť plus či minus bod 🤣

autor
19. jún 2024

@lujza123
@vyrovnanaosoba
stačí aj pár dní správ a niečo o každom písaním zistíš, čo má rád, čomu sa venuje, či je samostatný, ako si vzťah predstavuje...zároveň sa v písaní prejavuje jeho osobnosť...prvý dojem je chémia, áno súhlasím, že je dôležitá

vyrovnanaosoba
19. jún 2024

Keď myslíš. Ja mám inú skúsenosť. Držím prsty pri voľbe toho správneho 😄

autor
19. jún 2024

@vyrovnanaosoba ja mám veľa skúseností, pýtala som sa na situáciu, keď sa páčim obom a mne sa budú obaja...ale to už asi dám na tie vnútorné pocity