Problémy s chuťou na sex

lubina2
25. sep 2012

Ahojte baby, potrebujem súrne pomôcť. S priateľom sne 4 roky a máme 1,5 ročnú dcéru. Môj problém je v tom, že neviem začať so sexom. Do teraz začínal vždy priateľ. A mne to tak vyhovuje. Ale už ho to nebaví, už mi 2 Krát povedal, že môžem začať aj ja, že ho to už nebaví. Lenže ja to neviem, alebo teda nedokážem. Aj včera, chceli sme mať sex, povedal, že mám začať a tam to všetko stroskotalo, chvíľu sme sedeli, potom ho to prestalo baviť a šiel spať.
Ja ho chápem ani mňa by to asi nebavilo, ale keď ja to neviem, nedokážem to. No je to hrozné. Mám stašne vyčitky svedomia. ☹
Máte nejakú radu ako sa premôcť alebo ako to dokázať. Sex mám rda len neviem ako začať.
Ďakujem za každú radu a príspevok.

sissy27
25. sep 2012

@lubina2 čo tak vliezť si k nemu do sprchy a pomôcť mu s umývaním? 😉 vyzlečený už bude, tak to budeš mať ľahšie 😀

alena16
25. sep 2012

A čo tak to nesiliť spôsobom, že "teraz si sadnime na gauč a ty začni?" Ani sa ti nečudujem že to nevieš. Nechaj to na čas, keď bude medzi vami pohoda, budete sa rozprávať, bude dobrá nálada, pohár vína ti tiež pomôže a potom iba tak spontánne, nečakane začni ty...

galaxy
25. sep 2012

Prípadne začni masážou celého tela a to tak nejako už začne 🙂

elebe
25. sep 2012

@lubina2 ahoj mne niekedy stačí keď sa mu otočím zadkom a pritúpim sa,pomrvím sa a už ma tlačí zozadu baterka 🙂 🙂

kalifa28
25. sep 2012

@elebe poznám 😀 😀 😀

elebe
25. sep 2012

@kalifa28 že? a netreba nič hovoriť ani robiť...ide to samé 😀 😀

kalifa28
25. sep 2012

@elebe ved jasné, že to ide samé
ked je to v poriadku, tak to ide same
si neviem predstavit ako sa s mužom dohadujeme, že ty začni, nie ty začni, však to je divné, ako deti v školke...

elebe
25. sep 2012

@kalifa28 možno je
@lubina2 trošku hanblivejšia....ale pokiaľ majú dobrý vzťah tak by to malo ísť 🙂 bože čo ja som všetko povymýšlala už 😀 😀 drahý len kukal 😀 😀

lubina2
autor
25. sep 2012

baby dakujem, budeme musiet urobit nejku rodinnu pohodicku, poharik vina mi asi tiez prospeje.
ja som s tymto mala vzdy problem, ze trosku iniciativy nezaskodi,a le ked mne to nejde. ale riesit to budem musiet.

elebe
25. sep 2012

@lubina2 ale nechápem prečo sa tak hanbíš niečo začať....však ste spolu 4roky dokonca máte spolu dcérku 😕 😕

lubina2
autor
25. sep 2012

ja neviem, neviem to vysvetlit.... ono je to asi tou hamblivostou, no neviem, ale hadam vsetko ok dopadne a drahy si nebude musel kupovat gumenu ancu......

andulka82
25. sep 2012

@lubina2 naozaj netraba to siliť, úplne stačí pozeráte telku a začneš len úplne nevinne s hladkaním, trošku dráždenie a ide to samo no a keď si k tomu dáte naozaj pohár vínka, tak je to úplne super 🙂

elebe
25. sep 2012

@lubina2 sa bojíš že ťa odmietne? alebo si myslíš že pre neho nie si atraktívna? skús začať teda tak že potme,alebo zapál iba jednu malú sviečku 🙂

lubina2
autor
25. sep 2012

ja mam skor starch, ze urobim niečo zle a nedokazem ho vzrusit.
baby vdaka uz mi je ovela lepsie 🙂

luna22
25. sep 2012

nemusí to vždy skončiť sexom, tak mu daj niekedy francuzák počas dňa len tak z lásky 😉 celkom dobrý nápad som napísala, asi aj ja vyskúšam 🙂

andrejka1983
25. sep 2012

@lubina2 he he...tak my napr..ja som tiež menej iniciatívna, lebo moj muž je až príliž oproti mne, takže to stači aj za nás dvoch 😀 ...ale ja mam napr. vo zvyku ked sme napr. spolu v kuchyni len okolo neho prejdem a spravím vrrr vrrr,...a capím sa na neho, dam mu pusu a tak..a on hned no čo zlato ideme na to??? 😕 😀 a ja že jasne...cmuk cmuk...a potom ho odtlačim ...a poviem až večer ...alebo zajtra... 😀...a toto robim niekoľkokrát za den 😀 😀 a on už mi...že tak už pod na to a nekecaj tolko 😀 ...a tak sa niekedy dám prehovorit, niekedy je to až fakt zajtra ked sa mi nechce...ale " zle" mu robím stále 😉 😉

magali
25. sep 2012

@lubina2 prosim ta, to je to najmenej, zeby si ho nedokazala vzrusit.. zdravy chlap je pripraveny vzdy a vsade, vid hore co pisali kocky, fakt sa staci len prisunut a uz ma plne gate 😀 ale o to tu asi nejde, chapem proste sa hanbis, my sme spolu 10 rokov a tiez sa hanbim, hanbim sa ked som naha, lebo niesom so sebou spokojna.. urcite neurobis nic zle a ten pohar vina je dobry napad, to zaberie vzdy, trocha sa uvolnis a je to..

