Som ja zlá?

23. jún 2023

Ahojte chcem nestrannu spätnú väzbu … týždeň sme sa s priateľom nevideli (bola som odcestovana ako darcek za úspešne ukončenie štúdia) čakala som že pri návrate bude me spolu no na to mi začal menovať ako pojdeme na stretko s jeho kamarátmi a následne že majú oslavu narodenín jeho tety,proste som sa urazila že mu je min stretko s kamošmi dôležitejšie ako čas so mnou nehovoriac o oslave ta sa nemôže vyčítať hovoril ako sa teší na čas so mnou a zrazu žiadna iniciatíva iba nalinkovany program na ďalšie dni…

zmrzlinka2021
23. jún 2023

Pozri, to co najviac neznasam je to, co som robila v zaciatkoch vztahu s mojim dnes uz manzelom - urazala som sa.
Jedna vec je tvoja predstava, druha vec je realita. Ak si mala inu predstavu, ako je realita, mala si to skor komunikovat s priatelom.
Nevydieraj ho stylom "stretko s kamosmi je dolezitejsie" - ved ti povedal, ze pojdete spolu, cize s tebou rata. Spolocny program si mozete spravit po tom stretku aj oslave narodenim jeho tety. Asi ho pozvala, a ano, narodeniny oslavuje raz do roka - tak chodte tam spolu.

Proste ziadne historianske vybuchy a vzduvania.

hortenziaj
23. jún 2023

Však naplánoval si,tak choďte tam. Toto by som mu nevyčítala. Veď aj on môže byť urazený že si šla na týždeň preč,čo ti není on presnejší ako nejaký týždňový výlet. Nerob z komára somára,veď aj potom môžte byť spolu sami, a takých príležitosti ešte bude veľa.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
23. jún 2023

Ideš sa urážať? Čo máš 4 roky a niekto ti zobral Kýblik s lopatkou?

Vieš, obaja by ste mali mat aj nejakú slobodu. Ty si bola na výlete, ok, on má dohodnutú party s kamošmi. Spolu budete potom. Teda ak jeho neprestane baviť rieist tvoje urážanie

ropucha6
23. jún 2023

Vsak tam budes aj ty, tak kde je problem. Ked si s nim chcela byt sama, co si mu to nepovedala. Trosku detinske.

moonlight1210
23. jún 2023

Ale jeho zivot sa nezastavil, kym si bola prec. Ma svoje plany, atd., ktore vznikli, ked si bola prec.

Ty si tiez isla podla svojej linky - na vylet. Tiez sa mohol urazit, ze si myslel, ze dostudujes a budes sa mu venovat. Rovnako by si to ty vtedy nechapala, co riesi. Ci sa mas vzdat vyletu.

Byt s niekym neznamena, byt len vo dvojici spolu. Znamena to aj prezivat zivot spolu. Udalosti spolu. Zazitky spolu.

A kazdy si zachovajte aj cast svojho sukromneho osobneho zivota, teraz vyznam toho nechapes, ale casom pochopis, ake je to dolezite.

hortenziaj
23. jún 2023

Inak to je také,v začiatkoch vzťahu si na to citlivá,aj ja som bola smutna keď muž mal program bezomna, ale nevyčítala som,len som to v sebe tak prežívala,ale snažila som sa chápať. Ale ako sme manželia,tak som rada že ide aj bezomna niekde,že je samostatný,má kamošov,lebo keby sme stále zavesený na sebe tak by sme si liezli už na nervy asi a takto mám aj j čas na svoje koníčky,kamošky a tak. A on sa teraz nemôže vzdať kvôli tebe celej rodiny,kamošov, nech buduje aj túto časť života,ak budete spolu ako manželia,zijde sa

sissy27
23. jún 2023

Ale rychlo si daj 20klikov a studenu sprchu… vsetko bude podla teba?? Ty si odides na tyzden bez neho a on predpokladam sa nezdul a potom sa milostiva vrati a zas ma byt podla nej?? Ved sa raz aj ty prisposob - koniec koncov, on vymyslel spolocny program, nenechava ta sediet doma samotnu…

diewcatqoo
23. jún 2023

A co keby sa on urazil za to, ze si odcestovala po skonceni studia prec bez neho? Ved tiez si predsa uprednostnila nieco ine pred nim... jak male deti 🤷‍♀️

ruxandra
23. jún 2023

Ano, ty si ta zla, to sa naozaj urazas na to, ze si urobil iny program? A ty si si mohla urobit iny program? Ved na to stretko aj tu oslavu ta chce zobrat so sebou, neodstrcil ta uplne, tak nehysterci, casu pre seba budete mat este habadej ;)
Ked mu toto robis na zaciatku vztahu, nechcem vediet ako budes vyvadzat neskor, daj sa dokopy fakt a nechaj ho, nech aj on ma nejaky zivot a nie len vas vztah. Je uplne normalne, ze ma kamaratov a dalej sa stretava aj s inymi ludmi, vztahom s tebou sa mu predsa zivot neskoncil… 🙂

marca12
23. jún 2023

Ved idete na oslavu a za kamosmi spolu nie? Za taketo veci by som sa nehnevala,je ti detinske spravanie. Cakas,ze budes najblizsie sama s priatelom.

lucky_k
23. jún 2023

A to si aké študium ukončila? Podľa správania a písaného prejavu deviaty ročník, ...prepáč ale musíš dospieť, budeš šťastnejšia

pralinka25
23. jún 2023

ved je to uplne super ze tam budete spolu a po stretku si date aj ten sexik ci o co ide? nejde tam sam bez teba ani ta teraz na dalsi tyzden neopusta. travit cas divanim sa vzajomne do oci mozete aj na druhy den.
nech sa divam aako chcem stale nevidim dovod na urazenie sa.

kristinapetronela
24. jún 2023

To čo chcete byť niekde celý víkend zavretý bez ľudí ?

domkakvet
24. jún 2023

Ty si bola tiez prec bez neho a on ide s tebou a celkove nic zle na tom nevidim.

lucia147852
24. jún 2023

Výlev jak moja 6 ročná, keď jej poviem že dnes nejdeme na ihrisko 🤷🏽‍♀️

hugger
25. jún 2023

ked ta berie ba stretnutie s kamosmi je to dobry znak ze to s tebou mysli vazne