Sen so svokrom

andreagartnerova
2. dec 2020

Dnes sa mi sníval sen, ktorý mi stále vŕta v hlave. Išla som k svokrovcom na byt kde mi dvere otvoril môj svokor, objal ma a pobozkal, bol spokojný ( v súčasnosti nie je na tom zdravotne dobre) a svokra, ktorá má tiež objala a pobozkala( zomrela v roku 2015) v tom sne boli obaja spokojní a šťastní, mali spokojné manželstvo. V byte boli aj svagrovci s ktorými nie sme v kontakte, pozdravila som ich a v tom som sa zobudila. Ten sen bol taký realny a najmä svokra. Ako by ste si to vyložili?

kikulienkadd
2. dec 2020

Ahoj,mne to príde,že máš na nich pekné spomienky. Blížia sa Vianoce,čas rodinnej pohody,tak tvoje podvedomie zapracovalo.

marseillefan
2. dec 2020

Že by si tomu bola rada, aby to tak naozaj bolo 🙂

jankapepe
2. dec 2020

@andreagartnerova čo ti svokra v tom sme povedala?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreagartnerova
autor
2. dec 2020

@jankapepe nič, iba sme sa zvítali a pozdravili a zobudila som sa. Svokor jej úmrtie veľmi ťažko zvládal a teraz tam bol spokojny a zdravý. Teraz mu amputovali časť chodidla a ťažko to znáša, tam mal obe nohy akoby sa nič nestalo.

lulliky1
2. dec 2020

@andreagartnerova Môjmu manželovi zomrela mama ked mal 5 rokov. Keď mal 19 sníval sa mu sen kde sedel so sestrami za obrovským dreveným stolom a bolo tam batola ktore im zaspievalo: Nemas matku ani otca. Doobeda mu volali do práce ze zomrel otec. Nedokaze si to do dnes nijako vysvetliť.

jankapepe
2. dec 2020

@andreagartnerova keby sa to snívalo mne tak poviem že svokra ho zavolá k sebe a budú takto spolu šťastní bez bolestí...
Ale! Pri každom jednom sne treba zvážiť ,,snivatela,, t.j. s čím si dane veci, ľudí, miesta spajas práve ty. Aký pocit hlavne z toho sna máš? Aký pocit si mala keď si ho snívala. Preto moje tvrdenie ber s veľkou rezervou!

Aký si mala pocit v tom sne?

eri444
2. dec 2020

@andreagartnerova možno to znamená to, že svokra je šťastná v nebi a svokor s ňou bude tiež. Nechcem privolávať nič zlé ale ja by som si to tak vysvetlila. A možno by bolo fajn pomeriť sa aj so švagrovcami.

andreagartnerova
autor
2. dec 2020

@jankapepe dobrý, mne v tom sne ani nenapadlo, že svokra už s nami nieje brala som to prirodzene.

andreagartnerova
autor
2. dec 2020

@eri444 mňa to tiež napadlo ale dúfam, že sa to nesplní. Že ho volá k sebe alebo niečo také neviem.. mužovi som to ráno rozprávala a mám pocit, že tiež si o tom myslel to co ja, len sme to nepovedali. Neviem pre mňa to bol príjemný sen, nikdy som sny neriešila ale tento bol veľmi silný pre mňa.

eri444
2. dec 2020

@andreagartnerova snáď nie ale ak by náhodou aj áno, tak budete vedieť, že spolu im je dobre.

jankapepe
2. dec 2020

@andreagartnerova nebola to spomienka?

beabelisova
2. dec 2020

neviem ale ako pola mna hladat za tym nieco viac, len ta to bude nervovat, sny podla mna treba nechat len snami

andreagartnerova
autor
2. dec 2020

@jankapepe nebola určite, uvidíme, či to bude niečo znamenať

elenita
2. dec 2020

@lulliky1 Och, mam uplne zimomriavky, ako to citam.

lulliky1
2. dec 2020

@elenita uz je to pomaly 30 rokov a dodnes to ma v hlave.

janickacrazy
2. dec 2020

@andreagartnerova moja babka bola u nás pár dní predtým, než zomrela. Keď odchádzala od nás, tak mi povedala že už musí ísť, lebo ju "starý" volá. Dedko bol vtedy už pár rokov po smrti. Vtedy som tomu neprikladala význam. Potom mi to došlo.

mitta1436
2. dec 2020

@lulliky1 mala som podobný sen len s inou konšteláciu v rodine, o tri mesiace som už bola na pohrebe .

janetinka27
3. dec 2020

@andreagartnerova mohol to byt len sen. ale za seba poviem,ze mne sa snival sen,ktory zacal strasne.strasnym zvukom,strachom,kricala som v nom,nejdem to opisovat,bolo to strasne.bolo to necele 4 roky po starkinej smrti.v tom sne som vedela ze uz zomrela a ona sama mi sediac na mojich kolenach rozpravala,co po smrti preziva.
ale sen skoncil pekne,starky sedel v ich spalni v posteli,nohy mal prikryte perinou a starka sedela pri nom a usmievali sa.ja som sedela na stolicke pri stole,co mali kusok od tej postele.mali sa radi aj za zivota,ale tu boli ocividne stastni a spokojni.pamatam si to uplne zretelne uz 15 rokov.starka na konci sna dvakrat povedala:davajte mu pozor na hlavu.
starky do pol roka zomrel,mal mozgovu prihodu,bol chvilu v nemocnici a potom sa mu to zopakovalo,uz sa domov nevratil.

andreagartnerova
autor
3. dec 2020

@janetinka27 niečo na tých dňoch bude určite.

andreagartnerova
autor
2. jan 2021

Ahojte, písala som tu o snoch človek by im mal veriť, môj svokor nás 31.12 opustil😔

janickacrazy
2. jan 2021

@andreagartnerova úprimnú sústrasť

kikulienkadd
2. jan 2021

@andreagartnerova ...prijmi moju úprimnú sústrasť!

andreagartnerova
autor
2. jan 2021

@kikulienkadd ďakujem

andreagartnerova
autor
2. jan 2021

@janickacrazy ďakujem

erickatt
2. jan 2021

@andreagartnerova mne sa tak snivalo so sestranicou, ktora zomrela. V sne bola stastna a spokojna.

erickatt
2. jan 2021

@andreagartnerova uz su spolu a stastni

andrea_ff
2. jan 2021

@andreagartnerova uprimnu sustrast. Mam zimomriavky, ked som si to cele precitala.
😥
Nas opustila pred 2 mesiacmi babka. Na druhy den dcerka spala, ja sama v kuchyni a zrazu silny kopanec do dveri na spajzi. Zlakla som sa dost...ale...bolo mi jasne, ze babka sa prisla rozlucit..... a aj moja sestra mala prihodu... povedali sme si to potom po pohrebe.
Verim tomu, ze ci uz Vas svokor, tak aj moja babka si pri zene a moja pri nasom Papovi, za ktorym jej pukalo srdce ❤❤

jany149
2. jan 2021

@andreagartnerova je mi to ĺúto
Úprimnú sústrasť