Snívalo sa mi, že ma priateľ podvádza

aneta1020
30. okt 2014

Ahojte, už viackrát za sebou sa mi snívalo,že ma priateľ podvádza, že sme sa hádali atď..
Sme spolu už 2,5roka a náš vzťah je fajn 🙂 rozumieme si, nehádame sa, snažíme sa dopĺňať, niekedy sú síce drobné"ťahanice", ale to sa hneď napraví. 🙂

Neviem či sa tu táto téma hodí.
Chcem len vedieť či by ste takýmto snom prikladali nejakú dôležitosť? Cez deň nad tým už nerozmýšľam, ale ráno na to intenzívne myslím a som celá bez seba.
ďakujem vám

natalym
30. okt 2014

Máš v podvedomí strach a preto sa Ti to sníva.

1andrea111
30. okt 2014

niekedy sú veci prepojené. Je to sen a naznačuje že niečo nie je OK. Či v Tebe alebo vo vzťahu? Skús si tie sny pekne dosnívať, premietni si ho v hlave a vedome zmeň priebeh tak, aby pokračoval a skončil nádherne. Skús to robiť intenzívne a na podvedomie by to mohlo zabrať.

adri266
30. okt 2014

@aneta1020 je to len sen, prestan sa tym trapit, lebo nakoniec kvoli tomu snu si narobis problemy.

kabaga
30. okt 2014

Mne sa snivalo,ze som vyhrala milion.....mam sa bať?????

cosadeje
30. okt 2014

Ahoj, presne poznám tvoj pocit. Mne sa manželova nevera snívala pravidelne nejaký čas zo štvrtka na piatok. Ráno som mala strašný pocit úzkosti. V tých snoch som ho vždy za rôznych okolností videla s nejakou ženou. Bolo to veľmi bolestivé. Neviem či to niečo znamenalo, momentálne sa snažíme medzi sebou urovnať nejaké veci a možno v možno tie sny niečo znamenali. Som veriaca, a nevidím v tom žiadny okultizmus. V našej rodine sa bohužiaľ splnil jeden smutný sen, ale to už bola Božia vôľa...Verím, že sa v tvojom prípade nepotvrdia...

irusa
30. okt 2014

no a mne sa pravidelne sníva, že ma manžel podvádza s mojou sestrou 😀 😀 😀 😀

lady511
30. okt 2014

@aneta1020 ahoj,,,mne sa to snívalo ked som bola tehotná skoro každu noc a nakoniec sa to potvrdilo ale to nemusí byt tvoj prípad,,,ale u man to tak bolo ☹

dollynkaa
30. okt 2014

Aj mne sa to uz snivalo. Ale myslim ze som skir pidvedome aj nad takymi vecami rozmyslala mozno preto

simonka200
30. okt 2014

mne sa to tiež snívavalo...Je to podvedomie a strach že sa to stane...Jedného dňa som si povedala dosť a odvtedy nič mám klud...Mám dobreého manžela preto som sa prestala báť...Aj keď v hlave mi to prebehne to je normálne ale už sa toho nebojím tak ako pred tým...Naozaj treba to z hlavy vypustiť a bude dobre 😉

simonka200
30. okt 2014

@irusa no a mne zasa z mojou mamou 😀 😀 teda keď sa mi snívavalo 😀

veselazienka
30. okt 2014

Baby,môj muž raz šiel s kamarátom posedieť na pivko a zdržal sa, tak som šla spať bez neho a snívalo sa mi že mi ten kamarát hovoril že môjmu mužovi požičal25 eur... v tom som sa zobudila že to čo sú za nezmysly a práve vtedy sa muž vrátil domov a tak sa ho pýtam: zlatko,koľko si si požičal od Maňa? A on že odkiaľ to viem, že25 eur...takže toľko moja osobná skúsenosť so snom, ktorý sa splnil 🙂

irusa
30. okt 2014

@veselazienka tak dúfam, že sny sa neplnia...ináč môj manžel nebude mať jedno dieťa, ale hneď štyri - a týmto sa splní jeho sen 😀

kassandra84
30. okt 2014

@kabaga skôr tešiť nie 🙂

sari24
30. okt 2014

väčšinou do snov sa premietajú naše obavy z niečoho, nejak vážne by som to nebrala..snívalo sa mi to veľa krát 🙂
Ale raz som mala sen ešte s mojim bývalým, kde sa mi snívalo, že odišiel preč so svojou bývalou...do mesiaca sme sa rozišli a tesne po rozchode s ňou zas nadviazal kontakt..ale to by som zas vysvetlila ako nejaké tušenie, že celý vzťah ide do hája 😅

mata95
30. okt 2014

mne sa toto sniva opakovane 4roky ...už som si aj zvykla 😀 hockedy mu už aj nadavam nech si o tých sprepačenim za vyraz kundách sníva sám, že keby sa mi radšej snivalo že si ja uživam s nejakym chlapom 😝 ... take netreba ani riešiť, pokial na to nemaš dôvod a všetko je ok nezaoberaj sa zbytočne hluposťami,nič si nenamyšlaj a nestresuj....
@aneta1020

nyusika
30. okt 2014

no najvyssi cas rozist sa s nim, hajzel jeden.

neblazni, toto snad nemozes ani mysliet vazne.

hanka_april
30. okt 2014

aj mne sa to sem tam zasniva mimo ine a hned rano mu poviem, ze ma v noci nasral, nech na mna ani nehovori a hned prevraca oci..... 😀 😀 😀

monru
30. okt 2014

@lady511 vážne???? aj mne prvé 2 mesiace tehotenstva stále som vstala urevana a dobyta radšej nespat ako taký spánok...... Potvrdila sa manželova nevera?

samarka
7. sep 2024

@cosadeje ked sa ti niečo sníva zo štvrtka na piatok je to pravdivé .... Uz je to stará téma ako vidím ,ale vzdy to tak bolo pokiaľ si o tom sne niekomu nepovedala ,vtedy to zvrátiš .