Smrť maminky

kikatina14
21. nov 2023

Ahojte
Pred mesiacom mi odišla maminka do nebicka 🖤😭 je to stále ťažke, snažím sa koli manželovi a dcérke ale nemôžem sa premôcť celý deň plačem plačem plačem . Bola mladá, a najlepší človek akeho som poznala 😭 choroba zvíťazila nad jej bojom žiť ďalej 😭😭 každý deň sa mi s ňou sníva od kedy zomrela každý deň chodí za mnou čo som rada ale ta bolesť beznádej 😭 viem chce to čas ale život bez nej ma nebaví 😓😓

To bol len výlev 😓😓😓😓

zuzinka888
21. nov 2023

Uprimnu sustrast, je to velmi smutne, a mas pravo smutit a liecit ranu na srdci. No chcela by mamka aby si plakala a utapala sa v ziali? Alebo aby si na nu s laskou a radostou spomínala, na vsetko to pekne co ste spolu zazili?

marsmykkok
21. nov 2023

Je to prirodzené. Maminky by nemali odchádzať, je to človek čo nás nosí vo svojom tele, je s nami od prvého dňa života, sprevádza nás celý život a hoci je človek už dospelý, tak strata matky veľmi bolí a bude bolieť vždy-to spojenie ostáva silné. Tvoje pocity sú úplne normálne. Sa len časom naučíš žiť aj bez nej, ale bolieť to bude už na vždy.

ariannazara
21. nov 2023

Len to čítam a mam slzy v očiach 😿

sintra
21. nov 2023

Stratu si treba odsmutit. A to chce cas.

alison11
21. nov 2023

@kikatina14 Chce to čas,len nezabúdaj na svoju dcérku a manžela objímajte sa a vyrozprávaj sa aj dcérke aby chápala prečo toľko plačeš a nezabudni tých ktorích ľúbime nosíme vo svojom srdci so sebou aj tvoja maminka je tam v tebe a všetko to pekné ostane,časom sa naučíš žiť bez jej fyzickej prítomnosti,nech Ti je útechou,že už netrpí a viem,že je to ťažké ale musíš ju pustiť do neba a nedržať ju na zemi.veľmi veľa síl Ti prajem a nech vás chráni z neba 🙂

kikatina14
autor
21. nov 2023

Ďakujem vam pekne, manžel mi je veľkou oporou🖤❤️❤️ dcéra ma len 13 mesiacov , maminku jej ukazujem každý deň na fotkách 🥰 nech si ju zapamätá, stále jej budem o nej hovoriť . No boli to veľmi. Snažím sa ísť ďalej viem že to prebolí naučím sa s tým žiť . Mrzí ma že som sa snou nestihla rozlúčiť 😓 žijem v Nemecku a maminka odišla v nemocnici na Slovensku a tak chcela ísť domov , tešila sa mali ju prepustiť z nemocnice no nedočkala sa 🖤❤️ .. 7.10 umrel strýko ( maminin brat) 😓 14.10 som mala ja a moja dcéra narodeniny a 21.10 zomrela maminka 😭 ťažký mesiac.

osky
21. nov 2023

Je to este prilis cerstve.
A mama je proste mama.
Nikdy ju nic nenahradi.
Ale ver,tam kde je je jej lepsie,ako nam tu🙏

andreatytler
22. nov 2023

@kikatina14 Uprimnu sustrast. Nechaj si tu bolest a ten smutok prejst cez srdce. Precit si to. Nebran sa tomu a kludne plac. Ak dokazes popritom fungovat, tak je vsetko v poriadku.

obonova7
22. nov 2023

Úprimnú sústrasť je to veľmi ťažké mne moja maminka odišla 20.1.23 a neprejde deň aby som si na ňu nespomenula aj teraz mám slzi v očiach . Ja som sa z jej smrti nespamätala do teraz. Veľmi dobre ži rozumiem

limoncino
22. nov 2023

Len sa vyplac a smut, koľko potrebujes. Nehraj sa na silnú, nepomôže Ti to, radím Ti z vlastnej skúsenosti.

vanilkovazmrzka
22. nov 2023

To je normalne, ze sa tak citis. Stratila si milovanu osobu, to nepreboli zo dna na den. Ale kazdy dalsi den to bude boliet o milimeter menej, a raz sa zase budes usmievat, uvidis. Je to klise, s tym casom, ale je to tak. Pripominaj si pekne momenty, staraj sa o svoju rodinu tak, aby ta lubili rovnako, ako ty si lubila mamu. Raz to preboli, neboj sa 🖤

kikatina14
autor
23. nov 2023

Ďakujem vam 🖤❤️ snažím sa ❤️

libertz
25. nov 2023

@kikatina14 v jakom veku sa to stalo? Co to bolo za chorobu? Mne sa to stalo s otcom 3 a pol roka dozadu ale tam nebola choroba a bolo to velmi nahle. Chapem ze je to velmi tazke ked je to takto cerstve... ale tak skus si vsimat ze mas manzela a dceru. Predstav si zeby si ani tych nemala. Ja som napriklad nikoho takeho nemal a do toho x dalsich tazkosti, sklamani atd.

anitka91
22. dec 2023

@kikatina14 Úprimnú sústrasť 😪🤍 chapem ťa veľmi, mne moja mamička tiež zomrela 2 mesiace, 19teho oktobra, na rakovinu. Mala 60rokov 😪 Prišla som nielen o maminku, ale aj o najlepšiu kamaratku, bola mojou spriaznenou dušou, všetkým. Neskutočne to bolí. Čas, čas nás asi naučí s touto bolestou žiť, ale boliet to bude navždy 😪 Mam velku oporu od mojho manžela aj synčeka ktorých nadovšetko lúbim, a viem že musím fungovať kvoli nim...ale tá bolesť čo nosím vnútri 😪 mama je len jedna a nikto nikdy to nenahradí💔