Reakcia priateľa

5. júl 2023

Ahojte … taká uplna blbosť, ale.. Pozerali sme s priateľom nejaké fotky plastických operácii. Len tak. Bola tam jedna krásna premena pŕs. Z nie veľmi pekných pŕs zrejme po viacerých deťoch, po operácii ozaj krásne. A ja som sa úplne len tak z brucha opýtala, čo by si robil keby som mala takéto ja (tie pred operáciou) a on z fleku, že no to by sme neboli spolu. Mňa to trochu zarazilo tak som sa spýtala, či to myslí vážne. On že áno, rozišli by sme sa pretože toto je niečo čo by pre neho nebolo atraktívne ani príťažlivé. Samozrejme ma to zarazilo a povedala som mu, že čo ak sa mi to stane po deťoch alebo vlastne nejde len o prsia hocčo sa môže kedykoľvek stať. Ďalej som to neriešila, nechcela som byť za hysterku, ale odvtedy mi to vŕta v hlave … Na jednej strane rozumiem, že na blbú otázku blbá odpoveď, ale táto odpoved mi prišla naozaj veľmi blbá. Pritom som sa ho spýtala aj ja, či on si o sebe myslí, že je na ňom všetko také atraktívne a príťažlivé. Tak že asi áno keď som s ním… Neviem … vracali by ste sa k tomu a riešili to, alebo to celé hodiť radšej za hlavu?

hendikep
5. júl 2023

fú tak to je silné kafe, to by som asi nepredýchala… po 2 deťoch si nájde čerstvú 20tku?

bloger
5. júl 2023

Teraz nerieš uvidíš čo bude v budúcnosti. Myslím si ale, že tvoja otázka nebola blbá.

jovan236
5. júl 2023

No keď príde tehotenstvo,deti tak ty budeš po tomto asi v nenormálnom strese plus tie hormóny😏.A vzedy by si potrebovala pochopenie a podporu.Len aby si potom s dieťaťom neostala sama kvôli takejto hlúposti.A takýto muž či nebude hladať inde keď mu to nepríde príťažlivé

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jovan236
5. júl 2023

Nech sa páči,ďalšia téma

hendikep
5. júl 2023

@jj298 ale ta na obrazku to mala po detoch… tak zena muzovi v tele vynosi a porodi deti , krmi ich svojimi prsiami a este ju zato muz odkopne?

jovan236
5. júl 2023

@jj298 to to je dosť mimo,tu sa bavíme o tom keby sa to to stalo pri deťoch.To je úplne niečo iné

0silvia0
5. júl 2023

Tak asi s takymto vizualne zalozenym clovekom by som nemala deti. Ak by nahodil temu deti, tak mu to treba vyhodit na oci. Ale ja s tebou nemozem mat deti, co ak sa moje telo zmeni k horsiemu? Si povedal, ze pri zmene vizualu sa rozchadzas🤷‍♀️

autor
5. júl 2023

@jj298 keby mu po 2,5 rokoch vzťahu teraz narástla tretia bradavka tak odpoved je áno … bola. Nerozídem sa s ním pretože sa to stalo. Ak by sa s treťou bradavkou necítil dobre alebo Ja tak by sme to nejak spolocne skúsili vyriešiť. Ak by s tým bol on úplne v pohode, tak aj ja. Sú aj iné faktory, prečo som s ním.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jesenzima
5. júl 2023

Vzťah založený na vzhľade, kde jeden o to nevie. Smutné. Mne by sa zhnusil. Z duše nenávidím povrchnosť akéhokoľvek druhu ... Nevravím, že nie je dôležité, ako človek vyzerá pre toho druhého, ale naozaj sa počas vzťahu človek, telo, výzor mení..

jovan236
5. júl 2023

@jj298 strašne si zvláštna,nehnevaj sa.Veď sa dvaja stretnú a sú spolu nie a potom počas vzťahu keď sa niečo stane tak sú spolu lebo nie každý má vzťah založený na výzore🤷🏻‍♀️ A čo také sa asi môže stať strašné?Jedine to tehotenstvo a zmena tela a on že mu narastie brucho alebo ja neviem a to je také hrozné?to nikomu nič nehovorí že sú spolu v dobrom aj v zlom?tak potom nedaj Bože ak partner bude mať vážnu chorobu a potrebuje ťa tak to zo je tiež dôvod k rozchodu???Trocha sa zamysli neviem kolko máš rokov

jazula
5. júl 2023

Tá reakcia mi znie veľmi povrchne, chalan ešte asi nemá iné problémy 😅. Závisí, ci takto reaguje bežne, odsudzuje ľudí za výzor a podobne…
Mne jeden vtedajší priateľ povedal, že hľadá matku svojich detí, ale musí si byť najskôr istý, že mám pevnú vôľu, lebo čo ak v tehotenstve priberiem a nebudem ho priťahovať 🤦‍♀️ (nebola som žiadna laň ani vtedy a očividne mu to nevadilo). Boli sme spolu len pár mesiacov, ale on mal takýchto egoistických prejavov veľa.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hellionka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreatytler
5. júl 2023

Fuuu. Tak toto je dost problem. Necudujem sa ze ti to vrta v hlave.
Mas pocit ze v tom momene odpovedal len tak povrchne ze o tom poriadne nerozmyslal? Alebo to bola uplne jasna a presvedciva odpoved. Skoda ze si to neriesila vtedy. Ked si povedala ze co ak sa ti to stane po detoch, alebo vobec, celkove hocico sa moze stat... na to nic nepovedal? Mozno si ani neuvedomuje ze prsia sa kojenim vytahaju. Je mozne ze on si predstavuje ze sa ti iba zvacsia. Ze o tom nikdy neuvazoval.
Ja osobne by som nedokazala fungovat ak by mi nieco vrtlo v hlave a musela by som to riesit.

