Sex s ex

lunapark1234
15. okt 2016

Rozisla som sa s priatelom. V kuse sme sa hadali,mali sme rozdielny pohlad na zivot,zodpovednost, nase dni boli plne hadok a nedovery. V sexe nam to ale super klapalo a doslova to bolo cosi uzasne. Po rozchode mi napisal sms,ze by ma nechcel ako milenku stratit,ze aj ked uz nic viac spolu mat nebudeme, lebo to nema cenu,tak ze by chcel,aby sme sa stretavali ako milenci,proste cisto za ucelom sexu a nic viac. Samozrejme,ze vernost bude podmienkou a ak sa niekto z nas zalubi,tak proste to skoncime a pojdeme za inym partnerom. Aky na to mate nazor? Da sa tak fungovat?Zazila ste niektora nieco take?

sibalka21
15. okt 2016

Ano da sa tak fungovat ale chce to velmi vela rozumu :D Pokial si to nevysvetlite a neurcite si nejake ,,pravidla,, tak sa do toho nepustaj 🙂 Nemusi to dopadnut dobre, ale ak obaja viete ze vztah nieje pre vas a ste s tym vyrovnani ze vam to vo vztahu neklape tak kludne spolu spavajte 🙂

sissy27
15. okt 2016

@lunapark1234 zbytočne stratíš šancu na niekoho lepšieho... ako sa chceš zaľúbiť do niekoho iného, keď voľný čas budeš tráviť s ním? a ešte máš byť aj verná? ty budeš preňho len matrac bez záväzkov a ty ako žena budeš v kútiku duše očakávať niečo viac, aj keď nahlas to nepriznáš... budeš sa zožierať debilnými myšlienkami keď dve hodiny o ňom nebudeš vedieť... nepôjdeš na rande s nikým iným, lebo to by predsa bola nevera voči exovi a hlavne - čo keby on mal zrovna chuť vtedy, keď ty si v kine s iným?
dnes sa tuším budem opakovať - ale musíš si v prvom rade vážiť samu seba, aby si ťa mohli vážiť aj druhí...
ale rob, ako uznáš za vhodné, ak ti stačí ku šťastiu ošťaný kúsok mäsa, tak smelo do toho...
btw. - dá sa mať aj kvalitný vzťah s úžasným sexom v jednom...
a čo sa týka vzťahov "friends with benefits" - to môže fungovať, ale sotva s niekým, s kým si mala vzťah... a je to viac asi pre ľudí, ktorí už majú niečo za sebou, nie pre mladú babu, ktorá pravdepodobne túži po normálnom zväzku s vyhliadkou na rodinu...

lunapark1234
autor
15. okt 2016

Ale ved ja budem moct chodit kam chcem s kym chcem,akurat sexovat budem len s nim az do doby,kym si nenajdem muza na vztah s ktorym budem chciet sex.zit.

pribinak
15. okt 2016

Čítam tvoj výplod mojmu muzovi a ten sa smeje, ze ako lahko ta ukecal, iny chlap, ked chce pravidelný sex tak musi si bud zobrať babu za ženu, alebo aspon kupivat dary a chodit do drahých reštaurácií, tebe staci zavolať
V podstate skončíš ako stetka na sex na telefóne
Podla všetkého si este velmi mladučká a to jedine ta ospravedlňuje

lucialau
15. okt 2016

Niekedy sa sama seba pýtam, kde sa stratila v ženách hrdosť a úcta k samej sebe. (Nehovorím o každej. Ale to si už každá domyslí). Keď toto tebe bude vyhovovať, kľudne do toho. Mňa osobne, by to skôr urazilo.

36evina36
15. okt 2016

@lunapark1234 da sa fungovat aj tak ale neodputas sa od neho budes bez sance zalubit sa do ineho

mawka
15. okt 2016

ked sa s niekym rozchadzam, tak preto, ze to neklape. a nie preto, aby sme ostali spolu dalej trtkat. sex je pre teba taky dolezity? mas problem vydrzat cas bez sexu, kym si najdes kamosa s vyhodami? nezda sa ti, ze zo seba robis chuderu, ktora dobehne k exovi kedy si on mysli lebo jemu to tak vyhovuje?
toto, dievca zlate, neustojis. a jak pisu baby vyssie, na to, aby si si udrzala odstup pri kamosovi s vyhodami musis byt mentalne niekde inde nez si teraz.

