Sme na hoteli, kde sú influenceri

1. jan 2024

Viem že poradit mi zrejme nikto neporadí, ale som znechutena… sme na zimnej dovolenke v tatrach.. s rodinou sme boli v jednom rezorte teraz po novom roku sa pridal manžel meníme hotel na lyžiarsky a jak na just jedna známa influencerka bude strašiť aj tu. Som zvyknutá starat sa sama o seba nevšímať si okoliu ale toto dokumentovanie každého kúska s neustálym hlasným opisom zakazdym sa otocim s nepríjemným pocitom…personál sa ide posrat dieťa majú rovnako stare jak my, animátor sedí pri nich stoličku poslednú detskú majú nachystanu pri stole aj keď sme na večeru došli skôr.. proste nič strašne samozrejme ale človek to pocíti… cena samozrejme nebola nízka tak to človeka zamrzí.. nechápem že ani počas “zlatého týždňa” si hotel nedá s tým pokoj …

autor
1. jan 2024

Myslím že nedá pokoj s propagáciou… rozmýšľam či sa oplatí osloviť niekoho alebo je toto proste nová doba

daniela2202
1. jan 2024

Nová doba .....😁👎

janinah
1. jan 2024

Vošla by som jej rovno do úsmevu,do obrazu....vážení, aj toto je obtazovanie okolia....😠

surama
1. jan 2024

Ved napis rovno meno 😃

sella38
1. jan 2024

Veru nova doba, o chvilu nebude mat kto piect chlieb, stavat domy, ci predavat v obchode, (berte ma s rezervou samozrejme), lebo vsetci mladi budu influenceri... "povolanie" extremne "dolezite" pre spolocnost...

syslik81
1. jan 2024

hotel ma reklamu a ona si nenataca teba .. zial je to ako to je ... neobtazuje ta ..to len teba to obtazuje to je rozdiel

daniela2202
1. jan 2024

@janinah u nás v lete lietal dron ... vedľa kúpili chalupu Blaváci .... s deťmi púšťali dron nad našou záhradou.... okopávali sme so sestrou, cecky vetrali len v podprde, tepláky vyhrnuté, bagane obuté.... cítili sme sa jak celebrity ...😁😂😁😂😁😂

felycity
1. jan 2024

nová doba neznamená, že sme povinní to rešpektovať , ak vám to naozaj prekáža, môžete sa vyjadriť a napísať hotelu, že ste sklamaní a že vás to obťažovalo a nebolo príjemné... aspoň niečo, máte právo predsa vyjadriťvsvoj názor rovanako aj influencerke slušnne povedať, že vás to obťažuje...

lujza123
1. jan 2024

Ja som tiez párkrát takéto niečo stretla a prišlo mi to dosť komické ked sa dospela osoba rozpráva so svojim telefónom (kamerou) a nahlas komentuje každý prd.
Pripadne ma posluhovačov ktorý ju fotia a ona len našpuluje pery a vytŕča cecky. 500 fotiek, presunie sa o 2 metre ďalej a znova 500 fotiek s tými istými grimasami

kristinapetronela
1. jan 2024

Inak aj mne to vadí .... Zažila som Lucia M.strašne veľa točila aj 5 krát to isté ... Chorá doba

alexnina777
1. jan 2024

nerozumiem, si so svojou rodinou, máte svoj program, venujete sa sami sebe, nechápem akoby mi mohla vadiť osoba v hotely , kde si každý može robit a natáčať čo sa jemu páči? tráviš s ňou vačšinu času dňa? influencerka, stolička pre dieťa a animátor ti snáď nepokazia dovolenku?? jediný kto ti ju pokazí si ty sama sebe.. nie okolnosti, ale naše reakcie na okolnosti tvoria našu realitu…

