Rodinný výlet strávený s kamarátmi

17. aug 2024

Ahojte, nahnevalo by vás tato situacia? S priateľom a dietatom sme sa vybrali na predĺžený víkend do jedného mesta. Priateľ tu ma nejakych známych, s ktorými sa vidí aj počas roka, resp nie sú limitovaný práve na toto mesto. A ide o to, že sme sem včera prišli o 17:00 a dnešok bol strávený s jeho kamaratmi - čiže ja s kočíkom 5m za nimi a oni vpredu kecajú. A vratili sme sa na hotel, kamarat siel s nami, frajer sa prezliekol a šli do mesta zit zatial čo ja som uspala, okupala a nakŕmila naše dieta. A pobyt som platila ja. Mám nervy pretože zajtra ideme domov, nič sme take nezažili a večer trávim sama.

aeruginosa
17. aug 2024

Ani uprimne neviem, ci by ma to viac nahnevalo, alebo mrzelo.

petamich
17. aug 2024

Ano nahnevala resp. mrzela 🤷‍♀️

autor
17. aug 2024

@aeruginosa ja som sa sem strasne tešila…

jana_eyre_2
17. aug 2024

Úprimne, toto by ma neuveriteľne nasralo a nech by ma brali ako semetriku, toto by som im všetkým pekne povedala.. ja by som za nimi určite 5m s kočíkom nešla..

lienka434
17. aug 2024

Nemali ste predtým rozhovor o tom co budete tam robiť?

autor
17. aug 2024

@lienka434 mali. Že si užijeme víkend, pojdeme na hrad atd atd

autor
17. aug 2024

@jana_eyre_2 nestihala som za nimi 🙂🙂

ukulela
17. aug 2024

Mali ste dohodu, čo budete robiť? A čo si čakala, aký večer s 5m dieťaťom? On to vidí tak, že s dieťaťom sa žúrovať nedá, ty zrejme kojia a tak šiel sám.

lonely66
17. aug 2024

autorka, prečo si to platila ty?

jana_eyre_2
17. aug 2024

Veď to chápem, ale mala si im to povedať.. v prvom rade mužovi - tomu malo dopnut, že je tam s rodinou a má sa venovať jej
A v druhom rade kamarátom - tým malo dopnut že keď ide niekam mladá rodina na defacto dovolenku, nemajú tam čo robiť..

Príde mi že tvoj muž a kamaráti sú ešte nevyzreti ľudia..

aeruginosa
17. aug 2024

Verim.🙁 Planujes sa s nim o tom aj porozpravat?

jomarch
17. aug 2024

ja som nasrata len z precitania prispevku 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ toto by ma fakticky vytocilo, o to viac, ak by som to mala.platit ja. by som asi pekne predlozila vyuctovanie po navrate. normalne keby ma niekto necha ist 5m s kocarom za sebou, tak pri najblizsej prilezitosti to stocim do nejakej restiky, kaviarne, na lavicku, hocikam, ze kedy si vsimnu 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

januska12323
17. aug 2024

Ani neviem čo ti mám napísať, mrzí ma s akým somárom máš dieťa. To aj inokedy chodí "žiť"?

rozculena
17. aug 2024

on je nezamestnaný?

autor
17. aug 2024

@lonely66 chcela som rodinu pozvať na vylet

autor
17. aug 2024

@jana_eyre_2 my sme sa dohodli, že prvy kamarat príde na jednu kávu a pôjde domov - nesiel. Keď odisiel po pol dni tak hneď prisiel druhý kamos ktorý malbyt tiež na chvíľu vraj a ešte stále sú vonku

autor
17. aug 2024

@ukulela dieta nemá 5m a ty ocividne asi nevies ako sa dá mat pekny večer s muzom

autor
17. aug 2024

@rozculena je zamestnaný preco?

rozculena
17. aug 2024

keď si to ty platila....
predložila by som mu účtenku a pýtala preplatiť polovicu,keďže si tam chcela byť s ním,ale vlastne ste spolu neboli....ty si vlastne zabezpečila víkend svojmu chlapovi a jeho kamarátom...

andreatytler
18. aug 2024

Neskusila si priatelovi povedat aby do toho mesta nesiel, alebo aby sa uz rozlucil s kamaratom lebo idete na ten hrad? Chlapi hlavne pozeraju na svoje potreby. Ak sa ty neozves, jeho ani nenapadne brat ohlad na teba. Ak bez slova kracas za nimi s kocikom, on jednoducho usudi ze si tam spokojna.

ivik4
18. aug 2024

Otras

brendaa
18. aug 2024

Povedala si mu že sa ti to nepáči, ako sre mali riešený obed, či "privesok" bol s vami.
Fakt si neviem predstaviť takto ťa dať na druhú koľaj... O čom sa mohli baviť? .... A o dieťa tvoj priateľ nemal vôbec záujem?

buberova
18. aug 2024

Pako

janinah
18. aug 2024

Ďalší pobyt nech zaplatí on,samozrejme na miesto,kde máš kamošky ty.A kocikovat za tebou s kamoškou bude on a zúrovat v noci bude kto? Nechaj hádať mládenca,ktorý zabudol,že ide na pobyt s RODINOU.
Hneď večer už doma otvor fľašu vína,s kyslým úsmevom mu poďakuj za nádherný víkend a toto navrhni s plnou vážnosťou.

sense
18. aug 2024

Áno toto b mrzelo aj mňa a veľmi a teda dala by som to aj patrične najavo aj s poďakovaním o úžasnom rodinnom vylete

svokrinjazykmonika
18. aug 2024

Nechápem že si to celé platila a že si sa hneď neozvala a že si išla celý čas za nimi aj keď oni nemali absolútne záujem. 🤷 Ako písala vyššie mala si odbočiť hneď do nejakej kaviarne a čau.

cyberk
18. aug 2024

Rodina nie ste, lebo rodina drzi spolu, ty si si len spravila s random priatelom dieta, a to co spravil by nahnevalo kazdu - sadni si s nim a vyklop co mas na srdci, takymto vacsinou ani nedojde, ze nieco zle spravili.

vilma7
18. aug 2024

Bo smutne ze priateľ nemal záujem čas tráviť s tebou. Co k tomu dodať?
Ponaučenie do budúcna, zajednacat pobyt co najďalej od jeho kamarátov, ak si ho chceš užiť.

aurora33
18. aug 2024

Tak toto je veľmi smutné čítanie. Niektorí chlapi budú navždy len prerastené deti.

nelca84
18. aug 2024

Mne nejde do hlavy iba jedine, preco si cely cas nic nepovedala? Ja by som to zrusila uz po prvej hodine stylom, mali by sme uz ist, lebo nestihneme hento, tamto... alebo nejako podobne, podla situacie.