obsadenemeno
15. okt 2016

@lunapark1234 nebude to fungovat. On chce mat "free pass" na sex a ziadnu zodpovednost vo vztahu. Ty si este stale namotana a dufas, ze postupne to date zase dokopy.
a kde mas istotu, ze si "nevrzne" aj s inymi?

mawka
15. okt 2016

@obsadenemeno call girl, doslova. picka na zavolanie. ON si bude chciet zatrtkat, zavola a ona dobehne jak psik, este chvostikom od radosti zavrti...
ked uz, tak ONA ma byt ta, ktora rozhoduje, koho medzi nohy pusti a nie ze o tom bude rozhodovat chlap. mein gott 😠

obsadenemeno
15. okt 2016

@mawka ja by mu natruc nedala, ked bol sex taky super, nech vie, o co prisiel...... 😝

loolipop
15. okt 2016

A prečo nechceš pretrhnúť väzby s takymto človekom? Podla toho, co ti navrhol mam pocit, ze si pre nho dobra akurat tak len na sex. Dirvca zlaté, verim, ze mas na viac ako na takuto chrapac, co si zenu vazit nikdy nebude... kopni ho do r... 🙂

mandala77
15. okt 2016

@lunapark1234 je známe, že v takých zlých vzťahoch je dobrý sex. Je tam nejaká silná príťažlivosť. Keď už chceš do niečoho takého ísť tak o vernosti hádam nie je reč, veď nie ste pár. Verní milenci? Trošku zvláštne. Ale ak Ti to vyhovuje, tu odobrenie nehľadaj.

lunapark1234
autor
15. okt 2016

@mawka ake dobehnes ked on chce? Aj ja chcem,hlavne preto,ze ja chcem. Kedze nemam iny vztah zatial a jeho vlastne mam rada,preco nevyuzit ten cas,kym najdem ineho takto?

mawka
15. okt 2016

@lunapark1234 robi si z teba madrac a krasne si si odpovedala. ty ho proste chces. chlap, s ktorym sa hadam a mala som vztah a ten vztah skoncil kvoli nepeknym hadkam, tak urcite nemam chut s nim sulozit dalej.

obsadenemeno
15. okt 2016

@lunapark1234 a myslis, ze si najdes iny vztah kym budes stale s byvalym "spavat" a dufat, ze sa zrazu prestanete hadat a zrazu on otoci a bude chciet vztah? Lebo o to ti ide, nie?
Ty iny vztah hladat veru nebudes.... aspon bud k sebe uprimna.

lunapark1234
autor
15. okt 2016

@mawka preco nie? Ten vztah bol zly,ale sex bol vynikajuci, proste rozumieme si ako priatelia, ako priatelia sa vieme bavit, sex nam super klape,akurat nevieme spolu zit, hospodarit, proste v tomto sme sa nezhodli. Ani jeden z nas este nenasiel ziadnu nahradu, sme mladi a sex nam obom chyba. Preco sediet doma a trapit sa a byt namrzena zenska z nedostatku sexu,ako su poniektore na MK? 😀 😀 😀

mawka
15. okt 2016

@lunapark1234 mas na mysli niekoho konkretneho? si este dost blbucka, aby si pochopila, ze clovek aj po 30., 40. a ba aj po 50. moze mat atraktivny sexualny zivot, o ktorom mozes teraz ty este len snivat a ktory pochopis az ked trosku dozrejes a nebudes robit madrac ex, pretoze nikto iny neni po ruke.
mimochodom, momentalne na MK sedis aj ty 😀 😀 😀 a cisto zufalo tu ziadas o radu

loolipop
15. okt 2016

@lunapark1234 to vidime všetky, ze ho stale velmi chces.. ale poviem ti, jeho uz mat nikdy nebudes, nie tak, ako si predstavujes a lepsieho si takto nenajdes. Jedna mudrost: Aky isiel,taku nasiel. Aka isla, takeho nasla...
Aby si dievca este horsieho nenasla. ZACNI SI SEBA SAMU VAZIT..bez urazky..

obsadenemeno
15. okt 2016

@lunapark1234 ked je niekto namrzeny, tak to urcite nie je z nedostatku sexu.....ale si mlada, a opakujes, co ti chlapci v okoli nabulikovali.... vieme preco. 🙄

Pozri, tak potom naco sa pytas? Tvoj zivot, tvoj vztah, tvoj problem. Len aby si tu po par mesiacoch neprisla plakat, ked on to naozaj vezme ako "friends with benefits" ale ty stale dufas, ze sa z toho opat stane nieco viac.

