Schudla som a manžel ma odsudzuje

mayca20
25. aug 2013

ahojte kocky, schudla som 17kg za 2-3mesiace, konecne som sa po porode citila ako kocka :D no bolo to dovtedy kym moj manzel nezacal s tym...ako sa mu nepacim, mala by som pribrat a podobne veci.
mala som nadvahu, o tom niet pochyb, ale teraz citim, ze stracam manzelovu priazen :(
predtym bol spokojny so mnou on a ja nie, teraz som spokojna ja a on nie..co robit? :(

kveta
25. aug 2013

@mayca20 Ako si vyzerala, ked ste zacinali randit?

Neziarli na Teba, ze chce, aby si radsej pribrala?

mayca20
autor
25. aug 2013

@kveta mala som tych 65kg, teraz mam 48kg podla toho co zjem.. neviem, nemam pocit, ze ziarli

retrotraktor
25. aug 2013

možno je na "macaté" 😀 ja som to mala opačne-po pôrode som bola štíhlejšia ako na začiatku nášho vzťahu a stále len rýpal,že mám ešte viac schudnúť 😕

saandrin
25. aug 2013

ako si schudla 17 kg za 2-3 mesiace? 😵

kveta
25. aug 2013

@mayca20 48 kg je uz vazne malo. Nie si uz podvyzivena?

dada1212
25. aug 2013

Naozaj je dosť mužov, ktorí majú radšej trochu okrúhlejšie ženy.
Ale máte spolu dieťa, ste spolu dlhšie, tak váš vzťah by mal byť aj o niečom inom ako o fyzickej príťažlivosti, preto mi príde čudné keby to mala spôsobiť vo vzťahu vážne problémy.
Skús sa s mužom porozprávať, že ty si nebola zo sebou spokojná, že sa takto cítiť lepšie a že aj pre neho bude lepšie mať po boku síce štíhlejšiu ženu, ale vyrovnanú, ako nejakú čo je zakomplexovaná z toho že má pár kíl navyše a prekáža jej to.
A môžeš urobiť aj niečo iné, aby si sa mužovi páčila, napríklad prefarbiť si vlasy alebo urobiť taký strih vlasov ktorý sa mu páči, prípadne sa obliekať tak aby ho to priťahovalo.

mayca20
autor
25. aug 2013

@saandrin pomohol mi jeden trener schudnut, navrhol mi jedalnicek a kg isli dolu same 🙂

mayca20
autor
25. aug 2013

@dada1212 presne toto som mu vravela, ale problem je asi tam, ze som v chladnicke s nezdravou stravou nechala aj prsia :(

mayca20
autor
25. aug 2013

@kveta podla mna niee

kveta
25. aug 2013

@mayca20 Plastika prs by to neporiesila?

mayca20
autor
25. aug 2013

@kveta poriesila, ale penazi nikdy nie je dost a neviem si predstavit, ze by som pripravila rodinu o tolko eur len kvoli tomu..ale uz aj mna to napadlo..len drahe :D

kveta
25. aug 2013

@mayca20 Skus sa spytat manzela, mozno by rad investoval.

mayca20
autor
25. aug 2013

@kveta na toto fakt nie je, to radsej spravim malickej izbicke..dakujem za radu 🙂

lubikan
25. aug 2013

ja mam to iste,mne ako prve odchadzaju kozy...ja som muza odbila tym,ze daj mi peniaze nech si odsajem zadok a tuk mi vlozia hore...ze to nieee...tak nech je ticho...on tiez neni bohvie aky stramak...ale vseobecne,muzi maju radi plnsie....a 48 kg by som nechcela ani ja

