Robí mi to zo srandy?

1. okt 2023

Ahojte.stane sa,ze sa s muzom raz za cas o niecom poskriepime ako vsetci.Vacsinou su to hluposti,ziadne realne problemy.Ked sa udobrime, muz takmer vzdy trva na tom,ze za to dostanem.podotykam,ze je celkom kludas, nebyva agresivmy. On to podava tak, ze akoze sranda, ale realne ma chyti, a da mi na zadok.Alebo este horsie,chyti ma a dava mi slabe facky.Tiez ma stekli,aby mi to bolo neprijemne.Casto sa pritom smeje,ja sa branim bez sance, pistim,kricim.Na zadok mi da dost silno,boli ma to.Uz som mu viackrat povedala/poprosila ho, aby to nerobil.Nefunguje.mne to pride, ze sice ma "skutocne" nezbije, no je to z jeho strany cisto prejav moci :/ Nepride mi to normalne. Vase nazory su ake na to?

zooeynka
1. okt 2023

Kde si takeho bula primitivneho nasla?

galganka
1. okt 2023

Facka je pre mňa vrchol prejavu nadradenosti a blbizmu. Facka zo srandy pre mňa neexistuje.

renab
1. okt 2023

Ste kukali 50 odtienov sivej?

zmrzlinka2021
1. okt 2023

Volaj policajtov. Oni si s ním už poradia a hlavne daj mu kopačky

petamich
1. okt 2023

no moj nazor je, ze to v poriadku nie je - zoberme si, ze by to bolo naopak a po kazdej hadke, by si tvojho muza zo srandy potrestala, som zvedava, co by na to povedal

ja na tomto ModromKoniku zostanem uz len preto, aby som si vazila co mam doma 🤷‍♀️

bluka2
1. okt 2023

Ja by som ho zo srandy vysťahovala. Škoda, ze je dlho do 1. apríla a v tomto prípade by som ani do Halloweena nečakala

maryetta
1. okt 2023

Iba sa ho na to opytaj ci ho mozes iba tak zo srandy kopnut medzi nohy…. A odpoved najde aj sam ci je to ok alebo nie 🙈
Ale ked ty mu povies ze proste pre teba to ok nie je. Dokonca ze ta to boli?! A aj tak to neakceptuje? Tak potom…. Nech si vyvrsuje svoju silu na sebe rovnom. Alebo nech ide vonku rubat drevo ak ma sily navyše.

babulkomale
1. okt 2023

Ma nenaplnene fantazie o dominancii a nevie ako ti to povedat.

konikmodry111
1. okt 2023

Pripec mu aj ty jednu a uvidis či mu to príde vtipne 🤦🏼‍♀️ tak toto som ešte teda nepočula 🙈

autor
1. okt 2023

@zooeynka vies, ono to nie je take cierno-biele. Nie je agresor v beznom zivote.Slovne mi v zivote skarede nic nepovedal.No toto zacalo ako sranda, najskor sme sa na tom obaja smiali, tak zo srandy sme akoze blbli, no postupne to preslo do stavu, ze to zacal pravidelne pouzivat.Stane sa to mozno raz za mesiac.a citim,ze to nie je nieco, co ma kazdy doma,preto som tu aj napisala.

siska53
1. okt 2023

Prosim?? Tak to ver, ze take dakto len tak doma nema! Tak mu povedz, ze si to nezelas...ze ta povodne sranda prerastla do niecoho, co sa ti nepaci.

majlo1234
1. okt 2023

Ma to urcite pre neho sexualny podton. Dohodnite sa na niecom, co bude priatelne pre oboch

h2
1. okt 2023

"Zo srandy" ho kopni kolenom do rozkroku.

