Rodinná udalosť, z ktorej sa vyklula nakoniec super udalosť

30. júl 2024

Stalo sa vam niekedy, ze sa vam velmi nehodilo, nechcelo napr. Na svadbu v rodine a vyklula sa z toho super udalost? Alebo ked je clovek nenaladeny od zaciatku, dobre to nebude? 🤔

ukgirls
30. júl 2024

takmer vzdy ... ked sa mi najmenej chce je najlepsie a opacne ..ked sa moc tesim som sklamana ..

lindous
30. júl 2024

Ja sa musím pred väčšími akciami, kde býva viac ľudí alebo treba cestovať, atď. vždy prekonávať, málo kedy sa teším dopredu, ale viem, že vždy to bude nakoniec fajn a aj tak je 🙂

deti95060810
30. júl 2024

vždy keď som znechutená a nechce sa mi tak sa z toho vykľuje perfektná akcia...

evcagabi
30. júl 2024

Raz sa mi nechcelo na jednu svadbu a odchadzala som odtial uz pred 10tou s takou migrenou , ze som ostala pn. Inak sa mi vzdu chcelo na akcie 😅

zitaje
30. júl 2024

Keď sa mi veľmi nechce, nejdem... ale to ti neradím 😀 chápem, že to je už asi trocha extrém 😀 málokedy mi je lepšie na spoločenskej akcii, ako samej doma.

xsuzannex
30. júl 2024

Ano, nechcelo sa mi na rodinnu oslavu. Napokon som sla, bolo uzasne, ruka hore do stvrtej rana, myslim ze najlepsia oslava aka kedy v nasej rodine bola.. a chvalabohu ze som sla, lebo som tam brata (oslavenca) videla predposledny krat v zivote. Dva tyzdne dozadu sme mu boli na pohrebe 😢 takze treba vyuzit kazdu prilezitost byt s blizkymi 🙏

blonde_bella
30. júl 2024

Áno, väčšinou sú to najlepšie oslavy 🙂

danyelia
30. júl 2024

Áno, jasné...v skratke, z pomyselného nudného stretka s takmer cudzími ženami (manželky mužových kolegov-akcia) sa vykľula najlepšia zábava v mojom živote 🤣 Začalo sa to nevinnou kávou a skončilo príchodom na hotel spievajúci nadránom s výbuchmi smiechu 😄 Nechcelo sa mi vtedy ísť nikam, bola som tehotná, no toto čo my sme za tú noc pozažívali 😆 Ako v komedií, kŕče od smiechu som mala v lícach. Joj, strašne rada na to spomínam...

elenita
1. aug 2024

@xsuzannex to ma velmi mrzi, prijmi prosim moju uprimnu sustrast ☹ A co sa mu stalo?

xsuzannex
1. aug 2024

@elenita dakujem 🖤 rakovina, zistena neskoro 😔