Problémy v rodine

sandra224
16. aug 2022

Pekný deň prajem ...Už to síce trvá niekoľko rokov ale stupňuje sa to ..Sama neviem ako začať....mam priateľa trávim s nim pomerne dosť času ale je to tým ze plánujeme spolu bývanie chodíme po výletoch atď...súrodenci a ani rodičia mi to neprajú...mama so sestrou sa somnou ani nerozpravaju ak niekam idem brat mi vykrikuje ze niekam idem...a otec ma slovne uráža....není tak žeby som doslova nič nerobila vždy niečo spravím a on mi už niekoľko rokov vykrikuje ze som.leniva a že som hanba a že nech sa pozriem aká som že sa môžem za seba hanbiť....niekedy sa cítim pri nich ako cudzia ako by som ich nebola....prosím poraďte co mam už robiť nebaví ma to deň čo deň počúvať..sama som z toho už psychicky zle ...celý život som ta najhoršia

veronikaszabova
16. aug 2022

@sandra224 kolko mas rokov?

amiaja
16. aug 2022

@sandra224 kolko mas rokov? Odstahovat sa a nekontaktovat.

melanta
16. aug 2022

Koľko máš rokov? Pracuješ? Ak si dospelá, tak bolo na mieste sa už dávno odsťahovať.

ivangeline
16. aug 2022

Napis,estw aj co im vadi a ake su icu obavy. ;)

elizabet173
16. aug 2022

@sandra224 prečo to niekoľko rokov trpíš? Odsťahovať sa, zdieľaný byt a vybavené

0silvia0
16. aug 2022

@sandra224 a preco sa akoze nemozes odstahovat?

sandra224
autor
26. aug 2022

@0silvia0 Nemôžem sa odsťahovať mam ešte školu a v škole mi pravdepodobne nedovolia individualne vzdelanie čiže bez príjmu nemôžem nič...

0silvia0
26. aug 2022

@sandra224 internat, stipendium by sa nedalo vybavit?