Som divná?

21. sep 2022

Ahojte, nový vzťah vo mne otvoril niečo nové. Vždy som bola vanilla, jemnosť, nežnosť, romanca. Teraz som si našla chlapa DOMINANTA, ktorý si túži ženu podmaniť a panovať nad ňou, a mňa to dokonca rajcuje. Nikdy som nebola na také veci a vážim si samú seba, neviem či to má s týmto nejaký súvis. Som vzrušená, keď mi dáva nejaké úlohy (fotky, videjká..), keď je ku mne násilný, nazýva ma svojou k****u. Nespoznávam sa a hanbím sa sama pred sebou za túto moju stránku. Je toto vo vzťahoch bežné? Inak je láskavý chlap, nežný a pozorný, len rád sa so mnou takto hraje a ja som z toho tiež spokojná. 🤷‍♀️

marca12
21. sep 2022

Pokial je to len pri hrach a nebude taky aj v zivote,tak si uzivaj. Toto mi pripada ako z romanticko erotickych knih. 🤣 Len pozor na tie fotky,videa,aby to nezneuzil v buducnosti,na taku ulohu by som sa mu vybodla a radsej mala cierny bod.

autor
21. sep 2022

@marca12 bez ksichtu samozrejme 😅 ale áno je to rajcovné a zaujímavé. Len niekedy mám zo seba zvláštne pocity

rachel36a
21. sep 2022

Za mna hroza...raz by ma nazval svojou k....u a skoncil by...o fotkach a videach ani nehovorim...hnus...

jjanulienka
21. sep 2022

Keď Vám to vyhovuje obom prečo nie🤷🏽‍♀️Ale áno daj si pozir aby bol dominantný len v spálni 😬

estrella5
21. sep 2022

No, tak si možno v sebe objavila bdsm pozitivitu.. Takých ľudí je viac ako by sa mohlo zdať... A inak.. so sebaúctou to nemá nič 🙃 (ak je to teda všetko s obojstranným súhlasom a bla bla bla)

dzulli1980
21. sep 2022

Nie som puritánka, no za mňa toto nie ... nedajbože otehotnieš, prídu deti a budeš kurva, lebo nebudeš mať pri dieťati čas byť jeho kurvou ... nie, nechcela by som takýto vzťah ... teraz Ti to príde možno rajcovné, no z dlhodobého hľadiska to bude len trápenie.

estrella5
21. sep 2022

A dodám - hľadáš odpovede na zlom fóre 🙂 Skôr hľadaj na fórach zameraných na bdsm a medzi takými ľuďmi.. A v neposlednom rade - komunikuj s partnerom. Tí, ktorí nič také nezažili a usudzujú z nejakých domnienok ťažko poradia...

kinderzwillinge
21. sep 2022

50 odtienov v realnom zivote 🙂 Je aspon taky fesak, ako Grey 😀 ??

modrykonik33
21. sep 2022

Mňa také veci tiež vzrušujú, okrem oslovenia k*rva, to by mi vadilo 😁 ale baby píšu dobre, taký chlap nie je dobrý do života, zvyčajne také správanie neostane iba v posteli, žiaľ 😥

autor
21. sep 2022

@kinderzwillinge je bohovsky 😍😍😍 aj fešák je aj v trenkach má vyše 20tky 🤭😂

autor
21. sep 2022

@modrykonik33 😢 to je práve na tom tá škoda. Že sa to môže vymknut spod kontroly a zasahovať aj do bežného života

kinderzwillinge
21. sep 2022

No tu musim suhlasit s tym, co pise @modrykonik33, ved aj Grey sa snazil Anastaziu manipulovat aj v beznom zivote a vobec by som sa nedivila, keby sa pri pisani knihy autor radil s odbornikmi, aby to vyzeralo co najrealnejsie

miadi
21. sep 2022

No tak si divna a co teraz ? Kazdy sme nejaky. Len Keby si bola ozaj spokojna tak sem Asi nepises..

simona20201309
21. sep 2022

Nazyva ta svojou kurvou, lebo ta za ňu považuje. Ma ta za kurvu. Inak bohovsky môže byť v posteli, ale nie do života. Pekne si ta omota a potom pôjde loviť ďalej, keď ho omrzíš. Dávaj si naozaj veľký pozor, lebo sa môžeš veľmi sklamať. Aj keď je to podľa mňa úplne zbytočné ti niečo teraz vysvetľovať. Je to dokonalý manipulator. A ty nie si divná, si len naivná. Presne na také naivky to títo borci skúšajú...

mariejenka
22. sep 2022

Bez ksichtu? A mas úplnú istotu,ze ti ukáže každú jednu foto ktorú ti spraví? Ci sa fotis,natacas sama? A on to dostane,a potom zmaže? No,nechxem byt podozrievava,ale... veľký pozor by som si dala,no a ta dominancia v intímnej oblasti,by bola ok,az na tie ku*va sem,ku*va tam. Ty mu tiež povedz,och ty môj koko*! Ze sa.ti tiež zapáčilo dominancie.

