Silná príťažlivosť medzi 21 ročnou a 46 ročným mužom

18. dec 2021

Mám 21 rokov doteraz ma nikto nechcel a mam šancu začať si milostný vzťah so 46 ročným mužom,ktorý po mne dosť ide.Isli by ste do toho,spríjemniť si prítomnosť?Mňa veľmi priťahuje

patus_2
18. dec 2021

Ja osobne by som do toho nešla. Hľadaj niekoho vhodnejšieho alebo ešte zostaň nezadana. Sama musíš vidieť, že to bude iba chvíľkové. A potom budeš sklamaná, keď to skončí. A vôbec to nemusí byť hladký koniec. A ešte jedna otázka, je vôbec slobodný?

ella_price
18. dec 2021

A daj si na neho životnú poistku. Keď ho klepne, aspoň budeš mať niečo pre seba.

autor
18. dec 2021

@ella_price to je čo za sprostá odpoveď?zakomplexovana ženská..Keď plánuješ zomrieť v 46 rokoch tvoja vec.

pribinak
18. dec 2021

Nie nešla, veď by mohol byt tvojim otcom. Akú perspektívu má takýto vzťah? Kde vidíš tento vzťah za pár rokov?
Bude na tebe jazdiť a to je všetko. Perspektíva žiadna

ella_price
18. dec 2021

Blbá a ešte aj drzá.

autor
18. dec 2021

@ella_price ty prvá si napísala sprostu odpoveď.Takze blbá si tu jedine ty

ella_price
18. dec 2021

Veď si ešte decko, čo si chce začať pomaly so svojim tatkom. Tak trochu premýšľaj

janka_23
18. dec 2021

Ja nechapem prečo kladies takú otázku cudzim ľuďom na nete 🤷🏼‍♀️ dostaneš tu protichodne odpovede lebo každá sme iná. Vsak si urob podľa seba, tak ako chceš ty a ako ti to vyhovuje.
A za mňa je odpoveď nie.

cyberk
18. dec 2021

fuh rozhodne by som do toho nesla, aj keby som neviem ako skareda... tak by som sa neznizila len aby som s niekym bola.
Takito starci sa naschval snazia namotavat naivne 20rocne (idealne take bez sebavedomia) a je im jedno ako vyzeraju a ake su, hlavne ze maju 20tku ... cele zle

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
18. dec 2021

Ak je bez záväzkov (partnerka/manželka, deti), tak si pokojne navzájom spríjemňujte prítomnosť, ale stabilný, dlhotrvajúci vzťah s perspektívou nečakaj. To neočakáva ani on.

zuzanockamt
18. dec 2021

@cyberk že starci 😂😂😂

cyberk
18. dec 2021

@zuzanockamt 😂 😂 berem to z pohladu, keby mam 20 :D hhh

ella_price
18. dec 2021

@cyberk A ešte si predstav jak príde za rodičmi, že mama, oci, toto je môj nový priateľ 🤣 Tatko s ním môže ísť rovno na pivo prebrať tie “starecké témy” 😆😆

cyberk
18. dec 2021

@ella_price 😂😂 ano to rovno nech si zacne so svojim tatkom a ostane to v rodine 😂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
18. dec 2021

@ella_price ale tu ide o spríjemňovanie prítomnosti, takí sa rodine nepredstavujú.

ella_price
18. dec 2021

@zuzanockamt Tak ako tínedžer som vystrájala kadečo, ale sex na jednu noc s geriatrikmi mi nejak nešmakoval 🤣🤣
Okrem iného, moja mama mala už 21 keď mala dieťa a manžela, tak dnešné decká asi trochu zaostávajú 😃😃

zuzanockamt
18. dec 2021

@ella_price očividne tomu nerozumieš 😂

oli18
18. dec 2021

V takom veku je asi ženatý a má deti v tvojom veku. Predstáv si to na vlastnej rodine, ako by bolo tebe a tvojej matke, ak by si tvoj otec narazil 20tku a ak by sa to prevalilo.

ella_price
18. dec 2021

@zuzanockamt Ty si podľa mňa nerozumela čo som napísala ja 🤨🤨🤨

zuzanockamt
18. dec 2021

@ella_price ty zase tomu, o čom píše autorka

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella_price
18. dec 2021

@zuzanockamt Ja tomu rozumiem. To že použijem sarkazmus zas niekoho musí pekne srať. A určite to zas bude úplne legit diskusia 😆😆

pa3q
18. dec 2021

Jaj si myslím aby že ho poriadne spoznaj a potom konaj. Ale si mladá a hľadám seberovneho. Inak je to tvoja voľba len si to dobre premysli aby si časom nelutovala.

tom_i
18. dec 2021

No asi by som hodne predychavala keby si dcéra začala s mužom vo veku manžela. A zo života sused mal priateľku o 16 rokov mladšiu. Ale po rokoch ona 40 on 56 a ich priority sa menili. Ona chcela "žiť", on kľud. Ona labzovala, on sedel doma. Už sú od seba.

0silvia0
18. dec 2021

Neber zas vsetko doradu zato, ze ta doteraz nikto nechcel...

maminkadeticiek
18. dec 2021

Mas 21,to je nic.Kludne si uzi,ale iba ak si schopna rychlo sa oklepat KED zistis,ze to naozaj nikam nevedie.Inak sa na to radsej vy..r.

liljana
18. dec 2021

Ked ta niekto pritahuje, potrebujes k tomu suhlas na mk fore? Rozhodni sa, ako chces.

lindous
18. dec 2021

Ja osobne by som do toho určite nešla, lebo si neviem predstaviť, že by ma priťahoval ... ale to som ja ... mám spolužiačku zo ZŠ, ktorá má o 23 rokov staršieho chlapa, začali spolu, keď mala toľko čo ty, majú spolu dcérku a je šťastná, ale to je ona ...

Čo mi v tvojom prípade kričí ako výstraha je to, že si vo vzťahoch neskúsená ... je to skutočná príťažlivosť alebo len si ťa konečne niekto všimol a užívaš si pozornosť ? Mať ako prvý vzťah čisto milostný (je jedno či s rovesníkom alebo starším mužom) smrdí problémami ... zlomeným srdcom a traumou ...