Rozíde sa moja dcéra s priateľom?

vitez
13. júl 2021

Ahojte..aky mate nazor na tuto "vec"..dcera (bude mat 21) mala vztah skoro 2,5 roka s chlapcom ktory chodil do.nas..a aj ona do nich.. bol tam 1 problém ktory sa podarilo vyriešiť ..planovali si spolocny podnajom..no rozisli sa..o necele 2 mesiace si dcera nasla druheho..odisla do podnajmu...len aby sa mohla s tym druhym stretávať..ktoreho mi ako rodicia sme jej nechceli a ani nechceme..aby zostali spolu..nakolko o chlapcovi sme poculi same zle veci...ako napr.dorgy alkohol..klamstva vyuzívanie dievcat(no chlapec toto vsetko popiera)... aky mate nazor vy?ostanu spolu..alebo sa rozidu?

syslik81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
13. júl 2021

a teraz vazne-dcera je dospela podnajom si plati snad sama a treba aby si sama skusila .. mozno ho zmeni a mozno nie a ozno co si pocula je len drb a mozno nie a mozno im to vyjde a mozno nie a mozno a mozno a mozno .. kazdopadne ju nechaj spomen si na seba ci by sa ti pacilo aby ti rodicia vyberali partnera ..

abbey1
13. júl 2021

@vitez Mám dcéru v rovnakom veku. Tam už nenarozkazuješ. Môžeš udržiavať dobrý vztah s dcérou, stretávať sa, rozprávať sa o príjemných veciach, i o starostiach. Ak by bol problém, dcera nebude mať zábrany prísť za vami. Ale krikom, dohovaranim nevyriešiš nič. Je dospelá, je to jej život, jej výber partnera.

luccija
13. júl 2021

@vitez veď sa spýtaj dcéry🙂Podľa mňa to je ešte nízky vek na manželstvo a deti, ale niekedy motyka vystreli

vitez
autor
13. júl 2021

@luccija ona nas akoby ani nepočuje...Ide si za svojou hlavou..😕
Ako sa vravi otočila sa o 360°

mondolina
13. júl 2021

@vitez
skôr 180 stupňov

vitez
autor
13. júl 2021

@mondolina ona o 360°..akoby to nebola ona

panelacikova
13. júl 2021

@vitez keby o 360, bola by taká istá 🙂

number19
13. júl 2021

@vitez Mimo temu, ale keby sa otoci o 360 tak sa prakticky ma vratit do povodneho bodu (cize stavu) a ty tvrdis ze sa zmenila...tak len tych 180...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
13. júl 2021

@vitez a teraz názor: ak je to pravda o tom chlapcovi, dcéra si, ako sa hovorí, narazí papuľu, pochopí a poučí sa. prinajhoršom bude z toho nechcené tehotenstvo a buď vychová alebo pôjde na potrat. ak sú to o chlapcovi len hlúpe a nepravdivé reči, čas ukáže. ty už naozaj nie si v pozícii, kedy by si mohla dcére rozkazovať, obzvlášť, ak teda naozaj je finančne nezávislá.
len jedna poznámka. ak by si mala akékoľvek podozrenie, že ju týra, ale tak, že ona sa bojí až zdôveriť, rieš cez políciu - to len pre istotu, ak by boli reči o ňom pravdivé. ale žiť ju nechaj, nech sama príde na to, čo dobré je a čo nie. a možno budeš prekvapená a zistíš, že chlapec je fajn a reči sú len reči.

vitez
autor
13. júl 2021

@viestta
@viestta ved prave..aby to nedopadlo zle...ked vam 10ludia ktory ho velmi dobre poznaju.. povedia o nom iba zlé veci..nikto by nebol na nasom mieste iny..hoci ako je dospela

panelacikova
13. júl 2021

@vitez no ale s tým nenarobíš nič. čím viac jej budeš brániť a pôjdeš proti "jej láske", tým viac zanevrie na teba a bude držať s ním, aj keby ju mlátil cez pysk. drž sa rád
@abbey1 sú to dobré rady.

vitez
autor
13. júl 2021

@panelacikova mozem vam napísať ip?iba jednu vetu..nechcem to tu

dskjhfdlkdjhl
13. júl 2021

@vitez Cim viac jej budes zakazovat, tym viac si pojde za svojim. Treba byt rozumnejsia ako ona. Takze udrzuj s nou dobre vztahy, a vydrz, viac urobit nemozes.

