Problémy s rodičmi

lenuska333
22. feb 2022

Ahojte skor som tu pisala článok o tom že bývajú u mňa rodičia. Ale stále sme sa hádali predtým než sme kúpili dom, sme bývali u nich a bolo to peklo napriek tomu som ich vzala bývať kumne. Lenže aj tak sa nezmenili oni chcely rozkazovať otec nadáva na môjho muža pretože on ho od začiatku nemusí tak odišli naspäť do svojho domu lenže všetok nábytok bol môj, ich bola len ich spálňa čiže sú tam bez všetkého otec nemá ani robotu mal ale mama naňho žiarli robila mu scény tak proste vzel výstup z práce. Napriek tomu som mu poslala žiadosti do troch firiem a už mu aj zavolali čiže prácu by už mal. Dnes my ale mama volala ze ci nerozmýšľam ich vziať naspäť ze oni už taký nebudú ze prečo ich nechávam trpieť a také blbosti a pravdaže dala do toho aj slzy. Lenže manžel ich tu už nechce a ja ak sa mám priznať tiež veľmi nie mám z nich stres a hlavne keď si môj otec vipije mam 2 deti 9 a 2 ročne a tretie čakám robím zle mama ma stále otravuje s tým aby som ich vzala naspäť no ja som len ticho ako je mi ich ľúto ale nechcem aby sem prišli znova bývať a som ochotná im aj pomáhať vo všetkom len moja matka je veľmi dotierava a herečka brutálna. Ďakujem za každý názor radu potrebujem to nemám sa komu zdôveriť

diamond007
22. feb 2022

@lenuska333 nie. Majú kde bývať, sú dospelí a sebestační

stanulienkat
22. feb 2022

Nie si normalna. Nepoucitelna. Chudak tvoj muz.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mijo53
22. feb 2022

koľko rokov majú rodičia a ako ďaleko od seba bývate

nenne27
22. feb 2022

@lenuska333 chapem ze ti je ich luto.na druhej strane, nebude ti luto ked sa ti vdaka tomu rozpadne tvoja vlastna rodina...manzel a deti?

dahlia25
22. feb 2022

Pokial maju vlastne byvanie, z akeho dovodu sa chcu nastahovat k vam?

dahlia25
22. feb 2022

Su v stave, ze sa o nich treba starat? Kolko maju rokov?

nenne27
22. feb 2022

@dahlia25 pise ze otcovi vybavila pohovory do prace tak zrejme su este sebestacni

lenuska333
autor
22. feb 2022

@mijo53 Otec 53 a mama 51 asi 13 km nebývajú veľmi ďaleko
@mijo53

lenuska333
autor
22. feb 2022

@dahlia25 otec 53 a mama 52

ukulela
22. feb 2022

@lenuska333 si normalna? Ako trpia? Byvaju, tak co.... nie su to tvoje deti. Su to dospeli, co sa o seba dokazu postarat.

elian
22. feb 2022

Ak máš 5 pokope ani nad tým neuvažuj -kazdy si je strojcom svojho šťastia
a ty mysli HLAVNE na svoje deti

dadulamamula
22. feb 2022

@lenuska333 určite nie. Majú kde bývať, sú sebestační.. Ty hlavne mysli na seba a na svoje deti a aj na muža..

sissy27
22. feb 2022

@lenuska333 akože a aký je dôvod, že sa nasťahovali k vám? Lebo ak sú zdraví, sebestační a majú svoj dom, tak nevidím dôvod... A nie, nezobrala by som rodičov k sebe len tak bezdôvodne - milujem ich, majú u mňa vždy dvere otvorené, keby sa dostali do problémov tak neváham ani sekundu, ale len tak z roztopaše?? A ešte teda otec alkoholik a mama drama queen, to ti tak je treba k trom deťom... Keď im nestačia financie, tak treba do práce, do dôchodku majú ešte ďaleko.

stanulienkat
22. feb 2022

Ved su to mladi ludia. Schopni prace. Maju byt samostatni a nie vesat sa detom na krk v takomto veku.

makova333
22. feb 2022

A tento pocit viny v tebe pestovali rodicia do malicka. A zajvne aj v dospelosti vedia ako ta pekne dojit z energie a to este tak, aby ti ich bolo este aj luto. Bud s tym nieco spravis alebo pojde tvoje manzelstvo kade lahsie.

maris5
22. feb 2022

Vies co je najhorsie? Ked ta citovo vydieraju rodicia. Slzicky, prosby, potom ti povedia aka si nevdacna dcera, ze oni sa o teba starali a ty sa nechces. Uz ich viac neber spat. Ohrozujes vlastnu rodinu.
Mam kamaratku, rodicia vekovo podobne ako tvoji. Nonstop jej vyvolavaju lebo sa ani s pocitacom poriadne nenaucili robit, vsetko chcu od nej, aby vybavila, zavolala, objednala. A oni akoze podnikaju.

