Psychický nátlak manželky, potrebujem odbornú pomoc

shreek
21. júl 2019

Dobrý deň,som muž ale som pod psychickým nátlakom manželky.Potreboval by som sa porozprávať nájde sa tu psychologička ale bez srandy naozaj by som potreboval odbornú pomoc.Poprosim správu do súkromnej pošty dakujem

prevenar
21. júl 2019

Nikto nepozna ani teba , ani tvoju manzelku cize tazko sa k tomu celemu vyjadrovat .

1 - ak je situacia, tak vazna ako pises ..tak sa proste rozved a najdi si k sebe lepsieho cloveka . nie si povinny toto znasat. zien je na svete dost , neboj 🙂

2 - moze sa ti to len zdat koli nejakej psychickej poruche , ktora ti zacina ?

navstiv odbornika ..tu nic nevyriesis .

shreek
autor
21. júl 2019

@prevenar psychicky poruchu mám znej,som potreboval porozprávať z neakou ženou otom ktorá by to posúdila inak nezucasnene.

karolinakr
21. júl 2019

@shreek v mieste bydliska ked pojdes na kliniku je psycholog.Inak poskytuju aj konzultacie cez internet, len tam sa plati. A to bude asi na dlhsi rozhovor

prevenar
21. júl 2019

@shreek ..ak to je tak zle , tak sa proste rozved a zacni novy zivot s niekym , kto ti bude vyhovovat viac . nie si povinny zit v takomto vztahu.

akecheta
21. júl 2019

@prevenar Opustiť manipulátora môže byť omnoho ťažšie než si myslíš, hlavne keď pozná tvoje slabé stránky a vie ako ťa držať v šachu...

cacianka
21. júl 2019

Hrrrr rozvod.to su teda rady ! Autor potrebuje odbornu radu, terapiu, manzelsku poradňu, prípadne niekoho zdatneho tu na MK aby poradil na začiatku.potom bude konat .možno to vyriesia len treba triezvy pristup nemusí byt hned rozvod

shreek
autor
21. júl 2019

@cacianka ďakujem konečne nikto kto nevidí riešenie len v rozvode,pri tom slove dostávam depresiu

prevenar
21. júl 2019

@akecheta ...napise papier ..ide na urad ..dovi-dopo

@shreek pozri ..ak s nou chces byt tak je to tvoja volba , uzi si to a potom tu nevyplakavaj. bud to vyries a odid ..alebo bud spokojny s tym co mas. mozes si vybrat a budes mat len a len to co chces.

akecheta
21. júl 2019

@prevenar ľahko sa ti píše...

karolinakr
21. júl 2019

Zalezi aky psychicky natlak.Moze sa spravit kompromis, alebo sa len jeden presadzuje, druhy furt ustupuje a je vyuzivany, niekomu to nevadi napriklad mne to vadi hrozne, alebo sa druhy chce silou presadzovat.Zalezi ci to je zasadna vec alebo len blbost, ktorej sa da ustupit aspravit kompromis.Ale zas na druhej strane ak ma druhy tlaci do veci z ktorej mozu byt problemy zdravotne ci financne ze ohrozi moj zivot, neustupim i keby to malo viest k rozchodu.Treba byt mudry...

prevenar
21. júl 2019

@akecheta ..pozri ..ved nech spravi ako uzna za vhodne. moja rada je jasna , ako s nou nalozi je jeho vec.

akecheta
21. júl 2019

@prevenar Nechápeš...no nič.

juliet86
21. júl 2019

@shreek ahoj. ked povies o svojich problemoch svojnu vseobecnemu lekarovi tak zo zakona ta vie zadarmo poslat na cca 10 sedeni k psychologovi. plus psychologicku pomoc poskytuju aj na miestnom odbore prace soc veci a rodiny odbor rodinne poradenstvo resp. socialne poradenstvo. ak manipulacia uz zavana psychickym nasilim pomoz si informaciami zo strabky pomocobetiam.sk drzim ti palce

7dada
21. júl 2019

shreek Naozaj asi najlepšie je vyhľadať odbornú pomoc. Tam by mala byť neutrálna osoba, ktorá by mala vedieť poradiť. V mojom manželstve, tiež sa psychicky často deptam, ale som tu pre svoje deťúrence a tie ma potrebujú.

prevenar
21. júl 2019

@akecheta chapem . bud nieco spravi ...alebo nie . 🙂

akecheta
21. júl 2019

@prevenar ..no..ďalší, ktorý furt musí mať posledné slovo a samozrejme pravdu 🙄

prevenar
26. júl 2019

@akecheta ..no..dalsi extremne uzitocny prispevok k teme . 🙄

akecheta
26. júl 2019

@prevenar 🙂❤