Rande po rozvode - prosím názory hlavne chlapov

28. feb 2021

Ahojte. Rozviedla som sa. Mám 37 rokov. Na jednej zoznamke som stretla chlapa, týžden sme si volali a písali, on bol mnou očarený, predsa len ja vzdelaná a on iba taký jednoduchší robotník. Ale mne to nevadilo, lebo ako chlap bol super, vo všetkom sme si rozumeli, okrem práce, tak mi rozumieť nemohol ani ja. Ale inak sa javil ako inteligentný muž. Tvrdil mi, že ma ľúbi. Prišli sme na rande, najskôr mi dal kvety, objímal ma a povedal mi, že ma ľúbi. Ale keď ma začal bozkávať a ruky mu blúdili kade tade, s čím som ja nesúhlasila moc....tak mi povedal, že je sklamaný, lebo som veľmi tlstá. Že vedel, že som pevnejšia, ale že toto je už moc. Pritom si nemyslím, že som obézna, áno nemám 90-60-90 ale mám 85 kíl pri 170 cm, ale ja som mu vravela, že nie som štíhla, ale mám nadváhu. On mi v telefóne tvrdil, zlatinko neboj, to spolu dáme dolu, budem ťa podporovať. Bola som v šoku. Zablokovala som ho v telefóne a kvety aj keď to bola krásna veľká kytica som hned ako odišiel vyhodila do smetného koša. A teraz otázka - aký je váš názor, to ozaj musí mať žena 50 kil a nosiť XXS aby sa mužom páčila? Lebo keď sa prejdete ulicami, vidím mnohé ženy aj oveľa mladšie odo mňa, ktoré sú silnejšie, mnohé aj obézne alebo na hranici obezity a chlapov pri sebe majú. Poraďte mi, teda rada si vypočujem aj kritiku, akékoľvek názory, ale hlavne z mužského hľadiska. Ďakujem

marcellka32
28. feb 2021

Kašľať na neho, nájdeš takého, čo si ťa bude vážiť takú aká si, nerob si depky z váhy...aspoň vieš, že máš hľadať ďalej, a inak povedať na prvom rande, že si TLSTA je silná káva pre každú ženu, pako

sima338
28. feb 2021

Teraz trošku premýšlam, čo sa vlastne pýtaš...Nie mať veľkosť XXS a 50 kíl nie je podmienka, keby iba také mali mužov a partnerov, veľa žien je do smrti nezadaných, ale tak to nie je...Ak máš nadváhu, tak musíš počítať s tým, že určite sú chlapi, ktorým to vadiť bude, ako napr. tento, ktorý ti to bohužiaľ dal explicitne najavo. Ale potom môžeš stretnúť xy ďalších, ktorí s tým budú ok, bude sa im to páčiť a budú ťa mať radi takú aká si.

simona92101
28. feb 2021

Uprimne?chlap ktory ti po tyzdni len telefonovania povie ze ta lubi a ihned ta nabada aby si schudla,a na prvom rande si dovoli omakavat a zhadzovat ta kvoli krivkam je falosny chudak.od takeho ruky prec!btw,predpokladam ze on bol model zo stranok Sports ilustrated😃😉
Treba hladat inde a nie na pochybnych zoznamkach,lebo tam nic dobre nebyva..co sa tyka vahy,ak stretnes spravneho muza,takemu by kila navyse nevadili..

sylvia_123
28. feb 2021

Jedina chyba, ktoru robis je, ze preberas "vinu" druheho na seba. Ak tebe tvoja vaha neprekaza, je to len problem toho chlapa, nie tvoj. Ak sa necitis komfortne so svojou vyssou vahou, investuj cas aj do seba, nech sa citis lepsie...
chlap, ktory ta nevidel a tvrdi ta, ze ta lubi je psychos, takze od tychto ruky prec.
Najde sa aj normalny chlap, len viac selektuj.
Drzim palce!😊

ellca123
28. feb 2021

Ak mas potrebu riesit vahu, tak len koli sebe. Nie koli muzovi. A este takemu co nestoji za to.

goodidea
28. feb 2021

Ja si myslím len to, že si si na zoznamke našla ale pekného debila

oli18
28. feb 2021

Natrafila si na nespravneho . Je mnoho muzov, ktorym sa zeny pri tele pacia.

linalinabizu
28. feb 2021

teraz si sa rozviedla , máš 37 a pýtaš sa otázku hodnú násťročnej? žena!!! necíť sa menejcenná za to že nevyzeráš podľa predstáv niekoho iného.

