Reakcia priateľa

5. dec 2023

Baby ahojte, chcem sa spýtať. Priatel dnes začínal u kamaráta pracovať v jeho servise. Poobede som začala spinit, tak som mu volala ci by mohol prísť a ísť somnou na pohotovosť. Povedal ze nemôže len tak oddist, tak som šla sama. Ubehli 2 hod chvalabohu bábätko a všetko je v poriadku ale môj priateľ mi nenapísal ani nezavolal. Mrzi ma to, prehanam? Čakala som ze aspoň napíše že hneď ako sa vybavím nech zavolám.

h2
5. dec 2023

Tak ak vedel, že si išla na pohotovosť, tak asi čakal, že ty sa jemu ozveš, ako si dopadla, keď budeš po tom. Nech ti nevyvoláva, keď si "na stole". Kľud. Hlavné je, že je všetko OK.

madeincssr
5. dec 2023

Neboj, on sa ozve, možno práve celí zababraní niečo náročné robili na nejakom aute (či inom objekte, čo tam servisujú). A možno Ťa s niečím ide prekvapiť. Teraz buď kľudná a odpočiň si, ak sa dá 🙂

autor
5. dec 2023

@h2 a nemal sa on? Nemal aspoň napísať? Nemal aj somnou ísť? Nechcem zbytocne prehnane reagovať

autor
5. dec 2023

@madeincssr prekvapenia žiaľ u nás nehrozia 🙂

madeincssr
5. dec 2023

Vydrž, možno Ti to vysvetlí, netráp sa vopred.

vkatush
5. dec 2023

Ja som porodila a môj manžel sa to dozvedel o niekoľko hodín, keď som si oddýchla a konečne mu zavolala. Lebo nechcel vypisovať vyvolávať, čakal, kedy sa ja ozvem.

A ešte keď k tomu v novej práci, prvý deň, nechce byť na telefóne a byť za nezodpovedného a hneď aj prísť o robotu.

Hlavne, že ste v poriadku. Nestresuj sa zbytočne.

sasitimi17
5. dec 2023

Ak dnes začal pracovať v novej práci u kamoša tak pravdepodobne bol zaneprázdnený prácou a počkaj kým sa vráti domov, potom sa ťa možno osobne spýta 🙂

betulinka1
5. dec 2023

Akoze z jednej reakcie sa tazko súdi. Vies ak zacina v praci, tak je naozaj tazko utekat, plus ta ma auto, co musi byt hotove v nejaky cas. Mala si mu potom zavolat ako si dopadla. Myslim si, ze ak by si volala, ze strasne krvacas a nevies chodit je ti zle, tak isto by prisiel.

koniarova
5. dec 2023

Prepáč,ale ty nemáš ústa?

jj298
5. dec 2023

Mala si sa ozvat ty. Ja hned volam ked sa vybavim u gyna. A to je len kontrola. Ale je pravda ze ked si sa neozyvala mohol aspon napisat.

medda_beda
5. dec 2023

A ty si myslíš, že každý má čas v práci mať v ruke telefón? Veď niekde je to aj zakázané.
Mohla si zavolať ty a nedramatizovať.
Veď už ty musíš vedieť či sa inak v bežné dni o teba zaujíma.

autor
5. dec 2023

@koniarova v zmysle ze som mu mala ja zavolať? U mňa je otázka že prečo ja. Véd keď mi na niekom záleží tak urobím všetko preto ak mu niečo je a nie ze ja ísť, vybaviť sama a ešte sa ja aj ozvať. Ako keby sa ho to netýkalo.

madeincssr
5. dec 2023

Prosím Vás, nič jej nevyčítajme a nebuďme na ňu zlí. Čo si nepamätáte, čo je to pôrod?

diewcatqoo
5. dec 2023

Ako vazne toto riesis, ze preco by si mu mala ty prva zavolat? Budes matka, tak sa zacni spravat ako dospela a nie ako 10 rocne dieta.

autor
5. dec 2023

@diewcatqoo stále som ale nedostala odpoveď nato. Véd budem rada ak mi to niekto teda vysvetli lebo bez vysvetlenia je ťažko niečo meniť

grof_monte_christo
5. dec 2023

Ozvať si sa mohla ty, že je všetko v poriadku. Keď sa neozývas, tak predpokladá, že je všetko o.k. Inak by si mu asi dala vedieť, či?

ivik4
5. dec 2023

Ako chces este vysvetlit ze on je v praci a pravdepodobne sa mu neda pisat ?
A preco ty ? Lebo si dospela a ked vies ze nemal cas, nechas mu spravu ?

jj298
5. dec 2023

Ale co nechapes? Ja na tvojom mieste by som sa ozvala hned ako by sa za mnou zavreli dvere. Pretoze chcem aby bol otec mojho dietata informovany. Preco ho potrebujes testovat? Co tym myslis ze mu nezalezi na vas lebo sa neozval? Tebe nezalezi aby vedel co je s vami ked si sa neozvala?

opica_skorica
5. dec 2023

Prehanas, ale mozes to mať z hormonov. Hore dole.. chapes?

