Pustili by ste priateľa na párty s kamarátom na Ibizu?

30. apr 2022

Pustili by ste svojho priateľa s ktorým ste 6r na Ibizu s kamarátom na párty?

babovka2321
30. apr 2022

Ty si jeho mama a on neplnolety, ze ho mas (ne)pustat?

sabinami
30. apr 2022

A prečo nevezme aj teba ? 😄 ja by som svojho nepustila keby nevzal aj mna 😂

tosomja
30. apr 2022

Keď nemá op, tak nie 😉

autor
30. apr 2022

@sabinami však toto že ani ja nechcem. Iné je ísť von s kamarátom do mesta do baru. Ale Ibiza čo je vyslovene párty ostrov , mám s tým celkom problém

maca1984
30. apr 2022

áno" pustila ". Ja v tom problém nevidím- ale ja svojmu manželovi dôverujem, rovnako ako on mne, takže nemáme problém ísť aj oddelene na dovolenku.

sabinami
30. apr 2022

A on by teba pustil ? Tak na party ostrov s kamoškami ? Predpokladám že nie 😅 alebo by len tak do vzduchu povedal že áno ale ak by to malo byt naozaj, nebolo by mu všetko jedno

autor
30. apr 2022

@maca1984 ale na párty ostrov? Nemám ani ja problem ho pustiť hocikde ale toto mi príde fakt zvláštne. Nikdy na párty nechodil, respektíve keby ideme ako partia spolu tak pochopím. Ale keď vidím akí ľudia tam chodia

sabinami
30. apr 2022

@maca1984 ja práve aj to vnímam negatívne že chce ísť na dovolenku/party sám s kamošmi prečo tam nechce priateľku pri sebe, však nech ide večer s kamošmi normlane von na diskotéku raz za čas 😁 ale ja si mylsim že taká dovolenka by mala byt spoločne prežitá

marisoul
30. apr 2022

Ak máš od neho list vlastníctva, máš právo o tom rozhodnúť. V prípade, že má priateľ 18+ a nie je zbavený svojprávnosti, mal by o sebe rozhodnúť sám. Ty to môžeš rešpektovať, alebo nemusíš. Tam však tvoja pravomoc konci.

mirage
30. apr 2022

prosim ta, ty party ostrov, su tam oblasti, kde to zije nonstop, aj uplne kludne oblasti s domacimi. To ho nepusti ani v piatok do BA do centra, ci v Nitre na Mostnu, kde to zije. Cize mu neveris a chces ho obmedzovat.

maca1984
30. apr 2022

a? pre mňa nie je žiadny rozdiel či Ibiza či Dubrovník.
@sabinami a ja si myslím že pokiaľ človek nie je zbavený svojprávnosti, tak môže ísť kam chce- s kým chce.

solange7
30. apr 2022

Je to trochu nestandardne. Keby som mala ist niekam na party, tak sa tam automaticky vidim aj s partnerom. Pri povahe mojho muza si ani neviem predstavit ze by mi povedal, ze ide s kamosom na Ibizu. 😀 Dvaja chlapi na ibizu, to znie fakt divne. Je to party ostrov, viac ludi viac zabavy. Takze povazujem za divne ked idu len dvaja.

sense
30. apr 2022

Nemám problém ho "pustiť" samého na dovolenku...nie je ani vymetac barov ani naháňa sukien. Aj keď teda Ibiza by asi jeho cieľ nebol.

vilma7
30. apr 2022

Áno pustila. A to z jedného dôvodu, že sama som bola na (Mallorke , Ballerman párty) asi 10 x a predstav si, ani raz som tam nemala pohlavný styk, nie každý chlap si tam chodí vyprázdniť vajcia 🤣🤣🤣
Zabávať sa dá aj bez toho (ty vieš aký je) a podviesť ťa môže aj doma so susedou, kým skočiš na nákup.

lintu
30. apr 2022

Co mu to tak napadlo? Ale tak snad si je vedomy, co robi. Nedovera od partnera by ma tiez mrzela.

