Romantická drámička

oxygenium
2. okt 2023

Ahoj!
V prvom rade by som chcel povedať že niesom žena, dúfam že to nevadí ale chcel by som poradiť keďže už neviem čo mám robiť...
Pred rokom som náhodne spoznal super dievča, bavili sme sa, športovali spolu, spoznal som ju s mojimi kamošmi s ktorými sme si všetci rozumeli atď atď...avšak ja som sa necítil vtedy na vzťah ešte tak sme boli kamoši s výhodami...ona to videla inak, ľúbila ma a zranovalo ju že s ňou nechcem byť. Po pol roku si našla iného chalana a začala s ním tráviť čas, čož ma totálne zničilo a až keď som stratil čo som mal som si klasicky uvedomil ako moc ju vlastne ľúbim a ako mi chýba...Dlho som sa snažil na ňu zabudnúť a vyliečiť sa z bolesti avšak nikdy sa mi to úplne nepodarilo, keďže som človek ktorý sa vie asi až príliš moc zamilovať...
Po pol roku nebavenia sa sme sa náhodne stretli v davoch letného festivalu, kde bola s tým jej priateľom. Dlho som sa s ňou rozprával a úplne som na nej videl zápal komunikovať so mnou. Prišlo mi z toho neskôr veľmi smutno a opäť mi začala veľmi chýbať. Po fesťáku sme si týždeň písali a po týždni išli von, bolo nám spolu úžasne, avšak sme si obaja uvedomovali že ona je vo vzťahu. Neskôr mi povedala že to v Tom vzťahu už tak nefunguje ako predtým a síce že to bolo voľakedy úžasné už to také nieje. Začali sme sa v skratke správať k sebe ako keby sme spolu chodili my dvaja..mám na myslí všetko...
So začiatkom školy (po 3 krásnych týždňoch) odchádzala do školy do Dánska. Veľakrát sme spolu plakali lebo sme vedeli že sa strašne ľúbime a že náš život takto opäť rozdelí. Každý deň sme spolu v kontakte aj keď ona je cez pol kontinentu preč...hovorí mi ako má strašne ľúbi, ako jej chybam, ako jej je smutno, ako ju to ku mne ťahá atď atď...ja to cítim stále rovnako...vedel by som s ňou byť navždy, rozdať sa pre ňu a dať jej všetko čo by bolo v mojich silách...proste ju úprimne milujem...
Ona je teraz preč, avšak stále sa nerozisla s tým priateľom lebo ževraj to nevie a nechce mu ublížiť aj keď ho už ževraj neľúbi, moc nekomunikujú a tak, len mu proste nechce ublížiť rozchodom...ja som jej povedal že by to mala vyriešiť lebo takto sa to len odkladá a odkladá...
Povedal som jej že som ochotný na ňu počkať avšak niekedy z nej cítim neistotu že nevie čo vlastne chce a tak, tak ja neviem čo mám robiť. Viem že ma dosť ľúbi a viem že chce byť so mnou. Ale ona sa nevie s ním rozísť a nevie či to takto na diaľku vydrží....
Neviem čo mám robiť, čo jej povedať, chcel by som to s ňou komunikovať ale ona mi vždy povie že to nezvláda, že je to na ňu emočne strašne moc, že z toho má úzkosti a nevie kam sa pohnúť, že sa boji čokoľvek spraviť a tak....a presne to je tá neistota ktorú ja z nej cítim....

januska12323
2. okt 2023

Napíš jej nech si dá život do poriadku a potom nech sa ozve alebo aj nie. A ty pozbieraj zvyšky hrdosti.

evelyn246246
2. okt 2023

.. nevie co chce, teda ktoreho chce..nechce stratit svoje zadne vratka, aby nezostala sama .. celkom vychcana.. ak by ta naozaj lubila tak by jej nic a nikto nestal v ceste .. dokonca tym, ze je daleko , tak sa s nim mohla rozist a nemusela ho ani vidiet tvarou v tvar ..ajked je to zbabele ..mozes jej dat ultimatum alebo poslusne cakat a byt v tomto 3uholniku.. a mozno dojde niekto 4ty a vyriesi to ..who knows ..

deti95060810
2. okt 2023

a teraz si predstav že budete mať spolu krásny vzťah a o niekoľko rokov sa ona zas zaľúbi a teba ako takého samára bude ťahať za nos - lebo ona ti nezvláda povedať pravdu do očí....
skonči to, a maj troška hrdosti...dáma nevie čo chce. by som sa bála že od nej niečo dostanem... takto sa bude správať celý život...

janetinka27
2. okt 2023

@oxygenium ty si povodne nemal zaujem o vztah, ale bral si si od nej iba potesenie, cim si ju ponizoval a zranoval. degradoval si ju ako cloveka, jej city si nepovazoval za dolezite. ona sa musela vtedy citit otrasne, bola do teba zalubena a ty si ju dokazal napriek tomu vyuzivat.
teraz je to mozno pre nu zadostucinenie, ze ten, ktory si ju nevazil, je teraz do nej zalubeny, na jednej strane dosiahla to, po com vtedy tuzila, na druhej strane si pre nu sklamanim a sama nevie, co ma robit. keby si bola ista tym, ze ta chce, rozisla by sa s tym druhym. takto ona zbabelo ublizuje tomu druhemu, pretoze ho podvadza s tebou. ten odchod je v podstate pre vsetkych dobrou prilezitostou na to, aby ste sa prestali zranovat a utriasli si, co vlastne chcete.

h2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oxygenium
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evelyn246246
2. okt 2023

@oxygenium ospravedlnujes ju lebo ju asi lubis.. ale realita je ta, ze s tebou pekne vy*ebava ..ver tomu, ze ona dobre vie co ma robit ale nechce..no ale potom sa nestazuj..

hortenziaj
2. okt 2023

Stoji ti to za to, ked píšeš ze je nestala, komplikovaná? Príde niekto iný, bude to lepšie, ale takto, ked toho druhého ťahá za nos, ale v podstatute aj ty si ju ked bola len kamarátka z výhodami (aj keď o tom vedela

lucimichi
2. okt 2023

@oxygenium takže spáva s tebou, s tým druhým a možno už aj s niekým v Dánsku. Tebe to nevadí?

oxygenium
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oxygenium
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
2. okt 2023

Čo na nej ľúbiš?

thoughtfulweirdo
2. okt 2023

Z môjho ženského pohľadu sú dve možnosti. Buď má v priateľovi istotou, ktorú v tebe nie a tak vás naťahuje oboch ako gumu na trenkoch a necháva si zadné vrátka, alebo to síce myslí úprimne, ale bez ohľadu na to, koľko má v skutočnosti rokov, duševne je tak na 14, keď sa "nevie rozísť". Ani jedno z toho nie je dobrá perspektíva do spoločnej budúcnosti.

tykat
2. okt 2023

@oxygenium v Dansku ma tretieho... tipujem 😉

xawa26
2. okt 2023

Joj ak ta lubi ako tvrdi tak sa s nim.rozide bez ohľadu na to ze ho to zrani viac ho ztanuje ze ho s tebou podbadza...podla mna si len stale nechava zadne dvierka ....

kataina
2. okt 2023

keby sa môj partner rozhodoval, či chce mna, alebo niekoho druhého, tak by som ho poslala za tým druhým. Ja chcem byť tá, ktorú chce je si istý a nemusí sa rozhodovať či ma naozaj chce.

domkakvet
3. okt 2023

@oxygenium ja v tomto vztahu nevidim nic dobre do buducna.

vanilkovazmrzka
4. okt 2023

Nejak tomu neverim.