stanulienkat
28. feb 2021

Prepac,ale cely prispevok mi pride sko od 17 rocnej baby. Fakt bol po tyzdni pisania si ocareny a zamilovany?? Na to si ako prisla?? Pidla mna si chcel akurat vrznut. A nie,do vztahu nemusis mat velkost xxs, treba to ale napisat dotycnemu. Mne by sa tiez nepacilo, ked sa mi pacia stihli muzi a pride niekto obezny. 170cm a 85 kil je obezita,nie nadvaha. Ja mam o vyse 30 kil menej a nie som vychrtlina. Neboj,najdes partnera. Ale uprimnost za uprimnost.

leuchtturm
28. feb 2021

a ty si naozaj 37 rocna rozvedena zena?

bosorka2302
28. feb 2021

klasicky namotavac ktoremu slo o sex a potreboval si dvihnut ego.

malinoismum
28. feb 2021

@leuchtturm a ja doplním - inteligentná? Lebo inteligentnú by taký komentár od hocikoho nerozhodil keby si je vedomá svojich kvalít....

veronikaszabova
28. feb 2021

Mna skorej zarazilo to, ze po tyzdni volania ta lubi, hned sa nechas oblapavat... divne

naobedbuduspagety
28. feb 2021

@malinoismum mňa skôr zarazilo to, že inteligetná žena uverí chlapovi zo zoznamky, že ju po týždni ľúbi🙈 ako hej, po rozvode, sa také veci dobre počúvajú, ale veriť tomu?

sense
28. feb 2021

Tak pre mňa by prišlo divne ze po týždni ma ľúbi...
A nie žena nemusí mať 50kg aby sa mužovi páčila.... Za mňa si len riešil nejaký komplex, pretože má nemusí niekto oblapavat aby videl ze nemám 50kg....
Takze hlavu hore, nebol len ten pravý

malinoismum
28. feb 2021

@naobedbuduspagety Tak, pravda veru. 👍🏼

ninusa221
28. feb 2021

Bol to debil dobre si urobila 🙂

naobedbuduspagety
28. feb 2021

@malinoismum môj ex bol taký , že všetky "miloval" už po týždni. A potom ich také zaľúbené prášil😂 nie kurevník, ale milovník 🥰😆 veľké srdco mal, a tento tu ho má tiež asi rovnaké.

malinoismum
28. feb 2021

@naobedbuduspagety ... musím to charakterizovať ako premyslene 😉 a tie ženské ?- dosť naivne a blbe 👏🏼👏🏼👌🏽

lesana25
28. feb 2021

Ja len dúfam že ste mali aspoň základnú ochranu. Čím myslím rúška a dezinfekciu. V čase zákazu vychádzania sa stretávať s neznámym vidlákom a nechať sa obchytávať je skutočne super nápad.

lucia147852
28. feb 2021

@stanulienkat nie je to obezita je to nadváha. Ináč súhlasím so všetkým.

retatka
28. feb 2021

Anonym žasnem nad Tebou .Nebodaj si uverila ,že po týždni tá lubi 😃.Riadne naivná v tvojich rokoch .A po týždni sa necháš oblapavať, má zarazilo.Hm niektoré ženské sú ľahkou korisťou pre mužov ..

kris00
28. feb 2021

Mne sa tiez pacia pevnejsie ako tenke,ale to neznamena,ze pre kamarata nemoze byt tucna 🙂

lalenka33
28. feb 2021

Mňa zaujala veta ,,on bol mnou očarený,predsa len ja vzdelaná a on iba taký jednoduchší robotník" . Som sa ešte nestretla s tým, že by niekto niekoho očaril skrz vzdelania.Hlavne chlapi veľmi nemajú radi ženy,ktoré viac zarábajú skrz ich ego.Ale inak by ste si možno aj sadli, on teba hodnotí podľa váhy, ty jeho podľa vzdelania.Ty schudneš,on si nájde lepšiu prácu , pripadne spraví kurz aby nebol jednoduchy robotnik a budete skvelý pár.Je kopec chlapov, ktorým nevadí plnšia žena a kopec takých,ktorým to vadí.Mne sa napríklad tiež nepáčia chlapi s velkym bruchom a dvojitou bradou.

evaachesa
28. feb 2021

Dobre vám ide obidvom 🤦🙄

marysa21
28. feb 2021

Názor môjho priateľa : Natrafila si na debila , ktorý si myslel , že keď máš viac kilov(menej záujemcov o teba ) budeš rada , že sa o teba zaujíma muž a rýchlejšie mu podľahneš a bude sex. Keď zistil , že u teba neuspeje tak ťa ponížil tvojou váhou čistý debil . Nestrácaj nádej určite si nájdeš partnera , ktorý ťa bude brať takú , aká si a ak máš záujem schudnúť tak ti bude oporou a nebude vzťah s tebou podmieňovať schudnutím .

panelacikova
28. feb 2021

autorka: nečítam diskusiu, takže neviem, čo všetko sa tu riešilo, ale k tvojmu úvodnému príspevku:
1. podľa toho, čo píšeš, šlo mu o sex.
2. podľa toho, čo písal on, že to spolu dáte dolu, mu záleží na tom, ako bude jeho partnerka vyzerať. či sa ti to páči alebo nie, chlapi (hlavne vo "vyššom" veku, čiže nie 20-roční) si už trošku aj vyberajú. nezavesia sa na ženu, ktorá ich nejakým spôsobom odpudzuje.
3. zrejme podľa fotografie tváre očakával, že máš inú postavu, nečakal asi to, že si mierne obézna (áno, si, lebo ja mám tiež 170 cm, mám 65 kg a mám cici aj rici, ako má byť a viem, že viac by už nebolo pekné) a jednoducho sa s tým nevie zmieriť.
4. avšak na tvoju obranu musím povedať určite ďalšiu vec, a to, že chlap, ktorý ti len na základe písomnej komunikácie tvrdí, že ťa ľúbi a miluje a neviem čo, tak klame. chcel jebať a aj to ho prešla chuť... čiže ruky preč od neho, urobila si dobre.
5. ak chceš vážny vzťah, hľadaj si seberovného. aj vo vzdelaní, ale aj vo vzhľade. po zoznámení sa nie osobnom, radšej pošli foto celej postavy (nemyslím v plavkách, ale celej), vyhneš sa takémuto trapasu v budúcnosti.
6. ešte k príspevku...neviem, čím bol teda očarený. možno si výrečná a páčilo sa mu to. ale napísala si to dosť nešťastne, akoby bol on nejaký úbohý hlupák. mám pocit, že si mala vysoké očakávania a myslela si si, že ti chlap padne k nohám. moja rada v dobrom: ak máš dobrý zdravotný stav a žiadne obmedzenia, popracuj na svojej postave. v tvojom veku som mala 5-ročnú dcéru a asi 67 kíl. ako budú rôčky pribúdať, bude váha stúpať (ak nebudeš mať veľa veľa pohybu) a pôjde to oveľa ťažšie dolu. pretože či sa to tu prítomným dámam bude páčiť alebo nie, jeden fakt je nepriestrelný: CHLAPI POTREBUJÚ VIDIEŤ AJ OBAL, NIE LEN OBSAH... hlavne teda, ak ide o chlapa, ktorý je vzhľadom na svoj vek k svetu a stará sa o svoje zdravie a telo.
a nech sa páči, ukameňujte ma 🙂

autor
28. feb 2021

Baby, ten chlap vyzeral úplne inak ako na fotkách a v skutočnosti mal pupok ako starý prepitý nemecký pivkár, hlavu plešatú a smrdel trochu potom, žiadny parfém...s takýmto som sa mala vyspať? A v telefóne sa prezentoval ako sa o seba stará. Mojím odhadom mal asi 130 kg bol vysoký ale štíhly ani náhodou. A takýto mi povie, že som tlstá.

autor
28. feb 2021

A ešte jedna vec - stretli sme sa, objal ma dal mi pusu a povedal mi, že som na jeho očakávania a že som krásna...ale keď chcel sex a zistil, že ja nie, tak už som zrazu bola tlstá a nie jeho typ. Takže som ho v momente zablokovala všade kde sa dalo a dúfam, že o ňom už nikdy nebudem počuť. Toto bolo moje posledné rande z internetu.

zuzubb007
28. feb 2021

povedzme si narovinu, som inteligentná, a on jednoduchý robotník, z prvej vety hneď srší sebavedomie, po druhé 170 cm a 85 kilo? obezita, ja mám 177 a 60 kilo, a teda viem sama seba ohodnotiť že tie dve kila dole by my akože dosť pomohli. Po tretie prečo ste sa s mužom rozviedli? koho vina to by ma dosť zaujímalo