Sestry mi nedali vedieť, že mama je v nemocnici

michaltat
9. máj 2019

Ako by ste riesili situaciu ked vam vase sestry nedaju vediet ze mama je v nemocnici v Rakusku .Zatajuju kde je ani otcovi nepovedali kde je aby nepovedal svojmu synovi...

eliskadad1
9. máj 2019

Hmm ale tak to musíte mať medzi sebou nejaké vážne problémy, ak sa takto chovajú

michaltat
autor
9. máj 2019

@eliskadad1 Máme napäté vzťahy medzi súrodencami ale z rodicmi vychadzam uplne v poriadku.

lubik87
9. máj 2019

@michaltat nijako neriešiť keď je napätá situácia možno len povedať že nabudúce keď sa.colkolvek udeje chces o Tom vedieť...napríklad u nás mužovi nepovedali že jeho otec je na Tom moc zle až keď bol 3 dní v nemocnici a nevedel ani rozprávať aký bol slabí....o dva týždne na to zomrel ..bola to preňho obrovská rana keďže o ničom nevedel až na pohrebe som sa.dozvedela.ze.uz bol 3 krát v nemocnici predtým ..keby niečo povedali kým bol doma.mohli sme.ist s deťmi ešte za ním nech sa poteší a muž sa rozlúči... naposledy sa videli v auguste toto sa stalo začiatkom marca ...ale oni sú celkovo divný v tomto ..nevedia sa rozprávať zavolajú si len keď je zle.....

michaltat
autor
9. máj 2019

@lubik87 to ako aj u nas

lija22
9. máj 2019

mama ti nevie dat vediet?
ako by sme to riesili? nuz, vynadala by som im normalne, lebo tu nejde o to, co ste kto komu vyviedli ale o info tykajuce sa rodica.
Zisti len v ktirej je nemocke a chod tam a vybav si nech ta z nemocky informuju, akteda mama nemoze/nie je schopna telefonovat.

lija22
9. máj 2019

@lubik87 neuraz sa prosim, ved spominas, ze su divni, ale bohaca tak otec behal po nemockach a muz sa nema co cudovat lebo on sa nezaujimal. 🙈 vsak nezavola nenapise, tak co

michaltat
autor
9. máj 2019

@lija22 volali sme jej nedviha otec nevie sestry mu povedali ze aj tak by si to nezapamatal .

michaltat
autor
9. máj 2019

@lija22 Praveze vola casto

lija22
9. máj 2019

otec nevie, sestry mu nepovedali..och gratulujem. vsak sadaj do auta achod tam

michaltat
autor
9. máj 2019

@michaltat navstevujeme ich casto aj na velku nic tam bol 9 dni

michaltat
autor
9. máj 2019

@lija22 Ale kde v Rakusku

michaltat
autor
9. máj 2019

@michaltat Po telefonne sa nepodavaju informacie

lubik87
9. máj 2019

@lija22 on volal veď čítaj s porozumením hovorím že oni nezavolaju

sidicek
9. máj 2019

@lubik87 a vy byvate niekde v zahranici, ze sa pol roka nenavstivite?Ja chapem , ze niekto svoj zdravotny stav doslova taji, ale ved aj ked nie su chori, tak sa snad rodicia navstevuju castejsie ,ako raz za pol roka, samozrejme pokial nebyvaju na inom kontinente, to sa da pochopit.

michaltat
autor
9. máj 2019

@sidicek Ano byvame v AT tak preto nechodime kazdy mesiac...

sidicek
9. máj 2019

@michaltat vies mozno nechcel ,aby ste o tom vedeli, na to ma pravo, mame v rodine typka co doma povie ,ze ide na sluzobku a o 3dni vola z nemocnice po planovanej operacii alebo ide kupit mlieko a zbehne pri tom na urgent

lubik87
9. máj 2019

@sidicek sme bez auta a s babom boli sme v júni vlakom 320 km 8 hodín ..díky :D potom oni u nás na dva týždne v auguste potom prišli na Vianoce okrem otca a segri že nechcel prísť bola ich odpoveď to prišli na týždeň a potom sme mali prísť na veľkú noc...ťažko sa ide bez auta s dvomi deťmi na otočku 🙂