Rozpadnuté manželstvo

11. sep 2023

Rozpadlo sa mi manzelstvo. Príčina bola viacnasobný mimomanž .pomer muža s roznymi ženami kde obetoval manželku a deti pre jeho nový lepší život. Veľká bolesť, kt. sme prežili. Prešli 4 roky. Vypočitavo skúša a dobiedza o náš návrat. 4 roky mojho trápenia a uzatvarania jednej kapitoly. Vzdy ostavaju spomienky v srdci ale rozum hovorí neopovaž sa ani kvoli deťom. Laska medzi nami nie je, iba nechuť a teraz odpor z mojej strany. Vždy si poviem ako s takym clovekom kt. podrazil, oklamal, ako by som si lahla k nemu co i len do postele, ako mu s laskou dala pusu, no nie… , Ale rešpekt kvoli deťom musí byť.

zuzana9393
11. sep 2023

No dobre a?

pribinak
11. sep 2023

Nerozumiem…..vraciaš sa akože kvôli deťom? Či čo?

Ak ano, tak podľa mna zlý nápad.

deti95060810
11. sep 2023

nikdy by som sa nevrátila...
moja kolegyňa len raz odpustila - tiež bol odsťahovaný u inej ženy ktorá keď náhle zomrela tak sa vrátil...
on ju na oplátku podvádzal s každou ktorá sa mihla okolo neho...
trpela roky.

lilizzachy
11. sep 2023

Nikdy sa k nemu nevrat...zas sa dostaneš na začiatok...možno bude chvíľu sekať dobrotu ale potom bude podvádzať zas a ublíži ti..ak sú to už 4 roky deti si uz zvykli...potom by rozchod prežívali na novo a možno ešte horšie...kašli na neho a nenechaj sa namotat...

pralinka25
11. sep 2023

nevratit. nenechaj sa manipulovat a vydierat. co bolo bolo. korektny vztah mat mozete ale to je vsetko. bola by si sama proti sebe keby si to dopustila. zasluzis si po svojom boku lepsieho cloveka.

osky
11. sep 2023

Ked uz ste od seba a po 4 rokoch...
Konecne si si ako tak usporiadala zivot...
Deti vyletia z hniezda a ty co?
Nebud hlupa.
On si zasa len dokaze,aky je uzasny,ako ho po tolkych rokoch vezmes spät....
A bude si ulavovat lade tade dalej....
Nech ta to ani nenapada...

vanilkovazmrzka
11. sep 2023

No dobre teda

mk22
12. sep 2023

To je oznam, či čo.. Ze kvôli rešpektu ideš co.. Pokračovať v manželstve?
4r behal Kate tade uzival si, a teraz si ide opäť ľahnúť do tvojej postele?
Za 4r si mala byť rozvedená, spokojná ze si sa zbavila chuja, o akom rešpekte píšeš?
Ty máš práveže deťom ukázať ako sa vo vzťahj pestuje ucta, dôvera a vernosť.
Ty im ukazujes ze je správne po 4r prijať človeka, ktorý ťa, vás od kopol?

autor
12. sep 2023

@mk22 rozvedený sme, nevraciam sa nikde, lebo si uvedomujem, presne to čo pisete. 4 roky pre mňa stači, vzťah sa nedá pozliepať kvoli deťom. Neviem sa prinitit mat ho rada. Neviem s nim nic blizsie mat na silu. Vsetko sa uz pokazilo. Ale zabija ma ta manipulacia, chcela som sa vyrozpravať.

mk22
12. sep 2023

Z tvojho príspevku to nebolo úplne jasné.
Držím palce.

domkakvet
12. sep 2023

Dobre robis ze uz sa k nemu nevracias.

barborachors
12. sep 2023

vsak prerus s nim kontakty a mas po probleme. Jedine co na manipulatora plati je nereagovat a tazky ignore, deti-nedeti. Ty si musis zachovat zdravy rozum, o ktory ta on chce pripravit. Tak nechapem naco cakas, uz davno by som takeho magora odstrihla. Ucet ma nech posiela, decka si preberajte tretou osobou, vybavene.

minenkak
12. sep 2023

Ja nechápem čo ťa to trápi a prečo nad ním rozmýšľaš,ste rozvedení koniec bodka

eva8
13. sep 2023

Keď tak veľmi chce sa vratit, návrhmi mu kamarátstvo (bez výhod). Len ťa bude ďalej trápiť a manipulovať. Možno si naozaj uvedomil, že s vami mu bolo lepšie. Ale za 4 roky sa zmenili vaše spôsoby života. A opäť by nebol spokojný. A úplne ti rozumiem, že mu ani pusu nevieš dať. Som taká ista

retatka
13. sep 2023

Potom všetkom aké trápenie ti spôsobil ,už by som na neho ani nepozrela .Hnus .Momentálne nemá žiadnu inú ,tak si mu i ty dobrá.Tvrdý ignor ,žiadna reakcia je najlepšia stratégia pre takýchto hajzlov .

deti95060810
14. sep 2023

chvála Bohu že rozmýšľaš správne... držím ti palce.

mk1111111111
14. sep 2023

Nech nie je smiesny, zrazu by si mu bola dobra. No isto, ani blizsia kamaratka by som s nim nebola. Len v nutnej rovine a nech hlada v inych vodach.