basullinka
13. júl 2021

@vitez tvoja obava je pochopitelna, avšak ak jej začnete niečo zakazovať, tak si vytvorite medzi sebou bariéru. Ak je čerstvo zamilovaná, ma ružové okuliare, tak jej to logicky nevysvetlis. Pre teba a manzela je najlepšie si ju naspäť aspon trosku ziskat, komunikovat na bežnej urovni a sledovať, co sa bude diať. Vytvoriť taky ten pocit, aby vedela, že za tebou môže prísť. Akceptovať jej vztah, ale byt obozretny a sledovat ho. Zakazom sa Ti len vzdiali a nebudes vedieť, co sa deje.

number19
13. júl 2021

@vitez Skoda ze ides privatne do ip, mna taketo temy zaujimaju, lebo mam dceru...tak sa trochu pripravit...

vitez
autor
13. júl 2021

@basullinka cerstvo zamilovana...neviem pochopit..(po vyse 2 a pol roka "starého vzťahu") sa dat dokopy do noveho vztahu😒ja by som sa ani nevedela spamatat zo st..vztahu..nieto cerstvo sa zamilovat

panelacikova
13. júl 2021

@vitez áno

basullinka
13. júl 2021

@vitez kludne to môže byť len pobluznenie. Verím, ze ak su tie reči pravda, tak vytriezvie čo najskôr. Držím palce, aby to dobre dopadlo

number19
13. júl 2021

@vitez Dufam, ze je dcera na antikoncepcii.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tabakmirka
13. júl 2021

Toto neovplyvníš, už má svoju hlavu, môžeš jej povedať svoj názor, ale aj tak si urobí po svojom, predsa len myslím, že to je normálna vec v jej veku a dá sa to očakávať.

vitez
autor
13. júl 2021

@number19 antikonc..nie je 100%

vitez
autor
13. júl 2021

@viestta presne...o to ide..do bodky..ako ste napísala 😕

lija22
13. júl 2021

ahoj. dcera bude mat este zopar frajerov. A raz za cas je dobre padnut na hubu a nabrat skusenosti do zivota 😉
Ona vie, ze ho neakceptujete. Uz len cakat a potom mozes povedat, vidis ty tapa vravela som ti to. A nevadi to prejde ;)

chrumka120
13. júl 2021

@vitez ešte že nie si moja svokra 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
14. júl 2021

Mà len 21r takychto frajerov moze mat este 10. Ale mozno sa zoberu budu mat deti a stastnu rodinu alebo bude hajzel a bude snim nestastna a rozidu sa. Nemozes zit jej zivot za nu, Skor sa ho snaz spoznat vsimaj si ako sa k nej chova ci je snim stastna. To je lepsie ako mat na niekoho nazor z info z druhej ruky. Nechaj ju žit a robit aj chyby. Ak je to zly partner musi to ona sama zistit a poriesit. Je dospela a aj taky vztah mà svoju hodnotu lekcia zivota .Hlavne sa skus dopredu netrapit a zamerat sa viac na svoj zivot.

lopka1313
14. júl 2021

Nechaj ju. Vas nazor uz pozna, ale neopovaz sa jej negovat vztah alebo do nej hucat alebo jej branit. Robila mi to moja mama a skor som zacala neznasat ju, akoby som mala prehodnocovat vztahy. Je to jej zivot aj rozhodnutie. A 2,5 mesiaca po rozchode nie je malo. Mozno je to clovek, kt jej pomoze dostat sa z predchadzajuceho vztahu a ked ukoncia tento, bude jej lepsie. Vobec to neporovnavaj so sebou, lebo je ina doba a je bezne mat viacero partnerov po sebe, aj samotne vztahy su ine. Ja som si po poslednom 2,5 rocnom vztahu, kde sme aj spolu byvali, po 2,5 mesiaci nasla toho svojho, s ktorym to uz bude na dlho (prestahovala som sa 400 km dalej do pohranicia, zmenila pracu, opustila svoj vybudovany domov a viem, ze cesta spat uz bude velmi komplikovana, takze skor nebude) - len chcem povedat, ze 2,5mesiaca na novy vztah nie je malo.