Sklamanie sa v kamarátke

17. mar 2022

Sklamala som sa v kamarátke? Prezvonila ma 3x len kratučko ešte včera kedy som mala mobil v ruke nestihnú zdvihnúť. neskôr som jej napísala že som dosť chorá a ona na to: chcem sa ťa niečo spýtať zavolaj mi ak budeš mať čas.
Dcéra mala niekoľko dní vysoké horúčky a veľké bolesti, potom to chytila malá a teraz ja, 39 st 4 dni.Nechodím ani do roboty. Mám dve zamestnania aby sme vedeli platiť hypo a ostatné.jedno home Office. Pracujem v administratívne, moju prácu za mňa nik nespraví. Mám vymeškané 2 týždne. Vraj keď budem mať čas...vždy ma iba prezvoní akoby som ja mala hovorí zadarmo🙁

Možno sa potrebujem iba posťažovať

marryen
17. mar 2022

To sú problémy toto 🙄 Strašné sklamanie...vačšiu blbosť som tu snáď ešte nevidela.

0silvia0
17. mar 2022

preboha dievča, keď cítiš krivdu, tak jej napíš, že sa cítiš zle a vyčerpala si voľné minúty, nech sa teraz ozve ona ak niečo chce. Nič jej nepovieš, dusíš v sebe, miesto toho dáš výlev sem. Kamarátke napíš výlev, čo my tu s tým?
Plačeš na nesprávnom hrobe...

lulana79
17. mar 2022

napis sms, ze mas cas a moze ti volat... nic viac a nic menej by som nerobila

oli2782
17. mar 2022

Si len chorá a precitlivená. Pospi si.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
17. mar 2022

Doma cez whatsapp jej zavolas zadarmo, nechapem, ze dnes niekto este ked je doma telefonuje inak... A ano si pretazena, unavena a chora a kamaratka to mozno ani nevie, kedze si jej ani neodpisala, co sa u vas deje... nema telepaticke schopnosti...a jasne, ze ked sa zda, ze niekto "nema cas", tak napisem, nech zavola, ked mu bude lepsie/stihne sam, ked sa ja neviem trafit na treti krat je to proste blbe a citim sa, ze otravujem...takze tak no...

autor
17. mar 2022

@lulana79 vždy prezvoní a zloží

snazilka_bio_mamka
17. mar 2022

zrejme by si mala traumu keby si v mojom kruhu kamaratok :D nie sme taketo citlivky, ako sklamanie by som brala napr. keby sa mi vyspí s mojim chlapom. Toto su blbosti co riesis alebo len hladas sposob ako sa na nu nahnevať a zbaviť sa jej? alebo, proste potrebujes polutovať, ze si chora a dcera bola chora ako si ona predstavuje ze či ty mas nejaky voľny cas lebo si tak strasne zaneprazdnena a vytykas jej ze ona ten cas ma? toto vidim ako najrealensie. mna tiez prezvanaju kamosky. Volam im ked mam cas 🙂 rychle zotavenia na kazdej urovni.

autor
17. mar 2022

@anjelicek26 vie o tom

derdia
17. mar 2022

Pozri aj ja som mala "kamaratku" ktora vzdy prezvonila... Ja som bola ta co panicke vzdy zavolala spat... Nikdy nemala chudiatko kredit... Hlavne ze telefon najdrahsi... Ale ked si kupila koc za 1300eur, ale stale nemala kredit tak stacilo...viac to nie je moja kamaratka... Aj koli inym veciam,hlavne teda koli inym veciam... Toto bola len bodka... Lebo hrat na uliciherecku a pretrcat sa ale nekupit si kredit, ale prezvanat, to je taka ubozina, ze az. ...takze vlastne sijejkamaratka len ked jej zavolas spat.. Vyser na nu s prepacenim.....

autor
17. mar 2022

@anjelicek26 mám nejakú dobu také tušenie že ma iba využiva. Poznáme sa roky. Pomáhala som jej keď sa rozvádzala, vybavovala náhradné výživné, vyplnovala tlačivá, keď žiadala o zvýšenie výživného či hľadala nový byt. Nespomeniem si kedy ona pomohla mňe za posl 5 rokov.