magali
25. sep 2012

@andrejka1983 😀 😀 😀 😀

lubina2
autor
25. sep 2012

nio, hadam sa dajako rozbehnem, pretoze sa mu zase ani necudujem, ale naozaj s mojej strany trosku iniciativy trosku nezaskodi.
Ako ked som sama doma s malou a priatel je v robote, tak si predstavujem ako vecer prekvapim a zacnem ja, ale ked pride vecer sedim ako prikovana a nic...... strasne ma to hneva..... 😖

elebe
25. sep 2012

@lubina2 že ho nedokážeš vzrušiť?? ale no...keď po takom čase začneš konečne ty,tak stačí pár dotykov a uuuurčite bude okamžite vzrušený....pretože už to bude inakšie ako vždy 😀 😀 len sa odhodlaj,neboj sa,uvidíš ako si užijete a drahý bude neskutočne spokojny,ver mi....len do toho...a neodkladaj to že dobre tak zajtra,prd....ešte dnes,teraz tri štyti 😀 😀 😀

dreamgirlxxx
25. sep 2012

@lubina2 ako by si pisala o mne, u nas je to presne to iste. maly ma uz 20 mesiacov a som mnou to stale nie je po sexualnej stranke take ako pred porodom. Presne ako pises ty, cely den myslim na to, ako sa budeme vecer krasne milovat a ako to cele zacnem ja a ked pride vecer, maly uz konecne spi a my mame chvilku pre seba, tak vobec nemam chut. Uz z toho zacinam byt aj trosku zufala, je uz som aj to vinko skusala a stale nic, chut je len cez den, ked je manzel v praci, mam pocit, ze vecer moja chut zaspi spolu s dietatom 😒 Ale vravim si, ze je to mozno tym ze este stale kojim, hormony v tele a tak.... Pred porodom som tento problem nikdy nemala, tak dufam, ze uz coskoro dokojim a veci sa vratia do normalu, lebo sa zacinam obavat, ze si manzel najde ''ochotnu nahradnicku''... Chcem sa ta opytat, ty este stale kojis????

lubina2
autor
25. sep 2012

Nie ja už nekojím, ale u mňa to začalo byť takéto zle tiež po pôrode. Nevravím, že predtým iniciatíva zo mňa sršala,a e bolo to omnoho lepšie.

jankagun
25. sep 2012

@sissy27 tak tento napad sa mi paci najviac,a hlavne,je nevtieravý! tak hor sa do toho 😉

pectore
26. sep 2012

Mi napriklad chodime spat nahy....takze neriesime vyzliekanie ci ake veci...je to super.... dieta spi uz v izbe (19.mesiacov) takze nam to nijako neprekaza......a cez pusinkovanie a osahavanie sa vzdy da cosi vymysliet...ani ja niesom moc inyciativna...ale staci sa vystverat na "kona"...trocha zavrtiet bokmi a zadkom... 😀 .....a uz je to. ... 😀 😀 😀

pectore
26. sep 2012

@dreamgirlxxx isto to bude aj tym kojenim... mi sme sice zo sexom nikdy nejaky strasny problem nemali..ale sama na sebe som citila ze pocas dojcenia to nebolo ono... teraz ked nekojim je to daleko lepsie..... Tiez ak byvas vecer unavena treba sa nejako uvolnit...napr 2dc vina, alebo nejaky relaxacny caj.......moze to napomoct...

zuzulienka1973
26. sep 2012

No moja zlata,necitam vsetko ake rady baby davaju ale ak by isiel drahy do prirody a pozoroval zvierata tak by videl ,ze vzdy sa snazi samec a samica len dovoli alebo nie,tam to nikdy nie je naopak 😀 😀 😀 Zivocich ako zivocich 😀 😀 😀

evuska32
8. jún 2013

no čo tak urobiť módnu prehliadku v sexi prádle, sexi šatách alebo niečom inom...chuť príde 😀 trošku ho poprovokovať v sprche...alebo len tak večer chvíľu behať bez nohavičiek akože sa chystáš do sprchy...alebo si akurát vybehla zo sprchy 😀 my si často píšeme erotické sms a keď sa stretneme už stačí sa len vyzliecť 😀 alebo občas akože náhodou pustím nejakú erotiku 😀 chce to len fantáziu ;.-) ak ti vadí denné svetlo skús len tak pri sviečkach...ja som raz dokonca náročky vyhodila poistky 😀

angelous1991
8. jún 2013

@elebe to s tym otocenim sa chrbtom je aj u nas bezne .. a este z mojej strany aj neumyselne , ale holt chlapov vzrusuju zadky 😀
@lubina2 ja myslim ze keby si sa k nemu pritulila a zacala ho bozkavat troska pohladila pod trickom , bolo by potom uz jedno kto zacal , iniciativy by sa ujal on lebo chlapovi staci ukazat mu ze po nom tuzis a uz by bol hotovy :
... inak tato tema bola zalozen dost davno , tak ma aj zaujima co ako ? zabralo ? 😵

tehulka_mk
8. jún 2013

@lubina2 Ja sa pridavam,nie si sama,tiez nie som iniciativna a teraz v poslednom case mi manzelik to iste vravi,ze mozem niekedy aj ja zacinat.Ale ja mam skor iny problem,ale to je tiez chulostive ☹ No drzim ti labky,snad sa osmelime 🙂