autor
1. jan 2024

@syslik81
Ja tomu rozumiem, v spa je napr zákaz rozprávať sa maximálne šepkať proste na dovolenke niesme prvý krát.. s muzom sme boli (za slobodná) vo veľmi drahých hoteloch kde bola cela rakúska smotánka ( nie influenceri) ale kancelár operná speváčka dokonca anglicky národnej futbalový team.. samozrejme mali vecere separátne spa prvé dve hodiny pred otvárackou a telefon mat schovaný bola samozrejmosť bonton…
Toto mi vadi

autor
1. jan 2024

@kristinapetronela trafila si sa je to ona 😅 mame dcérku staru jak talinku preto ma zamrzel animátor….
Inak by som samozrejme ozelela prítomnosť 😄

ildiko36
1. jan 2024

Bože aké problémy, netreba si všímať okolie, ja by som bola rada keby som sa dostala na dovolenku, ja by som to uživala

ivik4
1. jan 2024

Mokraňova bezne v posilke, je mi trapne aj za nu . Viem ze je to jej zivotny styl, chapem to, ale naozaj je komicke vidiet ako dospela zena rozprava do telefonu

pictbridge
1. jan 2024

Mne sa ona fest nepáči. Nema príjemný hlas absolútne sa mi na túto prácu nehodí. Asi by mi tiež vadila 😀

vilma7
1. jan 2024

A ja ani len netuším, kto to je.
Za tým animátorom by som išla a opýtala sa, čí je tu len pre dieťa dotyčnej osoby alebo pre všetky deti.

mamina7070
1. jan 2024

to akoze ona mataca na mobil vo wellnese ked su tam aj ini ludia 🙄 normlane by som jej povedala ze sa to nesmie

a ak je to hotelovy animator nie jej osobny tak pekne aj svoje dieta k nemu a ziadne natacanie

klementinka58
1. jan 2024

ja som tiez zopar krat v hoteloch zazila ze sa slecna rozprava s telefonom a vsetko foti a komentuje, len som nevedela, ze je to influencer. 🙂 hold stara som 🙂

martul
1. jan 2024

Fakt nevieš prečo všetci skáču? Veď oni robia reklamu na ten hotel preboha. Preto všetko majú a vy nie.

veverickav
1. jan 2024

som si ju teda pozrela.... zabavu ste mali v style Abba? 😉

silviaeli
1. jan 2024

Aký hotel??

nikpa
1. jan 2024

Nová doba čím sa tu viacerí ohanaju neznamená, že voľákto s kamerou mi bude znepríjemňovat dovolenku a ja budem ticho. Paradox je, že ty si za ten pobyt zaplatila a tam tí ho majú určite zadarmo lebo reklama. Ja by som sa sťažovala rovno v hoteli, nech si robia reklamu ale nie na úkor pohodlia ostatných hostí.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
muchotrafka298
1. jan 2024

Vy ste na rozdiel od nej za pobyt zaplatili, nedostali ste ho zadarmo a tak isto nedostanete za to, ze ste tam boli ani ziadne peniaze. Takze za mna je to dost pruser, ze sa vsetci venuju len jej, na ukor platiacich hosti. Lebo za mna nie je OK, ze hotelovy animator, co sa ma venovat vsetkych detom co su tam ubytovane a maju zaujem, nielen jednej dcere influencerky, co im propaguje hotel.V kazdom pripade toto treba spomenut v recenzii, ak sa nechces priamo stazovat.

xckaretxxx
1. jan 2024

Kto je Lucia M?

kristinapetronela
1. jan 2024

To som sa fakt trafila 👍👍👍mne je to veľmi nesympaticke ako sa správa

heleninamama
1. jan 2024

Však nebuď anonym a urob tomu hotelu reklamu aj Ty. Presne uveď názov hotela, dátumy, mená influencerov, popíš ich správanie a aj správanie personálu k ostatným hosťom, nech si to ľudia prečítajú. Daj to na všetky možné stránky, aj tu. Garantujem Ti, že nikto normálny tam nepôjde. A oni sa uvedomia.

xckaretxxx
1. jan 2024

@xckaretxxx mokranova, Ježiš maria aká že to silikonova celebrita....porazí ma.

benit
1. jan 2024

Esteze nepoznam influencerky a mam po probleme😁