Riešite výzor priateľa?

12. dec 2021

Baby riešite vyzor svojho priateľa aj keď nie je dokonaly a taky ako ste si vysnili, že chcete aby vás partner vyzeral?

shinon258
12. dec 2021

Tak hádam je základ, aby ťa tvoj muž priťahoval nie? A každého priťahuje niečo iné. Ja si neviem predstaviť, že by sa mi môj muž výzorovo nepáčil 🤔

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agacela
12. dec 2021

Vieš čo, mne sa môj chlap hnusil aj vyzorovo ak sme mali zle obdobie… nechovali sme sa pekne jeden k druhému… úplne sa mi hnusil po všetkých stránkach ale vybudovali sme si k sebe znova cestu… krajšiu, silnejšiu a o to viac ma priťahuje a viac sa mi paci … skutočne vyzerá dobre , cvičí, dba o seba, 190cm výška 90kg váha vyšportovaný ale teda keď sa choval jak blb, mohol by byt aj zlatom natrety 🤣🤣🤣 nepáčil sa mi vtedy 😅
Takze myslím si, že 70% príťažlivosti tvorí chovanie a zvyšných výzor 🙂

ella_price
12. dec 2021

Toto som nikdy neriešila. Akurát som vždy mala ako tínedžer rada hercov ako Chris Hemsworth, Matt Ryan a im podobní až som si potom po svadbe uvedomila, že ja som si vzala vlastne tipovo dosť podobného muža 😆😆

zuzanka.zuzu
12. dec 2021

môj je dokonalý nech vyzerá ako chce a to preto, že ho ľúbim ❤ krása tkvie v očiach pozorovateľa 😍

ella_price
12. dec 2021

@zuzanka.zuzu Tak určite by oči pozorovateľa neboli nadšené, keby je muž nejaký špinavý humusák, čo si ani vlasy neumyje 😆😆

zojazoja
12. dec 2021

Nezacala by som si s niekym anepokracovala s nim dalej ak by sa mi hnusil.. Nebol by moj priateľ... To ma aky vyznam byt s niekym kto sa mi hnusi vyzorovo preboha? 🤣

deti95060810
12. dec 2021

áno, predsa ma najskôr upútal jeho výzor...

marianarem
12. dec 2021

Ja to mam zase tak, ze cim sme si s mojim muzom blizsi, cim viac toho mame spolu za sebou, tym lepsie sa mi zda, ze vyzera. No takze mi pripada ze sa jeho vzhlad stale vyvija k lepsiemu 🙂

zuzikak
12. dec 2021

@viestta to je pekne napisane 😀

mamina0078
12. dec 2021

Áno, riešim. Nemusí vyzerať ako top model ale nejaký ten štandard v podobe upraveného vzhľadu by mal mať a nie chodiť špinavý, smradľavý v roztrhanom rozťahanom oblečení, s bradou ako Santa Claus a vlasmi až po zadok. 😂

zuzikak
12. dec 2021

ak by vyzeral ako ideal - ktovie, ci vobec takeho najdes ale ak by si aj mala dajme tomu to stastie a vyzorovo je pan dokonaly - je aj povahovo pre teba dokonaly ? Nuz a druha vec. Je sanca minimalne ale ak by aj spytaj sa z druhej strany - si ty uplny ideal pre neho ? Vztah je vzdy o kompromisoch. Treba si vybrat to najdolezitejsie pre teba. Priority. Ostatne je proste v balicku a zacnes to tolerovat. Ak nie a vyberas, moze sa stat, ze preberies....alebo zostanes sama. Ideal jednoducho neexistuje.

elementissa
12. dec 2021

Môj manžel je najkrajší chlap na planéte. Pre mňa. Ale inak, vôbec nie môj typ :D :D :D vždy som bola na tenkých blondakov s modrými očami. Môj muž má atletickú postavu, široké ramená, veľký hrudník, stihly pas, hnedé vlasy, zelené oči :D :D ale pre mňa najkrajší 🥰 a nie, veru nikdy som sa ho nesnažila preonacit ho na svoj idol. Milujem ho takého aký je

soldi
12. dec 2021

Mala som muza, ktory bol vyslovene krasny. Kazda zena sa za nim obzrela. Uz spolu nie sme, ale stale sa mi zda velmi pekny.
Teraz mam priatela. Ten sa mi fyzicky nepacil. Ale cim sme spolu dlhsie, tym viac ma pritahuje. Pritahuje ma viac nez ma kedykolvek predtym pritahoval moj pekny muz 🙂
Takze suhlasim s nazorom ze pritazlivost moze byt vyrazne ovplyvnena tym, co k druhemu citime.

rdx3000
12. dec 2021

Určite na tom záleží. Na výzore, ale neni to na mieste č.1. Musí sa ti páčiť a priťahovať ťa ale samozrejme ked je to kkt tak može byt neviem aký krásny.. Záleží aj na charaktere. Ono treba nájst balans. Mne sa moj posledný na prvom rande nepáčil že by som ho oslovila prvá alebo že by som si ho vybrala spomedzi 10 chlapov. Ale každým dnom som sa viac a viac zamilovavala, do toho aký je aj ako vyzerá. 🙂

ivik4
13. dec 2021

Tak samozrejme 😃 na zaciatku ked ho nepoznas riesis len vyzor ci vobec do toho pojdes. A aj teraz ked sme manzelia chcem aby som sa stale ja pacila jemu a on mne

rumba01
13. dec 2021

ono niektore veci sa casom zmenili, no povedala by som, ze k lepsiemu, no to sa hlavne obliekania tyka. ale to bola iniciativa tiez skor tak nejak z neho strany. ja som sa ho nikdy veru nesnazila nejak menit

7lenka11
13. dec 2021

pokiaľ by bol zanedbaný, bez hygieny a vyzeral by ako bezdomovoec, tak by som to riešila.. inak to neriešim.. po takmer 10 rokoch vzťahu si človek uvedomí, že sú podstatnejšie iné veci ako to, či má o pár kíl navyše alebo nie.. stačí mi, že je čistý, upravený a vie sa slušne správať 🙂 navyše roky pribúdajú, nemožno čakať, že to bude stále ten istý princ ako pred x rokmi, ja takisto starnem, aj keď teda starám sa o seba najlepšie ako viem..

vanda323
13. dec 2021

Tak akože ja si výzor všímam áno. Nebudem tu klamať že nie. Aj ho nespomeniem keď sa zle oblečie

simca_13
13. dec 2021

@agacela Presne ako si napísala, úplne si vystihla moje pocity. Akože je dobré keď sa nám chlap páči, ale pre mňa je podstatné to aby sme si sadli po tej povahovej stránke.

mmoni89
13. dec 2021

Môj muž je najkrajší 😅👍

h2
13. dec 2021

Môj muž je druhý najkrajší. Prvý je môj syn. 😍