Sestry mi robia zle

martina675
29. okt 2016

Potrebovala by som poradit mam dceru a neviem co mam robit, byvam s rodicmi aj so sestrami, ale sestry mi stale robia zle a neviem co mam robit ak mozte tak prosim poradte mi co by som mala robit

janinuska
29. okt 2016

Skus si prenajat nejaku garsonku a tam sa s dcérkou odstahovat, pripadne su nejake azylove domy, pre matky s detmi, ktore nemaju kde byvat, alebo sa skus otvorene so sestrami porozpravat a určit si nejake pravidla, aby ti nerobili zle. Držim palce.

alexandraalexandrova
29. okt 2016

Tazko ti poradit ked nepozname podrobnosti. Kolko ma dcera? mas nejaky prijem? pracu? Moznost sa zamestnat? Napis viac, inak ti poradit nemozeme...

obsadenemeno
29. okt 2016

@martina675 mohla by si vysvetlit trosku podrobnejsie svoju situaciu? Kde je otec dcery? Kolko ma mala rokov? Pracujes? Co take ti sestry robia? Ake su sestry stare? A rodicia co na to?

eva8
29. okt 2016

@martina675 ako sa stavajú tvoji rodičia k tomu, že ti sestry robia zle? Tvojej dcére zle nerobia? (čo konkrétne?) Koľko máš rokov? A koľko rokov má tvoja dcéra a sestry? Koľko máš sestier? Máte svoju izbu pre dcéru a seba?

magmolatus
29. okt 2016

@martina675 zboznujem ak chce niekto poradiť a v podstate nic nenapíše

moni244
29. okt 2016

Vies urobit aj nieco ine, ako napisat prispevok, ktory nic nehovori? Pytala si sa aj v blogu, aj diskusiu si zalozila, ale nic blizsie si nenapisala. Len, ze ti robia zle, mne to pride ako stazovanie sa dietata

rawmamka
3. jan 2019

@martina675 Možno im ty robíš nevedomky zle tým, že ešte stále bývaš u rodičov, napriek tomu, že zjavne si už dospelá, keďže máš dieťa..... Už dávno si sa mala osamostatniť a potom by si nemala problém so sestrami a ak by nejaký aj nastal, mohla by si s kľudom Angličana ukázať smerom k dverám na vlastnom byte....