Prvý spoločný Silvester - partner zaspal od únavy

1. jan 2021

Je podľa Vás v poriadku, keď vaš partner zaspí počas prvého spoločného Silvestra o 22 hod.? Nebol opitý, proste vraj je unavený. O pol noci vstal si pripiť a hneď sa z gauča presunul na posteľ. A zas spal.... strašne ma to urazilo, keďže sme boli len dvaja. Vlastne sa to stáva často. Vždy je pri mne unavený. Keď ale ide v telke futbal,alebo hokej, dokáže byť hore aj do pol noci , úplne čulý.

hipuska
1. jan 2021

Mňa nie, pre mňa Silvester je deň ako každý iný a nemá žiaden speci význam

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
1. jan 2021

My s manželom sme ho tiež prespali. Mame malé dieťa a byť tak dlho hore na par delobuchov.
Ale čo sa týka tvojho problému : bol unavený, očividne ho nezvykne oslavovať, takže načo toto riešiš.

janinah
1. jan 2021

Tomu sa hovorí tolerancia....ale ak je vždy unavený pri tebe,tak niekde je chyba....záleží,či je na únavu aj obj. dôvod,napr. 12 hodín makať v bani....ale priveľmi to nerozoberaj,čas ukáže....

mogaa
1. jan 2021

A čo by bolo lepšie keby sa premáhal aby vydržal na prípitok? Každý normálny človek keď je unavený ide račej spať ako sa premáhať kvôli jednému prípitku....ja keď sa mi chce spať bývam nepríjemná.....bolo by lepšie keby sa s tebou pohádal kvôli blbosti? skôr t sa chováš ako dieťa ktoré vyžaduje aby bol niekto pri ňom a zabával ho, to ale pochopíš až dozreješ.....

veronikaszabova
1. jan 2021

Nemam problem, tak si ho vyrobim?

jvlo
1. jan 2021

Ved je to normalne. Ja som tento rok vydrzala hore asi 1x za 15 rocny vztah 😂 Bezne spim pri telke od 21 do 23:45, potom si pripijeme a idem do postele

babockaadmiral
1. jan 2021

Každy clovek ked je unaveny tak proste zaspi je to uplne normalne, unava si nevybera datum ani čas a pokial človek tvrdo pracuje tak už vobec nie, nerozumiem vasej frustracii, a hlavne tomu ako vam moze vadit na vasom priatelovi jeho zakladna ludska potreba a tou je spanok, silvester nie je nic extra ved spolu byvate mozete si ho urobit kazdy den, aj dnes zajtra, je to predsa iba datum, to co je pre Vás dolezité nemusí byť pre inych, treba sa tolerovat navzajom, potom aj taketo problemy pominuuuu, preto možno vydrzi dlhsie pri futbale lebo ho to nestresuje a vie si pri tom oddychnut psychicky, alebo sa ho skuste opytat, za to nic nedate, preco ho viac baví futbal ako vaša spoločnosť 🙂

sense
1. jan 2021

Prvý Silvester s priateľom som šla spat o 22.00 lebo som vstaval o 4.30 do prace, tento Silvester sme šli spät obaja o cca23. 00 lebo sme boli unavený... Pre mňa den ako iný...
Keď som mala 20 tak to bol pre mňa deň niekde na horách s priateľmi, menšia žúrka a polnočná sánkovačka, alebo diskotéka... Teraz je to obyčajný deň... Resp noc..

A aký ste mali mať program? Keď ta to tak strašne urazilo

pininka1
1. jan 2021

My sme boli pred rokmi na chate, sestra tam mala svojho frajera, bol to ich prvy silvester. On sa o desiatej zavrel do izby a zacal tam fnukat ze je zas o rok starsi,ze este nic dokopy nedokazal a pod. A my sme sedeli v obyvacke ako puci, jasne ze segra nalada totalnr pokazena. Mna by to riadne nastvalo a som rada ze som to osobne od svojho partnera nezazila. Resp ked boli deti malinke a zle spali tak sme sa dohodli obaja ze pojdeme skoro spat a rano si poprajeme. Ale to je nieco uplne ine.

anicka182
1. jan 2021

Moj včera zalomil o pol deviatej ja o deviatej, je tam toho...🤦‍♀️

nenne27
1. jan 2021

Ked sme boli mladsi a dokonca bezdetni tak sme silvester travili u svokrovcov a tam sme v obyvacke na gauci pospali pri telke, svokra nas zobudila o polnoci na pripitok🙈 ptm sme s detmi zacali chodievat aj s partiou na chatu, tak to uz bol iny silvester...

zuzanka.zuzu
1. jan 2021

"O pol noci vstal si pripiť" - ja by som nevstala takže drž sa ho, že to vôbec urobil 😉

lintu
1. jan 2021

Byvate spolu?

sissy27
1. jan 2021

Nevadilo by mi, že v prípade únavy zaspí hoc aj na Silvestra alebo moje narodeniny, ak má napr. ťažký deň, je zvyknutý chodiť spať skôr, má náročnú prácu atď. Ak ale nič nerobí celý deň a potom radšej zaspí ako by trávil čas so mnou a dialo by sa to pravidelne, tak by som rozmýšľala, či ho potrebujem k životu. Ja som takto bezdôvodne schopná zaspať pri niekom, s kým sa fakt nudím...