liz_lemon
22. feb 2022

pozerala som si aj tu predoslu temu, ale nikde nepises, preco 2 dospeli a pomerne mladi ludia, ktori maju vlastne byvanie, maju potrebu sa nasackovat k dcere, ktora ma 2 deti, 3. na ceste
nenechaj sa do toho zatiahnut, zi si svoj zivot s muzom a detmi, nemozes byt zodpovedna za svojich nezodpovednych rodicov

mijo53
22. feb 2022

@lenuska333 V takom veku môžu rodičia fungovať ešte samostatne, pokiaľ nemajú vážne zdravotné problémy, čo asi nemajú a bývajú blízko, tak im pomôžeš. Nečudujem sa, že ešte by riadili a rozkazovali, vek im to dovoľuje, tak len nech si bývajú v svojom a Ty s rodinou v svojom. Zariadenie nech si kúpia z druhej ruky a niekto aj daruje za odvoz. Mama je tiež doma, či pracuje?

sulejmanka
22. feb 2022

A prečo vlastne chcú ísť bývať k vám? Nerozumieme

mila23
22. feb 2022

v ziadnom pripade. ved v tom veku musia byt este sebestacni. Nech idu pracovat a staraju sa sami o seba. Nepoviem - pomoct im, ale nie nasackovat si ich k sebe...navyse uz vidis,ze to nerobilo dobrotu. Asi nevedia vydrzat sami so sebou a takto u Vas rypali do Vas a mali aspon program/zabavku.
A nenechaj s aobmakcit ze Ti bdue mama pomahat..lebo vidis,ze si z nej iba psychicky hotova a Tvoj muz tiez...nestoji to zato.....
keby boli stari, chori alebo nevladni, tak samozrejme.....ale takto?

lenuska333
autor
22. feb 2022

@mijo53 mam je doma nepracuje ako ze je vždy chorá bolí ju chrbát ale to už roky lan si myslím ak by to bolo vážne tak by s ňou doktor predsa urobil poriadok a nie stále doma sedieť

mila23
22. feb 2022

@lenuska333 no ak by som bola naozaj chora a nasackujem sa k niekomu byvat, tak som rada,ze sa ten clovek o mna stara, mzoem unho byvat a nie sa tam rozdrapovat a dirigovat. Ona si uvedomuje aky bude may dochodok? ci to vobec neriesi? este je mlada nato aby len sedela doma cele dni...jasne,ze potom vymysla....
neustupit.....

lenuska333
autor
22. feb 2022

@sulejmanka poviem to takto otec je biely mama Rómka žiť v rómske osade nieje žiadna výhra bývajú tam toľké roky a neboli schopný ísť bývať inde ja som vždy hovorila ze svoje deti tam nevychovam a určite odtiaľ odídem mam tu lepšie podmienky ako oni tak preto by chcely byvat u mňa boli naučený ze keď sme bývali u nich držali sme hubu nech robili co kolvek ja som sa o všetko starala vybavovala im a keď sa oco opil nadával na muža aj na mna a ze ked sa nám nepáči dvere mame otvorené len moja mama je veľká herečka a rada sa doprosuje

mila23
22. feb 2022

@lenuska333 vidis....presne pises..ked ste byvali u nich, museli ste drzat hubu a krok....ale oni ked byvali u Vas uz sa nespravali rovnako....
oni Vas vyhadzovali a teraz sa k Vam chcu nasackovat...pametaj nato...a neustup.....znicis si manzelstvo a nebudete mat klud, Ty, muz ani deti....

sulejmanka
22. feb 2022

@lenuska333 nuž sama vidíš že vaše spolužitie nefungovalo,ani ked vy ste boli u vašich a ani ked vaši u vás. Tvoji rodičia sú mladí ľudia, nepotrebujú opateru. Nedaj si rozbiť rodinu.

mijo53
22. feb 2022

@lenuska333 z čoho žijú, keď obidvaja nepracujú, berú invalidný dôchodok, alebo nejaké dávky

lenuska333
autor
22. feb 2022

@mijo53 Otec robil vždy len mama robila scény a žiarli naňho vždy keď prišiel s práce domov teraz naposledy robil v Senci no to sa jej tiež nepáčilo tak znova výstup a teraz je asi mesiac bez práce ale mal pnku a mama ta ma 60 eura

kandelabra
22. feb 2022

čítala som aj tvoj predošlý príspevok, moja rada: ani len o tom neuvažuj! A ak jedného dňa pod vplyvom ich citového vydierania zasa raz zabudneš prečo ste sa od nich sťahovali a prečo si ich poslala naspäť domov od vás, popros muža, aby ti to pripomenul. Pomáhať rodičom je jedna vec, ale nechať sa využívať a ničiť si život to teda nie!

cacianka
22. feb 2022

Žena - máš takmer 3 deti, nedovol rodičom kaziť vám život a rodinu. Nestačilo tí čo vám už narobili ?!
Mobil nedvihaj, ak zdvihnete tak pokec áno ale ak začne téma zober nás k vám, polož. Nedaj sa vtiahnuť , brán svoje deti aj muža