vsauce_
30. apr 2022

Možno ťa tá partia nemá rada a tak proste idú bez teba 😄

matullienka
30. apr 2022

Urob to isté či s tým bude ok on. Povedz, že ty ideš o dva týždne skôr/ neskôr ako on, že si sa dohodla s kamoškou, že ťa celkom inšpiroval

joesvk
30. apr 2022

Je to čudné, že sa ťa vôbec pýta. Čo ste matka a syn?

nestastna21
30. apr 2022

Ani by ma na napadlo to nejako riešiť. Véd keď chce ísť, nech ide. Ale nás vzťah je postavený na maximálnej dôvere.

mooonika1975
30. apr 2022

Nepušťam, nie je psiček. Oznámi, ide. Fungujeme samostatne ako dospeli . To, že žijeme v útvare /rodina/ neznamená, že sa vlastnime a obmedzujeme

lala123
30. apr 2022

Áno nie je to tvoj majetok. Aj môj bol a akurát skonštatovali, že už sú starí keď videli tých mladých nadupaných chalanov😂ale oni boli väčšia partia a aj na lyžovačky chodí. Ani jemu nevadí keď idem ja. Vies aj keby sa tam niečo stalo tak dúfam, že je taký múdry aby ti to po príchode domov nezavesil na krk..Podviesť ta alebo sa zaľúbiť do inej sa môže aj pod tvojim nosom a ani si to nemusíš všimnúť.

sense
30. apr 2022

Ak máš obavy ze ta podvedie, lebo Ibiza ma takú povest akú má.... Tak môžeš byť pokojná,... Ak by ta chcel pod viesť urobí to aj doma na Svk, preto by nemusel ísť niekam do tramtarie a vyhodiť kopec peňazí na cestu a ubytko

luccija
30. apr 2022

Nech ide, ale tak isto by som chcela, aby si spravil výlet aj so mnou

dager
30. apr 2022

Jedna vec je dôvera, to je pekná vec vo vzťahu, druhá vec je úcta. Na týchto dvoch podľa mňa stojí každý správne fungujúci vzťah. A aká je to úcta, keď sa potrebuje zabávať bez teba? Ved slovo partner podľa mňa zahŕňa všetko potrebné. Aj zábavu a party. Ja by som asi nebránila mu ísť, ale by som mu povedala ako to vidím a ze oddelené dovolenky nepovažujem za zdravé pre dobrý vzťah. Podľa toho, ako by reagoval, by som sa rozhodla, ci si po svietiť na to, ako si ma tento muž váži, alebo či sa tešiť, že mám pri sebe chlapa, ktorý napriek tomu, že si plne dôverujeme, dokáže si ma aj uctiť.

sapetka
30. apr 2022

Nebola by som z toho nadsena kebyze mi naserviruje takuto info. Urcite by sme dost diskutovali o tom a vyjadrila by som nazor ze sa mi to nepaci a nesuhlasim s tym. Uz ako by sa rozhodol je na nom. Som rada ze nemusim taketo veci riesit so svojim muzom😅drzim prsty

lejusinka
30. apr 2022

Je nesvojpravny ze ho musis pustat/nepustat? Ani manzelovi nehovorim kde moze a kde nemoze chodit nie to este ked sme spolu chodili len 🤦🏻‍♀️ On mne tiez nikdy nic nepovedal. A to som sa par krat z vecera do rana rozhodla ze idem do zahranicia a jemu som to len oznamila.

Ak sa bojis ze ta podvedie tak ta sklamem ale ak je to svhopny spravit tam tak by to urobil aj doma 🤷🏻‍♀️

kitycat
30. apr 2022

Preboha, kolko furii.. 🤦‍♀️

joesvk
30. apr 2022

@dager Aká úcta, keď sa zabaví bezo mňa?
Ja asi inak chápem úctu.

alexas56
30. apr 2022

jasné, nech si ide. Však o čom je vzťah, ak mu nedôveruješ ? To už nikdy nikde nepôjde lebo sa bojíš, že by ťa mohol podviesť ? V takom vzťahu by som nebola..Len, nech si ide, však dobre, ak ťa podvedie alebo niečo vykonná, aspon sa ,,smeti''vynesú samé..🙂

lala123
30. apr 2022

@joesvk čo má spoločne zabavenie sa s kamarátmi s úctou k tebe? Nechapě