Sklamal ma muž

25. feb 2024

Zeny neverila som, ze tu niekedy budem pisat o svojom muzovi nuz stalo sa☹️Narodilo sa nam babo a muz si vzal pn kedze nemame bikohl kto by nam s malou pomohol plus ja nesoferujem. Tak ostal s bami doma trebalo s malou chldir k de nakupy ja na kontroly atd ved koniec koncov ai muz oddychne.Ked chcel nastupit do prace odrazu jeho swf oracu nemal kolegovia sa riztrusili po svete. To my nechceme nechceme sa zas delit ked mame doma zazemie ved naro sme boli aj v zahranici 10 rokov. Teraz ked pokracuje v pn nema daku snahu si hladat pracu vyhyba sa tej teme, nikde neposiela Cv a ja netusim co chce robit a dokedy chce byt doma kedze ledva vyzijeme ved par mesiacov jehonprijem minus.. Inak ako muz je vyborny stara sa o nalu navari pomoze akoze nemozem povedat krive aovo len z toho nevyzijeme. Neviem co mu je a ja sa az bojim otvarat tuto temu s nim ohladom prace lebo mimpovedal ze ho vyhanam z domu☹️☹️

simona1998
25. feb 2024

Asi sa mu zapáčilo byt doma 😀neviem čo chceš od nas počuť , ty si jeho manželka a mali by ste sa vedieť porozprávať otvorené o hocičom. A hlavne keď máte male babo by sa mal do tej práce pratať sám keď píšeš, že ledva vyžijete 🙂😊toto treba riešiť s ním a nie tu . Aj tak mu žiaľ do hlavy nevidíme :(

autor
25. feb 2024

@simona1998 ved rieism s nim vyhyba s ateme odpovie mi ci ho vyhanam z domu ☹️☹️Viem ze tu to nemozem riesit chcela som sa iba vystazovat asi ☹️

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
glorikarebeka
25. feb 2024

No tak keď nepôjde do práce, musíš ísť ty

barka1
25. feb 2024

Ake "vyhnat z domu?" A on vie, že práca sa dá najst aj na Slovensku??? A že teraz má ako chlap zodpovednost za ženu a dieta?

oli18
25. feb 2024

Ved mu povedz na rovinu, ze ano, vyhanam ta do prace. Co je na tom , ak pomenujes veci pravym menom? Ved je dospely chlap, ma zodpovednost za rodinu. Nejednaj s nim v rukavickach.

autor
25. feb 2024

@oli18 asi muto budem musiet povedat☹️

barka1
25. feb 2024

Že "vyhýba sa teme"...a ako sa bude vyhýbat, ked nebudete mat za co nakupit, natankovat alebo zaplatit energie?
A také že "ty chod do práce" vobec nepocuvaj. Tvoje miesto je teraz pri dietati. Emancipacia ok, ale odtial-potial.

autor
25. feb 2024

@taynee tak ako no mohla nemohla ved by sa mi kazdy smial v robote a navsse preco by som mala?☹️

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
25. feb 2024

Uz to, ze tvoj muz si bral PN je cudne, ved na taketo pripady sa berie OČR. Nemala si to dovolit, aby zostaval doma, o dieta by si sa postarala aj sama, ak si nemala vazne zdravotne dovody. A k lekarom sa nechodi kazdy den, ak dieta nema zdravotne problemy.

gelifil
25. feb 2024

nema nahodou narok muz po porode manzelky 2tyzdne volna?

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. feb 2024

@taynee asi nie financne nie

autor
25. feb 2024

@0silvia0 ocr nie lebo je zivnostnik. Nepatri mu nic..pn je v tomto extremista ked robi robi a nie anie volno zobrat a ked enma robotu nie a nie sa sokopat k novej

autor
25. feb 2024

@0silvia0 chodlili sme na prevazenie 2x tyzdenne plus ortopedia raz mesacne a ano dovolila lebo s malou boli aj ine problemy a to tu nejdem rozpisovat

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. feb 2024

@stastnamanzelka pn poistka mu nepatri nezznali mu taku dg. Zas preco by som mala ja ist aby si mala navykla nanho ??

sima234
25. feb 2024

A muž chce byť ďalej živnostník? A akú prácu vykonával ako živnostník?

autor
25. feb 2024

@stastnamanzelka ved on sam vie co kóko platime a teraz som nacala temu je ticho povedal mi co bude tak bude

autor
25. feb 2024

@taynee asi depka ale z coho? Ja nemam mat depku?? Fyzick zdravitne je ok

autor
25. feb 2024

@sima234 nie nechce uz chce zmluvu a zivnosti sa zbavit

0silvia0
25. feb 2024

Povedal ze co bude to bude? A z coho zijete teraz? Z rodicovskeho prispevku?

martinkatinka
25. feb 2024

A s cim je teda na pn?

autor
25. feb 2024

@0silvia0 ja mam matersku a vysoku a pn pn

nikpa
25. feb 2024

Tak sa neboj otvoriť túto tému, práve naopak, musís. Nech si to berie aj tak, že ho vyhanas z domu. Ano vyhanas, do práce. Ved to je úplne prirodzené, kde videl ze obaja rodičia sú doma s dieťaťom a nikto nepracuje?! Ak nepôjde robiť on, budeš musieť ty, zo vzduchu sa žiť nedá, to vieš. Len ešte to jemu treba vysvetlit keď to zatiaľ nepochopil.

autor
25. feb 2024

Chrbtica inu dg nema a ani si ju vymyslat nechcel ta v positovni nammpovefala ze uznaju a neuznali

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. feb 2024

@taynee pobera zo socilanej poistovne nie z allianzu v allianz mu neuznali

martinkatinka
25. feb 2024

Ono zase doktorka ho zrejme nenecha na toto dlho marodovat a budete mat po probleme.