petricka22
22. sep 2022

@kinderzwillinge grey bola rozpravka, pisala to zena podla svojich predstav. Vobec to nems nic spolocne s realitou. 🤦‍♀️

petricka22
22. sep 2022

V spalni je dovolene vsetko, co sa paci obom. A zeny, ktore nevidia do takehoto vztahu by sa k tomu nemali vyjadrovat. Cuduj sa svete, aj dominantni muzi maju rodiny a vazia si svoje partnerky, aj napriek tym nepeknym osloveniam, ktore sa pouzivaju len pri “hre” a nie v beznom zivote.

autor
22. sep 2022

@petricka22 je to nová skúsenosť naozaj neviem ako to bežne funguje. Nikdy som sa o to nezaujímala ani som netušila že sa mi niečo také vôbec môže páčiť. Ako som spomenula inak je nežný a pozorný. Dokážeme sa rozprávať dlhé hodiny rozumieme si zaujíma sa je ochotný pomôcť ak treba. Má špeciálny vzťah k deťom (pracuje s chorými deťmi) dobrý vzťah s rodinou (čo veľa napovedá o človeku) fakt kvality aké sú u muža vítané. Akurát tieto hry tak tam je zrazu iný človek viac vášnivý a nadradený. V tomto sme sa našli ja rada pocítim mužskú ruku (v posteli len). V bežnom živote si ma nedokáže podmaniť nikto som slobodna bytosť a udržujem si harmóniu v každej rovine svojho života. Skratka mimo postele neskrotna.

amaro
22. sep 2022

Autorka, napíš mi ss ak chceš. Mám takého muža a v bežnom živote je dobrý a láskavý. Robíme, čo nám vyhovuje obom, máme aj hranice, o ktorých sme sa rozprávali a rešpektujeme ich. A nepovažuje ma za k...u. Máme pekný vzťah a ľúbime sa.

amaro
22. sep 2022

@dzulli1980 deti ovplyvnia akýkoľvek intímny život. A je úplne jedno, či si manželia budú hľadať spoločný čas a priestor na svoje hry alebo polhodinové predohry alebo nudného misionára.

oomina
22. sep 2022

Prečo by si sa mala pred sebou sama seba hanbiť. Veď je úplne normálne, že raz príde nejaká tá zmena. No bez nej by to bola proste nuda a nemuselo by byť dobré ani to

kassandra25
22. sep 2022

No za mna ano. Si divna. Normalny clovek by toto o sebe nenapisal, aj keby takto fical..... skus toto vyslovit aj v reále niekomu nahlas..., uvidis paradne reakcie 🤣

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinderzwillinge
22. sep 2022

@petricka22 Jasneee, ja viem, ze to bola rozpravka, ale ono je nieco na tom, ze ludia sa spravaju podla urciteho vzorca a ani si to neuvedomuju. A ked je niekto dominant, tak asi bude v kazdom smere.

nic0le
22. sep 2022

nie si znamenie strelec? 😀

lienoccka85
22. sep 2022

Ked ti toto vyhovuje, tak budis, kazdy sme iny a ine veci nam sedia, len pozor na to aby toto nemal potrebu dosiahnut aj v beznom fungovani vo vztahu, sex je jedna vec, ale ak bude chciet byt dominantny vo vsetkom to ti zacne vadit.

petricka22
22. sep 2022

@kassandra25 pokial ma clovek vo svojom okoli normalnych ludi, ktori hned druheho neskatulkuju a neodsudzuju len na zaklade seba, ale vie, ze si ho vypocuju a snazi sa porozumiet, tak nemusi mat obavu to povedat aj svojmu okoliu, alebo teda kamaratke, dovernicke. Ved bezne sa clovek tiez nezdoveri so svojim intimnym zivotom komukolvek.

petricka22
22. sep 2022

Ked sa ti to paci, nie je co riesit. Zivot treba zit a nie prezivat…

kassandra25
22. sep 2022

@petricka22 uprimne si myslim, ze temu mala autorka zalozit na sexualnu stranku a ze mudry clovek si spalnove veci riesi so svojim partnerom, a gynekologom, sexuologom. Tu su ale zeny, ktore maju akoze " obavy", za ktore chcu byt stoj co stoj pochvalene. To bolo tu zamerom.

ibajaanikiny
22. sep 2022

Moj vztah pred tymto terajsim bol taky isty ako opisujes…vyzeral super,posobil super,v posteli super a presne take chovanie ako opisujes a tiez ma to “rajcovalo”…kym sme spolu nezacali aj zit a tam zacal pruser…vdaka bohu,ze je uz ex,vdaka bohu,uz je spat pri mamicke 500km odo mna😄