Šok z manžela

13. sep 2021

Ťažko sa mi to píše ... dnes som zistila, že ma môj muž tajne špehoval kamerou cez aplikáciu v počítači, nahrával si ma v našej spálni ..som v totálnom šoku.. keď som sa hrabala v počítači kôli blbostiam tak som to našla, navyše som zistila, že si tajne vypisoval ako žena s inou ženou cez nejakú appku.. konfrontovala som ho hneď ...normálne sa celá trasiem .. tvrdil že nič s ňou nemal.. najprv som totiž prišla na tú ženskú omylom .. lebo mu vyhodilo notifikácie a potom na to ostatné ...

sweet20
13. sep 2021

sa ho spytaj preco ta natacal.. ja by som to az tak neriesila ved si jeho zena.. co mal natacat inu?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liljana
13. sep 2021

Spehovanie a sliedenie (kamera,...) je poriadne chytene a cez ciaru. je na tebe, ci to beries ako ulet, alebo no go.

sweet20
13. sep 2021

ja som myslela, ze natacal pri masturbacii alebo tak.. mozno bol iba zvedavy

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gladika34
13. sep 2021

No mne to nepríde úplne normálne... Tú ženu s ktorou si písal, oh okay... To by som ja osobne prekusla, len by som mu povedala, že ma to trochu zamrzelo, že ho to láka, no hlavne by som nerobila scénu doma.. Nech sa zamyslí sám. Ale to, že ťa špehuje doma cez PC mi príde psycho. Vo vlastnom dome nemáš súkromie. Si nejaký jeho majetok alebo zvieratko, aby kontroloval každý tvoj krok? Ty ho tiež nekontroluješ, keď je v práci... To, že ste manželia neznamená, že nemáte mať každý vlastný život. Cítila by som sa ako vo väzení, nesvojprávna. Na drzovku by som mu povedala, či potrebuje zájsť na sedenie k psychiatrovi, ak také veci je schopný spraviť. Toto už zašlo za všetky hranice morálky.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liljana
13. sep 2021

Zober mu ten laptop a poriadne mu ho drbni o hlavu. Skor sa rozpamata na datum, odkedy ta spehuje a prejde ho chut na uchylarciny.😂

valkyrka79
13. sep 2021

Za mě to v pořádku není…NIKDO nemá právo omezovat můj životní prostor a to ani manžel.Pravdou je, že nevím jak bych toto s ním řešila…Naprosto Tě chápu, že jsi v šoku…

kiki68
13. sep 2021

Ja by som mu to vytmavila teda, nema to dovod robit. A pekne mu na oplatku nasadila muzsky pas cudnosti. A potom nech sa pozera cez kameru kolko chce idiot 😂

gladika34
13. sep 2021

Verím Ti.. Každopádne skús sa s ním o tok porozprávať. Nič iné to nevyrieši než komunikácia. Určite by som mu povedala, či mu to stálo za totálne zničenú dôveru vo vzťahu, prejavenú neúctu a tvoj pocit bezprávnosti. Ak to nepochopí ani týmto štýlom v akom rozsahu Ti ublížil, tak ja neviem... Záleží či máte rodinku a v akom vzťahu ste. Ja som mladá a viem povedať len jedno, že ak niekto mi nevie dôverovať, keď som sama a potrebuje to kontrolovať, tak sa nemáme o čom baviť. Vzťah bez dôvery a vzájomnej úcty pre mňa nefunguje. Určite nie na dlhé trate.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
13. sep 2021

Toto je dosť choré a výhovorka, že chcel vedieť či masturbujes je ešte viac na hlavu. A čo by ako spravil keby si masturbovala 🤦🙄 ja som tiež v šoku a to som cudzia. No neviem čo by som spravila kebyže zistím že mám doma takéhoto blázna.

gladika34
13. sep 2021

Určite nerob urýchlené závery, keďže teraz si poriadne rozčarovaná a je to čerstvé. Ale musíš si hlavne ty položiť otázku, či sa vieš cez to dostať. Ak áno, tak si stanovte pravidlá, porozprávajte sa, mal by si to vyžehliť... A ak si nie si istá, tak ak máš možnosť, dajte si od seba pauzu. Choď k rodičom na pár dní, týždňov. Možno pochopíš veci, ktoré teraz nevidíš.

pribinak
13. sep 2021

To že si pisal a mizno posielal aj foto s nejakou ženskou je menší pruser ako to špehovanie kamerou. To v normálnom vzťahu nemá čo hľadať. On zrejme nie je psychicky v poriadku
Inak kto vie čo všetko ešte robil a robí, len si to neodhalila, neprišla si ešte na to

danica2711
13. sep 2021

fúha, tak toto by som asi nerozchodila... pre mňa je to brutálny zásah do súkromia, na ktoré má každý človek právo aj vo vzťahu či manželstve. Nezvládla by som žiť ďalej s takým človekom, samozrejme ty musíš zvážiť svoje možnosti, ako a či odísť, ale mám pocit, že dôvera a láska sa po takom niečom ťažko obnoví. A mimochodom, keby zistil, že masturbuješ, tak potom čo?! On to nikdy nerobil?!

sandy333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
13. sep 2021

Asi by som mu povedala, ze si uzil spehovanie, teraz ma co chcel. Stratil moju doveru.

