Som 6 rokov bez vzťahu. Ako sa mám zoznámiť?

7. dec 2020

Ahojte, už niekoľko rokov konkrétne 6 som bez vzťahu. Mala som iba krátkodobé znamosti a partnera si nájsť neviem. Problem vidím v tom, že to s mužmi neviem. Som na zoznamke a keď sa mi tam aj niekto zapáči neviem komunikovať. Aj teraz, píšem si s jednym co sa mi páči ale debata viazne. Neviem, asi nedokážem byť prirodzená alebo co. Som už z toho na nervy ze si Neviuem nájsť chlapa

samps
7. dec 2020

Ahoj, nápis mi skusime pokecať 🙂.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hankm
7. dec 2020

Pokojne sa ozvi do sukromnej, ako vyssie kolega napsal, skusim ti odpovedat na otazky. A mozes porovnat min dva muzske pohlady.

miadi
7. dec 2020

Ak si tichši typ hladaj ukecaneho chlapa ( mna by porazilo) ak si normalne ukecana tak asi len nemas o com? Povedz mu o sebe co mas rada co nie a ake mà on zaujmy. Co chces od vztahu- važny vztah lasku manzelstvo deti alebo len kamosa na volne chvilky s vyhodami. Nieco na tom bude ze si 6rokov sama. Ked sa ti na zivo nebude pozdavat nebude chemia tak sup dovi dopo. To by si mala mat jasne hnet a potom ho spoznavat. Lebo jedna vec je ako sa clovek prezentuje a aky naozaj je. Činy su viac ako slovà. A zas aj on by v tebe mal najst to co od zeny (lasky ) caka.

lija22
7. dec 2020

ked debata viazne nebude to ten pravy. som chcela napusat ako prve. Ako druhe mi napadlo, ze toto pre teba nebude idealna cesta. Ale to nevadi, treba skusat. o nic nejde. hlavne je vyselektovat plevy, stretnut sa a potom sa uvidi

yasmeena
7. dec 2020

vsak si adoptuj nejakeho psika,alebo zober aspon do docasky-a ver mi,ani nevies ako a budes sa poznat a rozpravat s mnozstvom cudzich ludi,vratane chlapov...a mnohi su tiez okunavi,ale pes zblizuje 😀 ....ak sa chces trenovat najskor na nete,to je sice fajn,ale je tam velke riziko sklamani,ak sa zalubis...takze ak na nete niekto nechce od teba len tvoje nahe fotky alebo sex rozhovory,tak to bude normalny cloveka a mozes o vsetkom moznom,ako si vyrobila vlastnorucne veniec na vianoce,ako ta serie suseda,ze si chces odfarbit vlasy / tieto veci o mne vedia nejaki chlapi aj daleko za hranicami slovenska,keby to suseda vedela,kde vsade sa na nu stazujem 😀 / ...neboj sa,chlapi maju radi klebety 😀 a obycajne veci...a on mozno je majster slovenska v pestovani tekvic 😀 netreba to hrotit len na to,ze vztah,alebo aby ste si boli podobni...hlavne nedaj dopredu vediet,ze hladas zufalo vztah,to hned maju v hlave cervenu na semafore...a ked s nim debatujes,rozhovor utni vzdy v tom najlepsom /napr ze musis ist varit alebo ze ta vola matka/,aby mal pocit ze sa este musite rozpravat aj zajtra ...a bude vzdy odchadzat z cetu v dobrej nalade...lebo ked to silis na dve hodiny tak mozno aj zaspava medzitym,tak si to spoji dohromday ze ty=spanok..ked nehlada temy on,tak nema zaujem,to je kruta pravda...

janickacrazy
8. dec 2020

skús pozrieť videá od tejto kočky, radí presne v tom, čo potrebuješ: Lucia Klapáčová,
Expertka na vzťahy, disciplínu a odvahu

katkami123
8. dec 2020

Na dobre sa čaká, kvôli tomu, že nefunguje ako spoločnosť očakáva ešte neznamená, ze si cudna, kľudne mozes mat zlu skúsenosť s partnermi, tak si dávaš pozor, dôvodov môže byt veľa. Priateľ, manzel je na cely život, preto treba starostlivo vyberať a neničiť si život. Byt aj sama ma svoj význam, prídeš na kopu vecí. Hlavne nemá význam sa vrhať do vzťahov, len aby boli, alebo, lebo si dlho sama. Niekedy je lepšia samota ako zlý partner od ktorého tažko odísť.

babydesire
9. dec 2020

Mna vzdy islo porazit ked sim si sniekym pisala ,ja dlhe spravy a on "hm,chapem" "no,mas to tazke" "ahaa,ano" proste nezapajal sa do debaty..ok,vsak chlapy...

Treba sa rozpisat - nepisat stylom Riskuj (hezkej vecer,vlado co delate,kolik je vsam let,vase konicky ... Jsem v duchodu,je mi 76let, ve volnem case lustim krizovky, houbareni,zahradkarceni) ne..dobre robi tieto uvody Bican v 5proti5 ked naviaze na nieco co sutaziaci o sebe povie,iste on stym svojim humorom no chcem povedat,,ze ked nirkomu vecer napises,,cau mas cas pokecat?mam za sebou tazky den v praci a ty si mi sympaticky...ak sa chyti,bude sa ta pytat na tvoj den,ty ho opises a rym padom prezradis co robis ci ta to bavi atd a porom sa jeho spytas na pracu..budcsa komunikacia rozbehne slebo nie,ak nie,hladaj inde

shelby88
14. feb 2023

Ja 8r sama necítim sa na to niekoho mať, ale počkám si na toho správneho