derdia
17. mar 2022

Zeny to akoze fakt vy vseeeetky do jednej, volate spat vsetkym kamaratkam? A vobec Vam nevadi ze vy platite pausaly ale oni nemusia lebo vy ste tak dobre ze zavolate spat? A vy si tak rady tie pausaly platite? 😄🤦‍♀️To je ale dobrota toto... Normalne som z vas prekvapena, ani som netusila kolko dobroty je tu na MK😂😂😂🙄

0silvia0
17. mar 2022

@derdia čoo? nemám pocit z reakcií, že každý volá hneď späť. Ja osobne nemám prezváňajúce kamošky

oli2782
17. mar 2022

@derdia Ja napríklad mám neobmedzené volania takže nevidím dôvod prečo by som niekomu nemala volať resp.volať späť🤷🏻‍♀️ Keď nemám čas alebo náladu jednoducho poviem, že inokedy. Sme dospelé ženy ja i moje kamarátky a neurážame sa na tom, kto komu volá/nevolá. A keď sa nám niečo nepáči, vyriešíme si to medzi sebou alebo sa jednoducho nekontaktujeme.

jaja20
17. mar 2022

Ako bolo spomenuté - whatsapp a k tomu ešte aj messenger majú volania zadarmo a môžete sa vykecávať celé hodiny...

veeerooonkaaa
17. mar 2022

Ja keď viem že mám paušál a moj známy kredit, nemusí ma ani prezváňať automatický vypínam a volám spať. Je to uplne normalna vec podla mňa. Ja si nemyslím že zrovna toto je dôvod na sklamanie v kamarátstve…zbytočne prehnaná reakcia, skor by som nechcela kamosku ktorá sa vyčíta už len kredit🤷🏽‍♀️

momi1_1
17. mar 2022

sklamanie? ako tak to som čakala teda niečo horšie. ak jej nechceš volať, tak ju jednoducho prezvoň tak, ako ona teba a budete si kvit. no isto by som to nepovažovala za nejaký zásadný problém

derdia
17. mar 2022

@veeerooonkaaa to je ine, led to ty zrusis. Ale aby niekto pezvanal, lebo sestri a nechce dat peniaze na volania to je vychcanost

domireb
17. mar 2022

A na čo presne ti je táto kamarátka?

sidicek
17. mar 2022

Pre pána, dospelé ženy si prezvanaju ako pubertacky. Ak je to priateľstvo z tvojho pohľadu len jednostranne využívanie ,tak sa odstrihni, nie si povinná v ňom zotrvávat.

zoeeoz
17. mar 2022

Mne je už smiešne z toho, ako všetci riešia ze sú sklamaní z niekoho iného lebo sa necháva tak ako oni očakávajú... kriste pane, naozaj?

martinajurkechova
17. mar 2022

Ak potrebuješ pomoc, tak o ňu poziadaj. Ak máš pocit, že ťa dlhodobo len využíva, nič ti nebráni v tom obmedziť kontakty.

sashabb
17. mar 2022

Neviem si predstaviť, že budem prezváňať alebo písať sms, že zavolaj mi, keď JA niečo potrebujem.
Keď už si píšete, tak to nemôže rovno napísať to čo sa chce spýtať?

thoughtfulweirdo
17. mar 2022

Veď jej zavolaj cez Skype, messenger, WhatsApp, Viber alebo niečo také. Alebo jej napíš, že jej nechceš volať, nech zavolá ona. Problém vyriešený 😎

zanka777
17. mar 2022

Ako to toto sú naozaj problémy???a čo máte 13 rokov že budete riešiť prečo len prezvoni a nevolá prečo mám volať ja atď???radšej si pozri tu iné príspevky ake majú ženy problémy...skutočne problémy a ďakuj Bohu že máš čas a energiu riešiť malichernosti...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
derdia
18. mar 2022

@zoro9836 ol tebe to pride ok, mne ako vychcanost...neberiem ti tvoj nazor. Ale prepac aby ma kamaratka cely zivot len prezvanala, lebo je lakoma kupit si kredit.. Tak je to svinstvo...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenorky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz