Som bez kámošky

zuzulk
16. sep 2016

😒 Ahojte. Chcem sa len vypisat. Môžem byť stastna že mám muza,dieťa. Aj som. Ale občas príde ten pocit prázdnoty. .neviem čo mi chyba. Nechodím nikam, myslím tým sadnut si s babami na drink a tak..lebo nemám takú ziadnu kamosku, iba zname čo občas stretnem. .niekedy si prípadam asi ako z inej planéty. .ja nikoho nesudim,nerozoberam. Asi som sa ešte sama so sebou nestotoznila 😞inak to nevidím kde je chyba. Toto neni depka ale niečo iné.

n0mi
16. sep 2016

@zuzulk tak treba vyjst do spolocnosti aj tu na mk vies natrafit na maminy z okolia a vyjst si von.

sissy27
16. sep 2016

@zuzulk no kamarátstvo je vzťah, ktorý sa buduje spoločnými zážitkami, aktivitami... ja mám napr. kamošku ešte aj zo základky a teda je to už pomaly 30 rokov, čo sa poznáme, aj keď toto nie je tá najbližšia... plus teda samozrejme časom pribudli ďalšie, z rôznych "smerov" - s niektorými sa poznáme cez deti, cez spoločnú kamošku, z bývalej práce, zo školy a dokonca aj cez net 🙂 aj keď to nebolo cielené zoznámenie pod značkou "hľadám kamošku"... a samozrejme všetky sme postupne prešli kadejakými zmenami - práca, sťahovanie, svadby, rozvody, deti, starosti aj radosti, určite sa nevídame denne ani nijako pravidelne, ale proste vzájomne sa snažíme nájsť si na seba čas a to kamarátstvo upevňovať... občas necháme deti chlapom či starým rodičom alebo aj opatrovateľke a spravíme si program...
Hlavne neseď doma a nerob zo svojho muža stred vesmíru - lebo toto sú dve najčastejšie príčiny, prečo niekto nemá kamarátky / kamarátov...
Mimochodom, ako je na tom tvoj muž? ten kamošov má?

svetluska82
17. sep 2016

@zuzulk ja som si nasla kamosky vo fitku na spinningu a inych aktivitach. teraz chodim na brusne tance a tiez sme tam celkom fajn partia 🙂 Ja zas nemam problem aj sama vybehnut napr. behat a tam sa uz das do reci. Dalsiu kamosku som stretla cez muza, je to jeho kolegyna ktora ma rada turistiku tak ju zavolal s nami 🙂 a zatial vyzera ze sme si sadli. Na kavu chodim so sestrou a s babami z roboty, niekedy treba byt iniciator a pozvat prip. sa opytat ci neskocime na kavu alebo drink.

stastnablcha
17. sep 2016

my sme sa dali dokopy celkom fajn partia cez deti... v skolke sa spoznali a my rodicia sme si sadli... ak si na MD tak toto je najistejsi sposob🙂 a inak v robote zavolat baby na obed alebo na kavu tiez pomoze 🙂 obvolat byvale spoluziacky..

deltaa
19. sep 2016

a kolko mas rokov? je mozne ze si nenasla ako sa to hovori "zmysel zivota"? nesplnila sa ti nejak tvoj tajny sen? lebo vacsina ludi si mysli ze ked ma vytuzenu pracu, ma manzela a krasne zdrave deti ze je stastna ale vo vnutri jej stale nieco chyba. Mozno ze to po com skutocne (podvedome) tuzis aby ta naplnilo spokojnostou nema s rodinou ci peniazmi nic spolocne ....

katarik44
19. sep 2016

#zuzulk Uplne ta chapem. Citim nieco podobne. Hovori sa, ze ludia do nasho zivota prichadzaju a odchadzaju, ja mam pocit, ze odchadzaju a nikto novy neprichadza:/ Skoda, ze nie si z KE, mozno by sme si sadli;) tak prajem vela stastia, nech pride nejaka fajn osobka do tvojho zivota.

marylinmary
19. sep 2016

ja tiez sa niekedy citim ako taka stratena existencia 🙂 na jednej strane by som si rada vysla s kamoskami, ibaze mam rada ten taky svoj klud a asi to je ten moj problem preco vokol seba ziadne kamky nemam poriadne

mravvcek
19. sep 2016

Ja som tiez z Kosic a asi som z inej planety 🙂 som tu 10 rokov a nenasla som si kamosku,taku aby bola normalna 😀

katarik44
19. sep 2016

@mravvcek a smiem sa spytat kolko mas rokov? Resp. asi nie si momentalne doma na rodicovskej/ materskej... Ja hladam nejaku kamosku na dlhe denne chvile😀

mravvcek
19. sep 2016

@katarik44 som na rodicovskej mam 34 a 4roc synceka

janka95
30. nov 2016

Tak aspoň teraz viem že nie som sama. : - )