Sleduje ma?

25. jún 2022

Začala som chodiť na kurz Angličtiny a stretla som tam jedného muža. Veľmi som si ho nevšímala, iba sme prehodili pár slov o tom, že odkiaľ je atď... Odvtedy mám pocit, že ho vidím všade... Doslova. Stretla som ho v obchode, v lekárni, u doktora a ešte aj na našej ulici. Chválil, že aké krásne počasie a slnko je na prechádzku... Práve na našej ulici? Môže to byť náhoda, ale začínam sa báť... On je naozaj úplne všade. Ešte aj na FB si ma pridal.🤦🏽‍♀️

viestta
25. jún 2022

Kde bývaš? Kde býva on?

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. jún 2022

@zuzpap poslal žiadosť

autor
25. jún 2022

@viestta Bývame obi dvaja v jednom meste

jaskolka
25. jún 2022

A prečo si tu žiadosť schválila?Nechcem, ignorujem, alebo dám odmietnuť žiadosť.
Môže to však byť aj celkom neškodný chlapík, len sa mu páčiš a chce ta nejako zbaliť.

birika
25. jún 2022

stacilo ignorovat

vifoncitta
25. jún 2022

Možno si ho stretávala aj vtedy len si si to neuvedomovala lebo si ho nepoznala...ale ak máš takéto pocity z neho tak by som ďalší kontakt už nenaviazovala...

viestta
25. jún 2022

Keď je to male mesto, tak co sa čudujes. Chudák asi nemá veľmi na výber kde sa bude prechádzať a nakupovať.

ankare
25. jún 2022

Podľa mňa to nie je náhoda, keď sa ešte aj na Vašej ulici promenáduje. No a to,že si si pridala na FB, za to len Ty si môžeš.

bosorka2302
25. jún 2022

mozno sa mu len pacis, tak vyhladava tvoju spolocnost

hipuska
25. jún 2022

Veď urob pokus..povedz na hodine, nie priamo jemu ale tak aby počul...v utorok idem do (vyber si špecifické miesto, kde sa často nechodi)....a uvidis, či ho tam stretnes

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenkastanka
25. jún 2022

Tak si mala ziadost na fb ignorovat🤦🏼‍♀️a nie ju prijat...

mandzula
25. jún 2022

Zalezi aj na tom, ake velke je to mesto. Pravdepodnost, ze niekoho nahodou stretnes v KE je ina ako v ZC. A naozaj si ho mozno stretavala aj predtym, len si ho nevnimala. A mozno sa mu pacis (x-krat sme tu zoznamovaniachtivym zenam radili, aby isli na jazykovy kurz) a takymto sposobom sa ti pripomina. Ak si mu na FB potvrdila ziadost o priatelstvo a teraz ti to vadi, pokojne priatelstvo zrus. Pokym ti nebude v noci pod oknom vyspevovat serenady, myslim, ze sa netreba dopredu bat.

jana_eyre_2
25. jún 2022

No keby ti bol sympatický, tak by si to brala ako znamenie a rada by si ho stretla.. možno je to úplná nahoda, možno by ťa chcel pozvať na randez ale sa nevie odvazit..
keďže ti zrejme sympatický nie je, tak ho proste len pozdrav a choď ďalej keď ho zase stretneš..

To že si ho stretla 3x neznamená že ta musí sledovať, možno kým si ho nepoznala ani si ho nevnímala a stretla si ho milión krát ani si si to neuvedomila..

elizabet173
25. jún 2022

chceš sa vlastne s ním stretávať, alebo nie? Ak nie, prečo si mu na facebooku potvrdila žiadosť? A čoho sa bojíš?

maranta_leuconeura
25. jún 2022

Tak si ho na FB zmaz, co odtrhne ti hlavu za to?

autor
25. jún 2022

Nepotvrdila som mu ju, ale ani som ju neodmietla...

autor
25. jún 2022

@jana_eyre_2 Nemám tušenie. Proste je mi divné, že v poslednom čase sa stretávame tam často... Môže to byť náhoda, ale je to divné...

tykat
25. jún 2022

Co ti ja viem? Vlastna skusenost...ja som tak zacala stretavat spoluziaka z vedlajsieho rocnika na VS, na chodbach, pred skolou, v parku pri skole, v blizkych potravinach, vzdy sa usmial, prihovoril.. uz sme skoro 30 rokov spolu, a ano robil to umyselne 😃❤