S priateľom som 2 roky a z mojej strany rodiny sú stále nejaké problémy

julinka12
15. sep 2022

Som s mojím priateľom 2 roky. Z mojej strany rodiny sú stále nejaké problémy. Býva 5km odomna. Buď sme u mňa alebo u jeho. Keď tak si ideme na prechádzku do prírody, na Kofolu atď... Vyvolávajú kde sme a!e to je vedľajšie. Včera sme boli spolu na večeri, prišli sme kumne a on šiel zasa domov. Býva u mami ja takisto u rodičov. Šiel si ľahnúť. Keď odišiel tak môj otec povedal že hneď išiel preč. Že mu chcel povedať aby ho zasa hodil autom do lesa na huby. Včera bol, predvčerom bol, minulý týždeň a chcel ísť aj dnes o7 ráno. Prišli sme z večere v Dunajskej strede domov o pol 9. Semafory, zápcha atď... Otec nechápe. Povedal že to si len vymýšľame že nechceme pomôcť. Stále je na priateľa nejako nabrúsený ale nepovie to do očí.
Čo si o Tom myslíte? Názor

solange7
15. sep 2022

@julinka12 ze by ste mali byvat spolu mimo rodiny a nemali by ste taketo problemy.

alenah31
15. sep 2022

@julinka12 čo si myslím? Že pokiaľ ste dospelí, svojprávni, pracujete, ste spolu dva roky....načase odsťahovať sa od rodičov a začať žiť spoločne. A vaše problémy zmiznú.

lenka1993
15. sep 2022

A prečo sa na tie huby nehodí autom sám ?

alex49
15. sep 2022

@julinka12 ak máte 18+ tak si nájdite podnájom a od sťahujte sa, vybavené

luccija
15. sep 2022

@julinka12 otec mal povedat skor a nie, ked priatel odisiel.

beata_k
15. sep 2022

@julinka12 Ze ta rodicia maju stale za decko a tvojho priatela len toleruju. Ale ked uz je tam, tak dobre posluzi na odvoz do lesa.

jaskolka
15. sep 2022

Koľko máte rokov? Ak môžete, jednoducho sa osamostatniť a mate pokoj

stanulienkat
15. sep 2022

Tvoj priatel nema voci tvojmu otcovi ziadne zavazky, ani to nie je jeho povinnost. Tvoj otec nema slusnost? Priatel nech povie, ze mu to nevyhovuje, ze ma ine plany s rodinou.