dadka128
1. okt 2023

Toto robil aj moj ex, dal mi na zadok ako vychovnu .. alebo ma obmatával na prsiach medzi nohami a bolo mi to neprijemne .. ja som bola ta zla pred hadkou pri hadke a po hadke .. nastastie uz som 2 roky po rozvode takze mam klud a pokoj od psychopatickeho magora .. takze za mna rada odíď cim skor

hipuska
1. okt 2023

Keď sa urobíte a ty dostaneš..to znamená, že dôvod tej hádky je vždy tvoja vina? Lebo, z tohto mi to tak príde. To udobrenie je teda čo? Že si "priznas" vinu?

viestta
1. okt 2023

Vsak mu za trest nedaj jest...

aurora33
1. okt 2023

Nie, vôbec nie je agresor, len to zo srandy dáva slabé facky… 😳

kristina2412
1. okt 2023

Nabudúce by som na neho vytiahla varechu, aby sa uvedomil.

januska12323
1. okt 2023

Veď mu zo srandy priraz aj ty a najlepšie keď to nebude čakať. Inak je úplne jedno či to je len potlapkanie po zadku alebo facka, keď sa ti to nepáči a on o tom vie nemá to robiť.

nikpa
1. okt 2023

A pri sexe to nezvykne robiť? Možno sa mu len páči hrať sa na pána Greya z 50 odtieňov

iffushka
1. okt 2023

Kľuďas a nebýva agresívny? A toto je čo potom? Samozrejme že toto je násilie. Máš pokrivenú optiku a riadne.

jenny224
1. okt 2023

Dáva ti slabé facky? Dala by som mu slabý kopanec medzi nohy. Ha ha. Ženy, čo vy všetko tolerujete..

vanilkovazmrzka
1. okt 2023

Podla mna ma nejake sadomaso chutky a boji sa to priznat si (ti) a tieto situacie hlupo vyuziva na to, aby tie chutky uspokojil a mohol to otocit akoze na srandu alebo ze sak zasluzis si.

Ak ti to nie je prijemne, treba si razne nastavit hranicu.

danica2711
2. okt 2023

ak po "poplácaní" na zadok nasleduje sex, ešte by som to pochopila, ale facky?!

nikdenikto
2. okt 2023

Dať ,,akože"za trest na zadok, ešte ok (ak keď píšeš že aj to ťa už dosť bolí) ale facky? Hoc aj slabé....buď si to s ním vydiskutovať že to proste robiť nebude, že pre teba to už nie je žiadna sranda alebo ísť od neho

lucylaw
2. okt 2023

Toto by mi chlap urobil raz a skončil by, je to podľa mňa absolútne ponižujúce a ten chruňo si tým chce dokazovať svoju dominanciu..Ak si ty submisívny typ a nevadí ti to, tak to trp ďalej, ja si dostatočne vážim sama seba, aby som niečo takéto vo vzťahu neakceptovala..Ak by sa to stalo raz a ty by si mu povedala, že ti to vadí a neželáš si to a už by to viac neurobil, tak ešte by som sa nad tým dokázala povzniesť, ale keď vie, že ti to vadí a napriek tomu to robí, tak je úplne jasné, že tvoj názor je mu ukradnutý, hlavne, že on sa cíti ako pán tvorstva..Pre mňa je to chudák a tebe sa čudujem, že toto toleruješ..

akiana
2. okt 2023

Moj nazor je taky, ze ta s radostou tlcie, a skryva sa za akoze srandu. Ako sa zariadis, je na tebe.

hugger
2. okt 2023

Povedz mu narovinu že chápeš že len zo srandy demonštruje svoju dominanciu ale že ti ta forma nevyhovuje.

Ak je nejaká miera dominancie ktorá ti vyhovuje alebo ktorú si pripravená pre neho zniesť povedz mu to priamo, urči jasné hranice. Keď nič tak nič.

mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zooeynka
3. okt 2023

Autorka a uz si opacila nejaku tuto spomenutu radu? Najlepsia bola ta kolenom do vajec....alebo stale toho svojho vnimas ako normalneho, len teda obcas ta vyplieska ked ma chut....