Dosledok toho, ze ma voyersku uchylku na spehovanie cez kamery moze byt aj trest, teda pokuta, podmienka, aj vazenie. Aj nutene liecenie sa. Ked sa necha uniest a raz mu na to ktosi pride (ak da priestor svojej potrebe a zacne casom spekulovat, ako hacknut cudzie laptopy, kamery, atd. Lebo vzrusenie zo spehovania vlastnej domacnosti uz bude malo zabavne).

Teraz ma moznost pocitit v malom, ake nasledky ma takato uchylka.
Moju doveru by stratil. Prelepena kamera na vsetkom, kym ju sama nepotrebujem. Hesla vsade, kde sa da.
A najskor uvaha o rozvode.
Asi by som nevedela zit s tym, ze mam byt stale v strehu a nemozem mat sukromie.

Co sa tyka toho, ze si ta asi nahral, kym mas svoju chvilku a mohol by sa casom vyhrazat, ze to kdesi zverejni…
Pokojne by som ho informovala, ze si mienim hladat kamosov medzi ludmi, co sa venuju hackovaniu. A je mi jedno, ci mu tu nahravku ukradnu, alebo co. Akonahle zistim, ze sa objavila na verejnosti, on bude mat zo zivota peklo.
Nebudem to riesit ani cez policiu, ani inak. To ma nezaujima. Natahovat sa par rokov, kto, ako, kde.
Jeho nahravka, jeho zodpovednost za nu, jeho trest.

podmostom
13. sep 2021

ak mate inak pekne manzelstvo a inak by si tuto jeho uchylku dokazala zniest, tak by som trvala na na vsteve u sexuologa, aby sa naucil ovladat s tym, ze ty taketo spravanie nedokazes tolerovat

karhu
13. sep 2021

radia ti nerobit z toho dramu, privriet oko..prehliadnut tu nie je co, pre mna je toto nie len uchylka ale i chore🙈
neporadim co dalej, jedine, ze drzim palce akokolvek sa zariadis
znama zistila, ze jej partner odpocuva hovory, do 24h bol von z bytu

hederamonstera
13. sep 2021

fuh, toto kebyze mi spravi moj, tak uz mu nikdy nebudem doverovat a v nasom dome by som mala pocit, ze vsade su kamery...toto by som asi neprekusla, neviem, nas vztah by siel asi do prdele. Je to dost psycho.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annamarin
13. sep 2021

Jedna vec je mať úchylku a druhá vec je zasahovať
s ňou druhému do života keď nechce. Aj keď má trebárs niekto úchylku na bitie alebo viazanie, tak spí s niekym komu sa to tiež páči. Ty si mu žiadny súhlas, že ťa môže sledovať nedala. To je choré. Ja by som s takým človekom už žiť nechcela. Tiež by som vyžiadala ukázať nahrávky. To nie je sranda. Môžeš sa kľudne nájsť niekde na internete, ak je veľmi psycho. Ale keď máte malé dieťa, tak je to oveľa komplikovanejšie. No nezávidím ti túto situáciu.

kliatana
13. sep 2021

u mna by toto nepreslo. ine je ked je to v spalni a obaja o tom vedia, ale takto ked si sama doma a tajne chce vediet co robis, chore.

guessssss
13. sep 2021

Podle mého názoru ať se de léčit. 🙄 Asi ti nevěří tvůj manžel.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larisa
13. sep 2021

No u mňa by taký človek skončil. Žiadne súkromie žiadna dôvera. Nechcela by som takym chlapom žiť. Musí to byť chorý človek. Radšej žiť sama a mať súkromie ako toto. Hneď by bol rozchod.

pralinka25
13. sep 2021

fuha.
on ta spehoval vlastne preco. co bol motiv to ze bol zvedavy co robis
alebo ze ti neveri a sleduje ta lebo potrebuje vediet o kazdom tvojom kroku
alebo ho vzrusuje sledovanie.
to su uplne rozdielne veci.
ale teda u mna by nepresla ani jedna.
niektore pary v pohode maju ze sa vzajomne natacaju pri intimnostiach a tak ale tam je podstatne ze o tom vedia a suhlasia s tym.
toto je absolutne narusenie osobnej slobody, sukromia ale aj ludskej dostojnosti. jemu prepne a tie videa zverejni. co potom?
boze dobry co ak casom bude spehovat dceru?
toto je tazky kaliber. a moze mat nasledky. aj ked to on nezverejni co ak sa vam niekto nabura do pocitaca a najde to. jedno viedo si videla ako vies ze ich nebolo viac.
to ze si pise s nejakou zenskou ako zenska je tiez cudne. co preberaju?

katkati
13. sep 2021

Mne by sa zhnusil.