jovan236
5. júl 2023

@jj298 ty si nejaka zakomplexovaná žena…mám tri deti s mužom a všetko nám klape.Pred tehotenstvom som bola tenká ako prútik a teraz mi bruško ostalo tricha mam male babo a on mi dokola hovori ako ma miluje a stale po sebe tuzime.Mame sa radi ale podla teba budem ja naivna ale mysli si čo chceš.Ale ty ako sa chováš je noečo otrasné.

maranta_leuconeura
5. júl 2023

Ani ja by som so sebou nebola, keby som mala take prsia 🤷 alebo s muzom, keby sa z terajsich 80kg vyzral na 150 a nechcel s tym nic robit, alebo keby mal erektilnu dysfunkciu a nechcel s tym nic robit, nedovolil hracky v posteli atd... jednoducho by mi to nevyhovovalo a ked nie kvoli sebe, ano, ocakavala by som, ze sa posnazi riesit svoje defekty aspon kvoli mne. Bavime sa tu samozrejme o veciach, ktore sa daju dnes uz vyriesit. Nie o tom, ze by oplesatel alebo sa mu stal uraz a navzdy ho to poznacilo.

thoughtfulweirdo
5. júl 2023

A myslel to tak, že keby si také prsia mala pri prvom stretnutí, tak by ste sa nedali dokopy, alebo že sa s tebou rozíde, ak sa niečo stane s tvojim prsiami počas vášho vzťahu? Ak to druhé, mohol by ho ospravedlniť snáď len veľmi nízky vek 🤔
Mne by to vŕtalo v hlave tiež a ako sa poznám, určite by som sa k tomu vrátila. Nie ako výčitku alebo hádku, ale snažila by som sa hlbším rozhovorom zistiť, čo je pre neho vo vzťahu dôležité, aké má hodnoty, či skutočne len ten vzhľad. Ale určite by som sa ho spýtala, čo bude robiť, keď začne v 30ke plešatieť, lebo ty chceš len niekoho s bujnou hrivou 😄

syslik81
5. júl 2023

nemate deti,priayel je mlady .. jasne ze dal taku odpoved ..mna keby si sa v 20tke spytala ci budem s plesatym pupkatym starym dedkom tiez poviem nie ...a stale niesom ,ale keby to v partnerstve proste prislo a clovek sa tak premeni postupom casu ani to nevnimam a rovnako postupom casu si na to zvyknem ...

jovan236
5. júl 2023

Baby odchádzam z tejto konverzácie lebo sa nenechám vytáčať nejakou ženou čo to má v hlave trocha pomotané a len uráža tu iné.Hneď na ráno mi zdvihne tlak.Ja sa normálne bojím o moje deti akých partnerov budú mať a kam tento svet už speje.Ako hnus.Určite sa porozprávaj s partnerom o tom ešte a zvážte ako to bude ďalej

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea_82
5. júl 2023

Ja by som to neriesila. Priatel ma teraz silne reci, nevie si predstavit situaciu, ze by si mala take prsia. Ale po rokoch, ked dospeje, bude milovat teba aj deti, co mu porodis, tak uz nebude taky radikalny. Urcite to nie je na rozchod.

syslik81
5. júl 2023

@jj298 je rozdiel zmenit sa vlastnou vinou-prezieranie sa ,zanedbanie vzhladu ,dokonca hygieny .. ano ak si vezme upravenu damu a ta sa mu zmeni na domasedku s mastnymi vlasmi tak je pravda co hovoris .. rovnako ak sa tak zmeni muz... na vztahu treba pracovat ..ale ak sa clovek meni vplyvom casu-veci ktore neovplyvni-vrasky,sediny,zmena vyzoru po detoch -ak nieje extremna tak to prekusne kazdy vo vztahu,kedze su to zmeny prichadzajuce postupne a ako som pisala postupne si na to aj zvyknes a nezamerias sa na ne ... ak vsak niekto opusti partnera po rokoch lebo nevyzera rovnako ako ked mal 20 a pritom on sam tak nevyzera je to povrchnost a nikdy tam nebola laska pripadne bola,ale vyprchala ..

beronsche
5. júl 2023

@jj298 na zaciatku vztahu je vyzor dolezity, nebudeme si navravat, ze nie. Vztah sa ale vyvija... Potom, ked uz milujes toho cloveka ako celok, ked prvotna zamilovanost opadne, tak do hry vstupuje x dalsich faktorov, uz tu osobu vnimas inak..
Ano, su ludia, pre ktorych je vzdy vyzor na prvom mieste, ale aj ti, ktori maju priority poskladane inak..
Ale, ak sa partnerov vyzor zmeni z objektivnych dovodov, napr.choroba a pod. a kvoli tomu je rozchod, tak ten druhy, povrchny, asi za vela nestal...

beronsche
5. júl 2023

@syslik81 presne tak

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
5. júl 2023

@jj298 takto, moj muz veru pribral, uz nema 84 kg, ale 100. Aj prsia ma a co? Stale som s nim a aj budem. A to ani deti nevynosil. Ja som po 4 tehotenstvach a tiez uz nie som ta stavnata 20 rocna a stale je so mnou. Prsia velke a ovisnute a netvari sa, ze fuuuuj...berieme to tak, ako.to je, menime sa, ale najdolezitejsie je, aki sme ludia, ze sa mame radi, nielen vzhlad je dolezity.