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dajen_7
1. jan 2021

Mám 21 a minuly rok sme s priateľom spali boli sme unavený z prace podľa mna nie je na tom nič divne.

janka69420
1. jan 2021

nehaj ho spat keď che. asi si moc nudná

laila22
1. jan 2021

Boze baby, asi mala nejake ocakavania, chcela si uzit vecer s nim. Dobre jedlo, romantika.. Myslim, ze ona pripravila obcerstvenie a on zaspal ako druk.. 🙂 uz o 22:00. Tu nejde o to co znamena Silvester pre Vas, ale o nu, ze sa tesila, ze si uziju vecer spolu, a kazdy mal svoju predstavu..

mirkava
1. jan 2021

Mna by to tiez mrzelo, ale skus sa ho pochpit, neviem kedy vstaval, ci bol v praci atd. Citi sa dobre pohodlne a tak zaspal. Povznes sa nad to a nerob z toho vedu 😉

panelacikova
1. jan 2021
janulienka1103
1. jan 2021

My sme si na polnoc s mužom dali pusu, popriali si šťastný nový rok a šli spať 😂 aj tak sme zaspali až keď ako tak utíchli tie 🎆🎆

spadnutaslivka
1. jan 2021

Mňa by zaujímalo, čo robíte celé dni, ak sa až v noci dozvieš, že ti chlap zaspal :O Veď ste sa nerozprávali, čo budete robiť na silvestra? Môj tiež každý rok spí na silvestra. Najprv mi to bolo divné, lebo my sme doma mali iné zvyky, ale chápem, že ráno potrebuje fungovať, nemôže dospávať. Tak ho netrápim blbosťami. Spoločné chvíle trávime vtedy, kedy môžeme, a nepotrebujem k tomu ohňostroj ani šampus. A rokmi už asi aj starnem alebo som si zvykla, lebo už sa ani mne nechce na silvestra čakať na polnoc. Lebo deti mi ráno vstávajú skoro a potom by som bola zbytočne unavená- podráždená.

h2
1. jan 2021

Autorka, píšeš, že o 22 zaspal, potom vstal o polnoci na prípitok a presunul sa z gauča do postele. Takže zaspal na gauči. Normálne človek na gauči nespáva, takže tam zaspal nechtiac a neplánovane. Predpokladám, že o tej polnoci si ho zobudila, aby ste si pripili. Čiže bol rozospatý a zrejme nebol v stave ísť oslavovať. Nerob z toho vedu. Ja chápem, že si mala o prvom spoločnom Silvestri iné predstavy, ale ak ste boli sami dvaja, niečo ste pojedli, popili, tak to človek na gauči pri telke zaspí, ani nevie, ako. Ak sa mám priznať, včera (na Silvestra), sme si všetci išli popoludní pospať, aby sme vydržali dlho hore. Ale spal len môj muž, mne, ani synovi, sa nedalo. Takže muž bol vyspatý a ja som zaspala pred telkou a spala som asi od 21:30 do cca 23:00. Muž si na môj účet trošku zažartoval, ale ani ho nenapadlo, aby sa urážal, alebo mi to vyčítal. (Jediný, kto včera od rána do dnes do 1 hodiny rannej nespal ani sekundu, je náš 9-ročný syn. 🙄)

virginia
1. jan 2021

Ja ti rozumiem, ze si sklamana. Hlavne, ak je pri tebe vzdy unaveny. Ak ti to vynahradza aapon cez den, mozno sa da na to zvyknut 🤔

moonlight1210
1. jan 2021

Mna po upratovani, vareni obeda a chystani dobrot na stol zalamovalo uz okolo desiatej, ale decka ma nakriatli citat Ulovky z wattpadu a valali sme sa od smiechu az do polnoci, tv bola zapauzovana a uz tak aj ostala a po polnoci sme ju rovno vypli. Silvestra nam oznamili ohnostroje zo susedstva a mobil.

Mozno to chce vymysliet zabavnu spolocnu cinnost. Ak silvester je o vegeteni na gauci pri tv a jednohubkach, tak to je pre niekoho ako zaklinanie hadov.
Mm takto bezne zaspi pri tv, ked nieco pozerame. Niekedy zase ja. Iba ak objavime naozaj zaujimavy film, tak vydrzime.

mironka
1. jan 2021

Moj muz a mama sa zdekovali spat o 23.00,ze ci mi to bude prekazat. A ja ze nie. Sme v karantene. Sli spat. Ja v izbe sama so 4 detmi. Jedine 2-rocna nespala,tak sme si sli pozriet z okna ohnostroj.

babydesire
2. jan 2021

Aj moj muz prespi silvester - za prve chodi do prace,vstava skoro,za druhe nieje nocny vtak narozdiel odomna,,,to nic,zvyknes si 😉

oblecenie99
2. jan 2021

Čo by som dala za to,keby som aspoň vcera mohla zaspať hoci aj pred polnocou,lebo naše dieťa nám (teda mne) robí Silvestrovskú noc od októbra 😂 Nerieš to,bol unavený,ja sa mu vôbec nečudujem.

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz