Rady od kamarátiek a môj vzťah s priateľom

nika2006
11. nov 2011

tykasa to mojho priatela s ktorym som rok a dva mesiace.. pracuje sezonne v zahranici , sem tam mame nezhody, a ziarlivostne sceny.. kamostky mi radia ze snim ma nic dobre necaka, ale ja si myslim ze to nieje nic zleho ved sme spolu tak kratko , ze len vydrzat, ved nebije ma , nekontroluje a nerobi nic zleho , tak precoby osm mala pocuvat kamosky , ktore ho ani nepoznaju a nevedia ani aku mame situaciu .. ako by ste reagovali vy ? zase nehovorim ze neviem co chcem, ale uz som si raz nezobrala rady k srdcu a dopadlo to rozvodom.. dakujem ...

katecameron
12. nov 2011

no ja neviem ale neznie to dobrééééééééééé co píses nezhody ziarlivostne sceny ked ste este len kratko praveze cím dalej tym horsie to bude si myslím ale zas to je moj nazor tyho poznas mala by si vediet a ked si sa uz spalila tak sakra pozor by som si asi davala

zlatusik28
12. nov 2011

@nika2006 presne tak ako píšeš, kamarátky nepoznajú tvojho terajšieho priateľa...a my tiež nie. Ťažko radiť, ty ho poznáš, vieš aký je 😉 Sama sa musíš rozhodnúť...

nika2006
autor
12. nov 2011

@katecameron no prave ze pozor si davam, ale ziarliveho osm mala ex ale chorobne , tieto ziarlivostne sceni su zdrave a netrva to dlho vzdy si to vieme vysvetlit a utekat pred tim to je myslim slabe potom by som mohla dat inzerat na dokonaleho , a taky na svete nie je lebo kazdy ma chyby a odpustanie je zdrave, a zase ja ho chapem a aj on mna .. a kto neziarli ten nelubi pokial to nesiaha do chorobnosti mi to ani tak nevadi , len mi vadi ze ked poviem kamoske tak taaa skor ze rozid s a snim ked ju budem pocuvat tak tiez mozem stratit nieco dobre a banovat tak si myslim ze je to 50 na 50...inak vztah je to pekny .. pekne je to udobrovanie ..

ejbyk
12. nov 2011

uz to ze riesis "nieco" musi znamenat ze nieco nie je v neporiadku. ja keby som si bola vztahom ista, nedala by som ani na rady priateliek a uz vobec neriesila nieco cez forum. myslim ze spolu nie ste zas az tak kratko...rok a dva mesiace je dost na to aby som vedela co chcem a co nie...aj preto ze cloveka niekedy nespoznas ani za cely zivot a prejavit sa moze aj nemusi aj po 10 rokoch...
Ziarlivost a sceny je podla mna to najhrise co zabija vztah...vztah bez dovery a zbytocnych výcitkov nie je stastny vztah. a ospravedlnovat to tým ze "kto nezriali nelubi" je total hlupost!
Tot len moj nazor...ale my ti tu mozeme napisat aj neviem co...vsetko je to len a len o tvojich pocitoch rozhodnuti obetovani sa stasti a spokojnosti...

staronova
12. nov 2011

možno to tvoje priateľky vidia nestranne a nezaťažené láskou.Ale ak už teraz máte nezhody,tak tie sa budú postupom času určite stupnovať.