On asi čakal, že sa mu ozveš hneď ako dr. zistí, o čo išlo. Nevolal, lebo 1.) mohla si byť akurát “na koze”, 2.) je dnes prvý krát v novej práci.

PS: zaujal ma nadpis, že reakcia priateľa. Hmm, snad nebudeš onedlho riešiť, aké dať priezvisko.

autor
5. dec 2023

@opica_skorica nadpis mi zmenili nepísala som ja.

@ivik4 ale ja si potom myslím ze nemá o nás záujem alebo aspoň nie taky veľký....

koniarova
5. dec 2023

Problém máte niekde úplne inde. Tak porozmyšľaj.

autor
5. dec 2023

@koniarova a kde? Ja si rada nechám poradiť lebo zjavne to "neviem" s ním

dskjhfdlkdjhl
5. dec 2023

A to, ze to s nim nevies, to si zistila kedy? Pred, ci po otehotneni?

mondolina
5. dec 2023

máš očakávania a keď nie je podľa teba tak si domýšľaš. to je celé.

ivik4
5. dec 2023

To som potom zvedava co budes riesit ked budes mat dieta. Ak budes tak velmi vztahovacna, budete sa casto hadat

diewcatqoo
5. dec 2023

Myslim, ze si dostala dost relevantnych odpovedi. Zhrniem ti ich:
1. je prvy den v praci, tak asi nema kopec casu, aby ta bombardoval spravami a telefonatmi
2. nechcel volat, lebo nevedel, ci si este u lekara alebo uz nie, nechcel rusit, tak cakal, az sa ozves sama. My si doma nevolame a nepiseme, ak vieme, ze ten druhy je prave u dr, ale cakame, az sa ten druhy sam ozve, co bolo u lekara a ci je vsetko ok.
Ak toto nedokazes pochopit, tak neviem.

h2
5. dec 2023

Tak asi nemohol, keď je prvý deň v novej práci.

deti95060810
5. dec 2023

kľud, je v novej práci nebude dobré aby bol hneď a stále na mobile...
isto to nemyslel zle.

siska53
5. dec 2023

Je tam prvy den, podla mna nemal na nic cas a skor cakal, ze sa ozves.. my mame taku dohodu, ked dakto ide k lekarovi ( ci nahle ci planovane), ozve sa.

rybkoava
5. dec 2023

Tak ja napríklad vždy volám manželovi, keď sa vybavím. Aj keď som išla na pohotovosť a špinila som išiel so mnou otec, pretože muž nemôže odísť z práce hoci kedy, len som mu zavolala čo sa mi stalo a že nejdem sama, ak by si ma tam nechali. Nikdy mi nevola, keď som u ženskej. Mám rizikové tehu. Len čo sa vybavím mu hneď volám a keď nedvíha, tak mu napíšem. Nestresuj sa. Jednoducho mu zavolaj alebo napíš. Sme spolu 20 rokov a takéto veci budeš brať časom ako maličkosti.😊 Niekedy aj keď je v práci, mi nemôže zavolať za celý deň. My si vždy voláme až keď sme vybavení.

luteam
5. dec 2023

A ja si zase naopak myslim ze mal aspon napisat alebo zavolat podla.mna ta chvilocka sa v praci najist da, ale na druhej strane by som sa s nim kvoli tomu nehadala len by som sa s nim porozpravala, ze preco nezistoval ci sme s babom ok a podla jeho odpovede sa zariadila

lindous
5. dec 2023

Ja tiež nikdy nevyvolávam niekomu kto je u doktora, že ako dopadol - môže ešte čakať, byť práve na vyšetrení atď… príde mi normálne, že sa ozve potom daná osoba či je všetko okej… akože jasne, mohol povedať “ozvi sa potom” alebo niečo podobné, ale to je naozaj to úplne najmenej… na teba určite doľahlo to, že špiníš a čo to môže znamemať viac ako na neho, neviem na koľko si vôbec uvedomil a pripustil čo sa vlastne deje a prečo tak stresuješ, on mal svoje stresy v novej práci…riešiš naozaj nepodatatné veci, ty si mala nejaké očakávanie, on sa podľa toho nezachoval, ale to je normálne lebo ti do hlavy nevidí, myšlienky nečíta… neviem či sú to hormóny, ale robíš z komára somára, ak máš pocit, že sa o vás nezaujíma len kvôli tejto jednej vete, ktorú nenapísal… ak sa v tebe tento pocit hromadí dlhšie, tak sa tam nabaľuje asi viac veci a toto bola už len čerešnička…