A nemusis sediet doma a trapit sa. Ono sa totiz da zit aj bez curaka v okoli, vies?

lunapark1234
autor
15. okt 2016

@mawka ja neziadam zufalo radu,len skusenosti zistujem ake kto ma.

lunapark1234
autor
15. okt 2016

@obsadenemeno ty zijes bez curaka?

sissy27
15. okt 2016

@lunapark1234 vieš na čom sa najviac smejem? že doteraz ste vo vzťahu nemali dôveru... a zrazu, keď už má ísť len o bohapustú j€bačku že to tak musím nazvať, tak zrazu si budete sľubovať vernosť a budete si dôverovať hej? made my day 😀 😀 😀
pozri choď do toho, lebo darmo ti tu 1000 báb napíše, že je to hovadina, kým si hubu nerozbiješ sama, tak nepochopíš...
čisto sexuálny vzťah bez záväzkov je pre iné kategórie ako si ty 🙂
a keď sa tvoj nový nádejný priateľ dozvie, že si preochotne robila matrac exovi (a môžeš sa spoľahnúť, že dozvie), tak dá od teba rýchlo ruky preč... alebo aj nedá, ale opäť len budeš mať vo vzťahu nedôveru a napätie...

mawka
15. okt 2016

@lunapark1234 vacsinou kazda zena po rozchode zije bez curaka a neskace na prveho hned na druhy den. si zavisla na sexe s jednym clovekom. a pritom ta vobec nenapadlo, ze o nejaky cas mozes stretnut niekoho, kto bude v tom sexe este lepsi a bude mat s tebou rovnake nazory na zivot.
a vies co, nechceela by som tiez zit s clovekom, ktoreho priorita je len sex sex a sex. ten je sice super a clovek si ho rad uzije, ale su aj dolezitejsie veci a ked ty ides najskor od sexu k niecomu, tak potom necakaj zazraky.

obsadenemeno
15. okt 2016

@lunapark1234 nezijem, ale tiez ked ho nemam poruke, tak z toho nemam mindraky..... a nie som tak zufala, ze sa uspokojim s hocijakym.... 😵

mihula
15. okt 2016

@mawka no nechapes?že sedi na MK lebo svrbí,svrbí a nieto kominara,ktorý to da do poriadku?

mawka
15. okt 2016

@mihula aj mna svrbi a este tyzden bude, ale to neznamena, ze si pojdem zohnat hned teraz nejakeho helmuta. dost dlhu dobu chodim na mesiac prec a nikdy som nemala potrebu si tu s niekym zatrtkat lebo potrebujem sex. sak sa viem ovladat, preboha, nie? aj ked to so mnou sije kolkokrat riadne, ale tak mam kamosa na telefone a pomozeme si vzajomne alebo to vyriesim sama. a nie sa tu za niekym nahanat. kokos to je uz co 😝

sissy27
15. okt 2016

@mawka keby bola závislá na sexe, resp. išlo by o sex, tak by už dávno mala kvalitnú náhradu a po exovi už ani spomienka by neostala 🙂 ale všetkým nám je jasné, že toto je o niečom inom... teda všetkým okrem zakladateľky... nevadí, zistí, poplače si, prejde ju to a potom ešte len zažije kvalitný sex - s niekým úplne iným 😀

mawka
15. okt 2016

@sissy27 ale sak jasne. sak on jej poslal po rozchode sms s navrhom na milenecky vztah a cela roztrasena sa toho chytila lebo je to moznost ako s nim byt a ziskat ho spat. skusene vedia, ze ho spat neziska, skusene vedia, ze si z nej robi akurat matrac. ale potrebuje si asi zazit drzkopad aby to pochpila. len zial, su zeny, ktore to nepochopia nikdy.

obsadenemeno
15. okt 2016

@mawka nepochopia, ale budu sa ohanat ze ostatne im za a) zavidia, za b) su mrzute lebo nemaju sex, a za c) su stare rachetle co nevedia, co je dobry sex.

mawka
15. okt 2016

@obsadenemeno keby len tusili a.) nemame co zavidiet b.) sex mame kvalitny c.) sme v najlepsom veku. zavidiet mozu akurat oni nam 😀 😀 😀