Rozlúčka so slobodou

6. júl 2022

Dnes môj frajer ide na rozlúčku so slobodou jeho kamaráta idú si len tak posedieť s kamarátmi,no ja vôbec nechcem aby tam šiel ale tak nehovorím mu to ja som sama doma nemám čo robiť a on si tam ide dnes s nimi a ešte k tomu je celý deň preč

solange7
6. júl 2022

Vy nepracujete? Ved je streda. Ked nemas co robit, tak si aspon hod pracku.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
6. júl 2022

A potom sa ženy čudujú že ich muži podvadzaju, keď majú toto doma..

julie19
6. júl 2022

Ehm, kamarát sa mu žení, pravdepodobne raz za život, tak logicky si pri tejto príležitosti s ním ide sadnúť, nechápem prečo sa ti to nepozdáva🤔 a čo s tým ma ti že ty nemáš čo robiť doma? 😅 … to je hádam tvoj problém nie jeho… a neviem čo by si robila keby šiel na rozlúčku so slobodou ako môj manžel na víkendovú chatu na druhu stranu Slovenska 🙈

paulinam99
6. júl 2022

Prečo si myslíš, že ho vlastníš ?
On Ti nepatrí ako vec, je "iba" Tvoj životný ROVNOCENNÝ partner ...
To si ani nechcem predstaviť, čo ho pri Tebe čaká v manželstve ..., keď už takto uvažuješ iba ako jeho frajerka.

lucia7933
6. júl 2022

ak ti to vadi ze tam ide mala si sa s nim o tom normálne porozprávať...🙈 lebo trochu tomu nerozumiem..tebe to vadi a on o tom ani nevie ze to tebe vadi lebo si mu o tom nepovedala?

martul
6. júl 2022

A on je tvoj poddaný? Nesvojpravny? Občiansky má? Veď ide na rozlúčku čo je normálna vec, nejde za stetkami každú noc. Sa ukľudni lebo odíde a už sa nevráti kvôli takej stíhačke ako si ty

gladys_07
6. júl 2022

A on je tvoj frajer alebo animator?

Z mojho muza by si sa zblaznila. Chodia na pansku jazdu kazdy rok, na vikend. Amsterdam, Praha, Kolin…kade tade.

danulicek
6. júl 2022

prídi ku mne, tiež som sama doma - od včera do zajtra - a plánov mám vyše hlavy 🙂 pomôžeš mi, kávu ti uvarím aj víno si môžeme dať pri Zámene manželiek 😀 lenže ja som ešte v práci, takže "nuda" musí počkať 🙂

mandzula
6. júl 2022

To je jednoznacny dovod na rozchod, taky chrapun...

liljana
6. júl 2022

Tak zato, ze si nevies najst nieco, cim stravit volny den, ist sa prejst, do fitka, na bike, so svojimi priatelmi... to budes zakazovat aj inym?

h2
6. júl 2022

No tak sa pekne ukľudníme, dievčatá. Aká stíhačka, fúria a neviem, čo ešte? Veď autorka mu žiadne scény nerobí, ani mu nič nezakazuje, ani nevyčíta. Len nezvláda svoje negatívne pocity. Prišla si sem po rady a povzbudenie, nie toto!
Autorka, tvoje pocity pramenia presne z toho, že nemáš čo robiť. Tak premýšľaš a vytváraš si v hlave scenáre. Vybehni aj ty von, s kamoškou, alebo si uži voľný večer doma.

terezaaa777
6. júl 2022

@h2 pekne napísané

ankare
6. júl 2022

Keď on chce, pôjde. Ty si nájdi nejakú aktivitu,ktorá Ťa bude napĺňať.

lucia147852
6. júl 2022

No musíš mat aj svoj život. Veď nápis kamoske a choďte aj vy na kávu/víno/limonádu, chod na prechádzku, do posilky, čítaj knihu, pozri film. Ja tiež potrebujem vypadnúť od svojej rodiny s vypnúť hlavu. Takisto ide môj muž s kamošmi von. Akurát sa musíme prestriedat, lebo už mame dieťa a nemá kto moc postrážiť

paulinam99
6. júl 2022

@h2 Presne tak, buď si dokáže vyplniť voľný čas aj sama alebo si bude musieť nájsť iného chlapa - animátora, čo jej bude denne pri sukni prikyvkávať. Sorry, ale kiež by mali iba takéto pseudo problémy aj matky a dievčatá na Ukrajine. To sú problémy, čo musia oni riešiť a nie toto, čo budem robiť jeden večer bez "cudzieho chlapa". 😉

cyberk
6. júl 2022

keby bol na retazi, toto by sa nestalo, takze zajtra prve co musis urobit, pekne si ho priviazat doma, a uz ti neujde! 🙏

vsauce_
6. júl 2022

Vieš čo, zavolaj si k sebe kamarátky, ulejte si vína, pozrite si film, alebo choďte niekam von a na takéto hlúposti nebudeš myslieť.

saxana000
6. júl 2022

Chudak chlap..
Ved chod aj ty s babami co on moze za to ze ty sedis doma jak knedla?uprac si doma umy okna pusti film zavolaj kamoskam a vypadni tiez..flakaj sa po obchodoch.daj si niekde kavu..ja by som brala hned den len pre seba..

kitycat
6. júl 2022

Tvoj zivot sa netoci okolo jedneho muza. Zi aj ty, citaj knihu..

Ale sediet doma nasrana, to ti ten frajer dlho nevydrzi... Raz mu plesknes tieto "krivdy" do tvare a posle ta kade lahsie... Ja by som nemohla mat za partnera takehoto mantaka, vo nevie co so svojim zivotom ak mu ho nenaplanujem

danica2711
6. júl 2022

pekne mu to všetko povedz a nepôjde nikam, s ničím sa lúčiť, ponechá si svoju slobodu

zenazaba
6. júl 2022

Dalsia trolia tema?🙄

7lenka11
6. júl 2022

a prečo by tam nemohol ísť? snáď mu dôveruješ, nie? ja idem tiež v auguste kamoške na rozlúčku a môj muž s tým nemá najmenší problém.. ja sa tam idem zabaviť, urobiť fajn večer kamoške, stretne sa stará partia.. rozhodne ho tam nejdem podvádzať ani nič podobné

sense
6. júl 2022

A preco timvadi ze si ide posediet s kamaratmi?

laska86
6. júl 2022
boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz