Rozchod

30. sep 2023

Ahojte
Som po rozchode a som z toho úplne hotová.
Bol to zlý toxický vzťah .. obaja sme si stále vyčítali všetko čo sa dalo a robili si naprieky...
Dokonca padli aj facky niekedy a naposledy som skončila úplne celá dobitá a skrvavena ...
Už navštevujem psychológa a chystám sa aj ku psychiatrovi pretože mám pocit že mi úplne j...e
Som sama a stále premýšľam o ňom chýba mi a mám pocit že ho stále milujem aj keď sme boli spolu ten pocit že ho milujem som nemala ....
Neviem sa na nič sústrediť a to že som sama vyhľadávam spoločnosť a samozrejme sa tam konzumuje alkohol a ja som na tom ešte horsie
Psychologicka nepomáha a ja som úplne hotová sama zo seba

t1nusa
30. sep 2023

zbil ťa a ty ho aj napriek tomu miluješ? dievča otvor oči a nevstúp prosím ťa 2x do tej istej rieky… chlap ktorý zbije ženu je úbožiak a nie chlap…

autor
30. sep 2023

@t1nusa veď preto píšem že mi úplne prepína
Mám otvorené oči ale mám pocit čím to bolo medzi nami horsie tým ma to viac k nemu akosi tiahlo

autor
30. sep 2023

Ako keby som mala pocit viny
Pocit že to bola moja vina
Čo mi aj stále vravel že som si zaslúžila alebo že to bola moja vina
Teraz v Tom takže naďalej žijem a neviem si pomoct

jenn7
30. sep 2023

Ty co trpis stokholmskym syndromom? Ako ti moze chybat chlap, ktory ta do krvi dobil? Sa spamataj.

blancheporte
30. sep 2023

Daj sa dokopy a ani nemyslí na to,že ti chýba a miluješ ho. Veď ťa bil!!! To je hajzel a nie chlap, ktorého by si mala mať po boku

lele64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
t1nusa
30. sep 2023

komu niet rady, tomu niet pomocí sa hovorí… na mňa keď by muž zdvihol ruku by u mňa skončil a nechcela by som ho už v živote vidieť nech by som ho akokoľvek milovala… bola tvoja vina že ťa bil? prosím ťa prestaň s takýmito myšlienkami, azda si ho k tomu nútila? žiadna žena si nezaslúži aby ju muž mlátil preboha, očividne to bol skvelý manipulátor keď sa mu podarilo dostať sa ti takto do hlavy a uveriť že to bolo všetko na tebe

vsicka036
30. sep 2023
stanulienkat
30. sep 2023

Určite ho nemiluješ a chýba ti možno len preto, že ste trávili spolu veľa času si na neho zvyknutá a nevieš sa odpútať, ale rozum ti vraví, že ho nemiluješ. Nájdi si kamarátky, nájdi si koníčky, choď každý deň na dve hodiny do posilňovne a do prírody. Potrebuješ zamestnať svoju myseľ. Zablokuj si ho v telefóne a nekomunikuj s ním. Hore hlavu. O par mesiacov sa budes tesit, ze si to dala.

autor
30. sep 2023

@stanulienkat to je pravda už nech je to zamnou
Len teraz prežiť to obdobie kým príde ten stav
A teraz sa trápim a neviem čo so sebou

stanulienkat
30. sep 2023

Zamestnat sa-hocicim. Aj za cenu, ze si najdes popri praci este aj brigadu. Mozno tvrde, ale nebudes mat cas, ani chut, ani silu riesit cokolvek ine.🙃

autor
30. sep 2023

@stanulienkat no a to je problém
Dala som výpoveď v práci a momentálne som len a len doma

autor
30. sep 2023

Nemám veľa kamarátok a momentálne sa s monoklom na oku nechcem ukazovať pred ludmi
Hanbim sa veľmi

stanulienkat
30. sep 2023

Ufff. To je zleeee. Drzim palce pri hladani novej.

autor
30. sep 2023

@stanulienkat ďakujem krásne

jenn7
30. sep 2023

Ked ti zasa zacne chybat, utekaj sa pozriet do zrkadla

alickapusinka
30. sep 2023

Toho psychopata miluješ v base by mal sedieť hajzel. Mňa keby raz chlap udrel viac by to neurobil len raz. Už by moji priateľom nebol. A udala by som ho na políciu. Spamätaj sa fakt vážne potrebuješ toho týraná. TY dokážeš viac ako si myslíš a máš určite na lepšieho. Teraz ak by za tebou prišiel tak ak ťa bude obťažovať alebo biť tak volaj políciu. Prácu si nájdeš novu ja by som všetko nechala tak presťahovala sa úplne inde a začala tam odznova aj prácu aj zázemie. Vymeniť číslo telefonnu a presťahovať sa aby na teba nemal dosah a nestretávala si ho.

autor
30. sep 2023

@alickapusinka
Naudala som pretože sa mi vyhrážal že ak z toho bude mať pruser tak až potom uvidím ...

alickapusinka
30. sep 2023

jasne takých by bolo, Ak by si mala trvalé následky po údere môžeš spadnúť nechala by si to tak.

domkakvet
30. sep 2023

Treba ti najst pracu, ber hocijaku, ale nemozes ostat po rozchode aj nezamestnana, lebo ti na cisto prepne a chyba ti preto, lebo sa nudis, ked ze ani nepracujes.

autor
30. sep 2023

@domkakvet veď mi prepína a úplne
A potom pijem a je to ešte horsie

svokrinjazykmonika
1. okt 2023

No nádhera, nezamestnaná alkáčka s monoklom. Fakt potrebuješ nejaké terapie.

monikkatt
1. okt 2023

Vyplakavas tu za chlapom co ta zbil a vyhraza sa ti? Fakt nie si normalna. Zbal par handier a chod napr. do zahranicia. Ak nevies jazyk tak len do ciech. Ziskas odstup a co najdalej od hentoho

katkati
1. okt 2023

Povedz si, že uz stačilo. Áno. Plačeš, piješ, ľutuješ sa, vyčítaš si, ale pochop. Kvôli agresorovi, ktorý je schopný zbiť slabšieho do krvi, bude z teba psychická troska? Uvedomuješ si, že takýto človek by nemal problém zbiť ani deti, pretože by si to podľa neho zaslúžili? Toto by si chcela do budúcna?

pet888
1. okt 2023

Urcite vyhladaj aj psychiatra,ked si nevies rady sama a mas malo podpory v okoli,ktori by ta podrzali..toto bol chorobny vztah,a preto stale pocitujes priputanost k nemu,i ked si uvedomujes,ze to bol zly vztah.Toto bol pre teba vystrazny,varovny prst,aby si zacala na sebe pracovat,tak to ber ako novu sancu pre lepsi zivot🙏🏻

eva8
1. okt 2023

Čítala som len začiatok. Presne tie isté pocity som mala. Ľúbim ho, chýba mi, všetkému som bola na vine ja, keby som sa inak správala....
Najprv ma týral psychicky, potom fyzicky a ja, sprostá, som za všetko vinila seba....
Neľúbiš ho. Spomínaš na krásne chvíle a želáš si, aby boli opäť. Nebudú. Keby si s ním ostala, čakala by si na jediný úsmev od neho a bola by si v siedmom nebi. Časom už by ani úsmev nebol a bola by si vďačná, keď k tebe prehovorí bez kriku.
Buď šťastná, že si mala silu odísť. Stala si sa na ňom závislá, je to ako každá iná závislosť.
Tak, teraz to vieš, zvládneš sa od neho odpútať aj bez liekov, uvidíš. Miluješ pekne spomienky, tie si ponechajú, chlapa vypust z hlavy.
Viem o čom hovorím. Ešte budú problémy, ale nut sa neobvinovat sa. Ver, čokoľvek by si spravila, vždy by si niečo našiel. Stratila by si úplne samu seba. Ak chces, napíš ip, viem, čo prezivas