Snúbenec ma zbil

13. máj 2024

Už nevládzem neviem ako ďalej nechcem už žiť o všetko som kvôli nemu prišla a nemám nikoho. Prečo musí byť život tak nefér ?

zmrzlinka2021
13. máj 2024

Ako nefér? A dala si mi kopačky? Lebo ak nie, nie je to o nefér živote, ale o tvojich hodnotách.

colsami
13. máj 2024

Zivot je fer - mas moznost zbalit veci a odist. Azda nie si doma na retazi.
Predpokladam ze pracujes takze najblizsi pripadne najlacnejsi najom, aspon kym sa das dokopy a spravis nejaky plan. Drzim palce.

Dufam ze ani len nerozmyslas nad svadbou a pokracovanim vztahu ked Ta snubenec bije 🙄

misana84
13. máj 2024

Tak keď si musela všetkého vzdať kvôli nemu tak Ti mohlo ťuknúť, že nebude normálny 🤦🏼‍♀️

autor
13. máj 2024

@colsami presťahovala som sa za ním do Švajčiarska kde nemám nikoho,nikoho tu nepoznám. Viete si asi predstaviť ake je to tu náročné s bývaním a celkovo ? A v jazyku som začiatočník vôbec mi to nejde našťastie mam prácu ale kde tu nemčinu nepotrebujem keďže robím upratovačku .

zuzubb007
13. máj 2024

Život je fér, treba si ho zariadiť, aby bol človek spokojný, nikdo ťa nedrží pri násilníkovi, po prvej facke by ma už nevidel

mikitilik29
13. máj 2024

Véd chod domov

zmrzlinka2021
13. máj 2024

@colsami no ale čo má robiť ak sa chce vydať? 😂😂 True story. Takto uvažuju aj dnes zeny

zuzubb007
13. máj 2024

Náročné kúpiť si letenku na Slovensko snáď nieje či?

viestta
13. máj 2024

Zbal sa a chod domov. Nemas dovod ostavat pri nasilnikovi

cookie29
13. máj 2024

No asi tam je problem... ten nadpis mal zniet BYVALY snubenec ma zbil....

zmrzlinka2021
13. máj 2024

Zbal sa a odíď.

tinkatomas
13. máj 2024

Hneď odísť na Slovensko, inak si zničíš život.

ns994
13. máj 2024

Odid od neho. Ku kamoske domov k rodine. Len nebud pri nom. Uz by nemal byt snubenec..nanajvys byvaly

mimka1402
13. máj 2024

Zas ty? Neviem ale príde mi, že to je autorka diskusie kde cca 27r mala ísť za frajerom tiež do Švajčiarska, kde jej sľuboval krásny život a mal cca pred 40kou, boli spolu 3r ale na diaľku...A jej rodičia boli proti tomu..
Neviem zrazu tú diskusiu nájsť. Ale tak ci tak, už si mala ísť preč.

januska12323
13. máj 2024

Vráť sa na Slovensko, vybav si prácu s ubytovaním a môžeš začať nový život.

enmery
13. máj 2024

Zo Švajčiarska chodia prepravky stále. Ak pracuješ ako upratovačka v hoteli, tie často ponúkajú prenájom izby za lacný peniaz. Treba dať výpoveď, presťahovať sa a po uplynutí výpovednej lehoty smer Slovensko. Ani neuvažuj nad tým s ním ostať. Na Slovensku hádam rodinu a kamarátov máš. Povedz im o tom. Určite Ťa podporia.

colsami
13. máj 2024

@autorka tak ked snad pracujes tak mas aspon na jednosmernu cestu domov. A ak nahodou nie, chod po najblizsej vyplate. To nie je vyhovorka ze si v Svajciarsku, ale naopak dobry dovod ze pojdes a on tam ostane a s vysokou pravdepodobnostou Ta (snad) nebude nahanat.

Vzchop sa, myslim to v dobrom, inak si SVOJOU VOLBOU zariadis riadne naprd zivot.

nyusika
13. máj 2024

nesmut, zivit nie je fer.
bud rada, ze mas snubenca

P.S. temu povazujem za vymyslenu, preto takato reakcia. dnes sa s podobnymi temami ako keby vrece roztrhlo.

mikadooo
13. máj 2024

Snúbenec? Ďakuj Bohu že len snúbenec a pakuj sa mu zo života kým nemáš obrúčku na prste a dieťa na ceste. Ešte je reálna šanca začať žiť normálny život.

melanta
13. máj 2024

Nie je fér to, že sa niekomu narodí choré dieťa. Ale to, akého si si vybrala partnera, je iba tvoje rozhodnutie. Normálne ženy si vyberú normálnych mužov, tí debili ostanú ženám, ktoré nemajú hrdosť a rozum.

egonsk
13. máj 2024

fake tema

0silvia0
13. máj 2024

svoj život máš vo vlastných rukách, tak sa nevyhováraj na nefér život. Tiež si myslím, že fake téma.

evaachesa
13. máj 2024

Zbaľ si veci, frajerovi nechaj len kopačky a hybaj domov. Nad čím ešte rozmýšľaš? 🤷

30katrusa40
13. máj 2024

Tak sa zbal a choď naspäť. Ako cches fungovať nevieš jazyk a bývanie ako chcela poriešiť ? Či budeš bývať s ním aby sa mal na kom ukľudniť? Prečo ťa napadol ?

jaond19
13. máj 2024

Kedze to tu bude sama vyhovorka ako nikoho ineho nemam, nikam inam neviem ist a vlastne sa az tak vela nestalo, tak odporucam mu to aspon vratit s panvicou riadne po hlave.

lienka.7
13. máj 2024

@mimka1402 tiez ma to presne napadlo... ale tam mala ona končiť medicínu ci dačo v zdravotníctve a tuším to nebol ani snúbenec... v každom prípade fakt náhoda?

fido69
13. máj 2024

@lienka.7 Si šikovná 😉

martinka13
13. máj 2024

Tak máš na výber. Ostaň s ním a nechaj sa cely život mlátiť a týrať, alebo sa zbal a vráť sa domov.

svetlonos
13. máj 2024

To by urobil len raz a mam super kamoša, ktorý by mu za to hubu rozbil a kostí dolamal !
Prac sa od neho ale rýchlo, už včera bolo neskoro!

kiki68
13. máj 2024

Mozes ziadat o pomoc o pomoc, dostanes docasne miesto v azyle vo Frauenhaus. Pomozu Ti, ked mas pracu tak neni Problem ist od neho a ihned. Zijes na zapade a tam je pomoc zenam uplne ina ako na Slovensku