pragmaticka
25. aug 2013

48kg? wouw a aku mas vysku?? podla mna si velmi chuducka..tvoj muz nemusi mat vobec rad baculky, proste ma len rad zeny co maju zenske postavy - ziadne baculky len proste ani ziadne modelky. Ja mam 175cm a s 22r som bola fakt kost a koza. Moj vterajsi priatel cely cas vtedy na mna ako by som sa mu pacila keby som trosku pribrala..ani neviem ako a mala som o pat kg viac - proste chuda ale sexi kocka. z beciek zrazu cecka. bol nadseny.. 😀 Noo a co mam napr. dobrych znamych tak oni su manzelia uz dlhe roky a ona po dvoch detoch hrozna kocka - chuducka ako modelka, blond, modre oci - proste kazdy sa za nou obzrie , no a tomu jej chlapovi - tiez fesakovi sa zda velmi chuda..proste chlapom sa nepacia tie vychudnute modelky, kt. nam dava za priklad kazdy modny casopis. chlap ma rad zensku postavu - ziadnu tlsu, ani baculku, ale proste zensku peknu postavu a to s modelovskymi mierami nema nic spolocne. Ty sa asi so svojimi 48kg citis dobre preto, lebo su ti vzorom prave tie vychudnute modelky ci herecky, tvoj chlap ma ale o zenskej krase uplne inu predstavu.. 😉

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mayca20
autor
25. aug 2013

@kinna 168cm, tu vahu som si tazko oddrela a teraz nechcem len tak pribrat 🙂 ale na jesen urcite dam na tych 52kg, pretoze skoncia tie dllllhe prechadzky 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karin1234
25. aug 2013

Ahoj, 48kg je už veľmi máličko, ale je to aj od toho kolko meriaš. Rob tak aby si sa ty cítila dobre vo svojej koži, to je najdôležitejšie, názor druhých ľudí nie je až tak dôležitý.

jetopravda
25. aug 2013

Manželovi keď sa to nepáči, je to jeho problém. Hlavné je, že ty sa takto cítiš dobre. Ja som v tehotenstve pribrala15 kíl a až teraz pomaly po dvoch rokoch som schudla naspäť na 51 kg. A som šťastná. Konečne opäť moja váha. Človek sa musí cítiť dobre a potom je spokojný. Tvoj manžel asi nemá iné problémy...keď rieši takúto blbosť. Keby si mala 100 kíl, zas by riešil že si bacuľka... 😀

kveta
25. aug 2013

@mayca20 Tak to uz si podla BMI podvyzivena. Davaj si pozor na zdravie.

monika15
25. aug 2013

@mayca20 48 kil och... no sa manzelovy necudujem sama kost a koza :( sorry neber to v zlom ale mozna ma odpor lebo vidi problem stym vies..... :(((

mayca20
autor
25. aug 2013

@jetopravda presne tak, kolko ludi tolko nazorov 🙂

sharlotta
25. aug 2013

@mayca20 mnooo, ja som po porode pri vyske 158cm vazila 49kg a citila som sa jak kost a koza....

jetopravda
25. aug 2013

@sharlotta pri 158cm si sa cítila ako kosť a koža? Ja mám teda 161 cm a 51 kg a cítim sa vynikajúco. Vždy som mala 50 kg a bolo to super. Všetko na pravom mieste....ako modelka 😀

sharlotta
25. aug 2013

@jetopravda mne aj ludia dookola vraveli, ze vyzeram hrozne 😅 Najlepsie sa citim tak pri 52kg.

aneri66
25. aug 2013

ja mám 172 a váhu 56 kg...vždy som chcela pribrať no nedarí sa ☹

jetopravda
25. aug 2013

@sharlotta no, nevidela som ťa, tak nemôžem posúdiť 🙂 ale podľa výšky si drobná, tak netreba tej váhy toľko 🙂 aspoň za seba ja môžem povedať, že ja po pôrode dva roky som si držala aj 4 kilá, a necítila som sa dobre. Hlavne na bruchu. Ale teraz cez leto v horúčavách mi tak nechutilo jesť a kilá išli samé dole.

jetopravda
25. aug 2013

@aneri66 vekom, najmä po 30tke priberieš, neboj...

aneri66
25. aug 2013

@jetopravda tak to pevne verím