Som moc dostupná?

simona1928
2. dec 2021

Ahojte, chcem sa spýtať o radu. Pisem si s chalanom 3 týždne a mame ísť v piatok von . Včera sme spolu volali , cely hovor bol úplne fajn ale však na konci hovoru mi povedal že sa necíti na vzťah. Neviem čo sa stalo pretože celé 3 týždne mi písal pekne a sladké spravy a z ničoho nič vijde z neho toto. Je to tym že som moc dostupná? Alebo dávam mu veľa tej mojej pozornosti ? Mám mu prestať pisat prvá ráno a tak?Chcela by som aby sa do mna zaľúbil a dal mi šancu len neviem ako ďalej po tom včerajšku . Dakujem za radu 🙂

kitycat
2. dec 2021

Jaaaj, zufalstvo po vztahu z teba krici.

Vsak zajdite na kafe zajtra.. Vseobecne velka pozornost skodi a teda co znamena ze ti pisal pekne? V spravach spominal vazny vztah a v telefonate uz nie?

basska_b
2. dec 2021

Asi nechce, aby si to stretko brala príliš vážne - ako že je už ruka v rukáve. Za stretnutie nič nedáš a aspoň sa lepšie spoznáte. Možno z toho niečo bude

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona1928
autor
2. dec 2021

@kitycat v správach mi naznačoval žeby chcel vzťah aj správy toho typu posielal a zrazu z neho vyšlo toto

ella_price
2. dec 2021

Nehroť to. Nechaj to, nech to ide samé. Áno, povieš si, pfffft, čo hentie o tom vedia, ale ver mi - vieme 😅 Nevnucuj sa mu, nedávaj mu najavo, že už len čakáš, kedy budete spolu. Začni priatelstvom, rozvíjajte vzťah medzi vami a uvidíš, ako to pôjde aj samo.

simona1928
autor
2. dec 2021

@ella_price ale neviem ani ako to mám urobiť s tym písaním , či sa mu mám ja ozývať alebo to nechať na nom . Ešte som nebola v takejto situácii

martina1201
2. dec 2021

@simona1928 by ma zaujímala kam chcete ísť von keď je vsetko zavreté. Či idete spolu do prírody? Radšej niekam kde je viac ľudí. Cez písmenká môže byť fajn, aj cez telefón, ale to neznamená že nemôže byť z neho násilník.....

Daj šancu kamarátstvu a nie rovno riešiť vzťahy. 3 týždne si píšete, ešte sa dosť nepoznáte. Cez písmenká sa dá krásne klamať. Nežeň sa do ničoho po hlave. Niekedy lepšie partnerstva sú keď sa na ne prejde z kamarátstva a nie hneď vhupnut do vzťahu....

martina1201
2. dec 2021

@simona1928 každý deň mu píšeš prvá? To by som nerobila. Občas hraj nedostupný. Si pre neho ľahká korisť a nemusí ťa získavať keď sa mu sama podsuvas. Keď aj napíše tak si správu hneď nečítajú. Vyzerá to potom ako keby si na nič iné nečakala len na jeho správy. Rob si svoje veci, čítaj si, upratuj alebo pracuj na niečom ale necakaj kým sa oň rozhodne ti napísať. Možno ani nie si jediná s ktorou si píše a zisťuje ktorá sa mu viac pozdáva. Za 3 týždne ani on a ani ty nemôžete vedieť či sa k sebe hodíte a teda ani či chcete mať spolu vzťah.....

ella_price
2. dec 2021

@simona1928 Normálne ho nechaj nech ti napíše aj on. Keď má záujem, ozve sa.

number19
2. dec 2021

Nechaj chlapovi ulohu chlapa a sebe ulohu zeny.
Tzn. ak ta chce, nechaj ho dobijat ta/snazit sa a ty si ho potom ako zena "vyber"...
(Nemusis mat na vyber, ale daj mu ten pocit ze mas)

domak2
2. dec 2021

@simona1928 v preklade to znamená, že sa s tebou kludne vyspi, ale má výhovorku keby si si náhodou myslela, že ste spolu. Ved ti predsa hovoril ze sa na vzťah necíti. 😅

h2
2. dec 2021

Píšete si 3 týždne, ešte ste sa nestretli a Ty už pomaly počuješ svadobné zvony. Možno on z Teba cíti, že Ty by si veľmi chcela vzťah, že si naňho namotaná... Je to skoro. Zaraď spiatočku, nechaj iniciatívu na ňom. Ak sa chcete stretnúť, stretnite sa. Nikdy nevieš, možno to budeš napokon Ty, kto po stretnutí naživo z toho bude chcieť vycúvať.

ovaaa
2. dec 2021

Tak na kafe môžeš ísť...., momentálne je doba u mužov "kamoška na všetko". Takže je to na tebe ty chceš vzťah, on niečo iné ....asi nemá zmysel strácať čas.

ivkazba
2. dec 2021

Píšeš, že "Chcela by som aby sa do mna zaľúbil a dal mi šancu". To je čisté zúfalstvo. Ako môžeš chcieť, aby sa do teba zaľúbil niekto, s kým si 3 týždne píšeš? O kom reálne nič nevieš? Odporúčam ukľudniť sa, nechať aktivitu na ňom, ak sa s ním stretneš, tak na prvom stretnutí nič (myslím žiadne smukačky alebo sex). Ak bude mať o teba vážny záujem, bude sa snažiť. Ak nie, tak máš odpoveď.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella_price
2. dec 2021

Ja myslím, že autorka môže napísať aj milión diskusií s touto témou, aj tak si urobí po svojom 😀 Puberta je silná vec 😀 Ale tak, popál sa, aspoň sa poučíš do budúcna 😀

marcellka32
2. dec 2021

Nedávaj hneď v piatok po stretnuti na FB, ig, či kde si nejaké zamilované statusy a srdiečka...uvoľni sa, nesil nič, uvidis aká bude prechádzka, či stretnutie v aute (či kam idete, keď je všetko zavreté), ak to myslí chlapec vážne, zabojuje, ale píšeš, že nechce vzťah, takže chce asi skôr kamošku s výhodami

kubkovamama
2. dec 2021

@simona1928 podstatne je,či sa poznáte osobne alebo len "píšete". Prečo mám tusaka,že osobne nie? Vzťah nemôžeš mať po 3 týždňoch...ani osobného stretávania 🤦Keby si ho poznala lepšie,možno by si vôbec nestála o to aby sa do teba zamiloval.Netlac na pílu,to chlapi neznášajú.Mojho manžela som naťahovala viac ako rok,ale tak mala som pádne dôvody..a povedal, že keby sa hneď dám alebo idem po ňom, vykašľal by sa asi na to. Že chlapov skrátka baví tá poľovačka pred vzťahom.U niekoho to trvá mesiace,aj dlhšie.A prečo by si si to nemala vychutnať a cítiť sa ako princezná,nie ako Doby....

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
2. dec 2021

Vsak zajtra mate rande. Tak mu napis uz len ahoj, zajtra sa mi ozvi a potvrd a zazelaj pekny den a uz mu nepis. Nechaj mu trocha iniciativy. Na rande uvidis, ci je naozaj taky mlcanlivy a ty musis tahat konverzaciu alebo ho nwzaujimas. Mala. Som rande, kde to chalan zabalil po 15 minutach, vraj sa nevyspal dobre o rande vedel 3 dni dopredu 🤣

Ja som si s terazsim frajwrom pisala asi 2 mesiace. Potom sme mali 4 rande kM sme to zacali volat vztah.

lesana25
2. dec 2021

Za tri týždne písania cez pokec sa má muž do teba zamilovať?
Čo máš 14?

nicol_ka55
2. dec 2021

Ako po pravde, ja sa mu ani necudujem ze ti toto povedal, co sa poznate uz tak ze je to na manzelstvo pomaly? To nie a to ze ti to povedal neznamena ze casom ked sa budete dlhsie poznat z toho nieco nemoze byt.

timing
2. dec 2021

To stretnutie navrhol on? Ci ty?

denden77
2. dec 2021

este ste sa ani osobne nestretli a ty chces, aby sa zalubil? 😁

snehulienka639
2. dec 2021

Pride mi proste, ze na vsetko moc tlacis a to malo komu proste vyhovuje, tak ako osobne sa ani len necudujem, ze aj chlapec sa zlakol a pre istotu ti to napisal

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macekovam
3. dec 2021

@simona1928 daj tomu čas.. Neozvi sa... A čakaj kým sa on ozve... Pokojne aj týždeň 2...A keď sa neozve do Vianoc sám... Tak na to asi kašli.. A keď už ani na Vianoce nenapíše.. Vymazať 😁😁😁

w123
3. dec 2021

vobec by som si s nim nezacinala,randila by som s chlapmi co hladaju vztah, tento chce sex a tie reci typu necitim sa na vztah bla bla nech si necha pre inu a neobera ta o cas

monka105
4. dec 2021

@simona1928 Necíti sa na vzťah, ale možno chce od teba práve nezáväzné stretávanie, ak sa teda chápeme. Vtedy ťa musí chlap tiež najprv oblbnúť a namotať, aby si s niečím takým súhlasila. Ak ty chceš niečo iné ako on, tak to ukonči a každý bude ďalej hľadať to svoje. Mimochodom, nikdy by mi ani len nenapadlo vypisovať hneď ráno objektu môjho záujmu. 🙂Som žena, mám hrdosť, chlap má bojovať o mňa. A ver mi, že chlapi to tak aj majú radi.

tykat
5. dec 2021

@simona1928 ...no ako ste dopadli?
Nehrotila by som to, nechala volny priebeh. Mozno sa ti nebude pacit on. Pojdete sa prejst, na stojaka na varene vinko. A mozno znovu o par dni a mozno uz vobec. Cas ukaze