Problém so sexom

pepo29
30. nov 2015

dobry den, chcel by som radu s manzelkou sme zobraty 4 roky, vzali sme sa jak sme zistili ze cakame babo, do vtedy bolo vsetko ok a tehotenstvom to cele zacalo, pocas porodu sme sex mo neriesili po porode sa sme sa zato hadavali po niakom case sme sa rozhodli pre druhe babo sex vtedy bol super dokonca aj manzelka bola akcna po otehotneni zas sex upadol uplne ale o babo sme prisli zas bol sex fajn do dalsieho oplodnenia cele tejotenstvo nic a mali ma uz tri mesiace a zas to je dost nanic niekedy je to fajn ale to je tak raz za dva tyzdne asi manzelke to nechyba nebere ju to, a ja stale som v robote aby sme mali peniaze kazdy volny cas sa staram o deti pomaham v domacnosti s upratovanim varenim a proste ten sex stale neni a ja som dost nestastny, trva to uz styry roky s dakymi vynimkami vie mi niekdo poradit co s tym robit ake mate skusenosti milujem ju som stastny ze mame dve drave krasne deti ale toto je dost uz tazke dakujem

worker_falcon
30. nov 2015

@oldman50plus , čakáme na teba 😀

dominika6
30. nov 2015

@pepo29
neboj ona ťa tiež ľúbi,ale sex je to posledné na čo myslí pri dvoch deťoch,ked večer ľahne do postele...
ak sa budete hádať pre toto,tak tomu veľmi nepomôžeš,lebo u ženy to nieje priorita na 1 mieste ako u chlapa...

pepo29
autor
30. nov 2015

@dominika6
to plne chapem ale zas za dva tyzdne nic ani jej to nechyba to neni sranda ja to nechcem kazdy den len 4 roky to trva a byvam z toho uz dost zufali lebo doslova len prezivam ale kedy sa to zmeni to asi nikto netusi

dominika6
30. nov 2015

@pepo29
nepoteším ťa,nezmení sa to...
je nastavená na interval 2x do mesiaca a ked to chceš častejšie,je z toho bud otrávená,alebo jednoducho jej netrafíš do jej dňa D 😀
1) hlavne to nerieš neverou -je to úbohé
2) snažiť sa ju odbremeniť hlavne cez víkend od frmolu okolo detí,domácností a varenia
3)hlavne v sobotu si urobte veget deň ,možno sa uvolní viacej a aj ty si prídeš na svoje 😀

sardinka335
30. nov 2015

@dominika6 ale je to chyba ze na to manzelka nemyslí a deti su len vyhovorka. Všetko sa da ked sa chce a ked sa nechce tak treba hladať pričinu prečo a odstraniť ju...potom sa zeny čuduju ze niektorí muži ,,zial,, podlahnu a stači nejake menšie pokušenie a uz to ide...Muži su viac telesne založení a ,,potrebuju to,,. V jednej knižke som raz čitala ,,niektoré zenu chcu verných mužov, ale nechcu sex,, - no to spolu nepasuje.

@pepo29 idealne je vykomunikovať si to, prečo nema naladu, nechce a čo jej vadi...a prečo ju ,,to nebere,, Neviem či si skušal ,,navodiť,, atmosferu a podobne, niečo čo ma rada, čo ju poteší vyčitky tomu velmi nepomozu...chapem ze pri 3 mes. dieťati je to niekedy naročné ale je to vyhovorka - my mame 3 deti z toho posledne ma 4 mes.

worker_falcon
30. nov 2015

@sardinka335 wau, taký názor počuť od ženy...

bosoriak
30. nov 2015

@pepo29 Tak ked jej to nechyba, tak bude chyba asi v atraktivnosti danej cinnosti. Ma priestor na nejaky oddych, pomahas jej s detmi, ci si stale v praci? A to, ze sex bol super.. no ehm, bol super pre teba alebo aj pre nu? 😉
Ved sa s nou o tom porozpravaj, pytaj sa, co jej chyba, co by chcela, co mozes urobit pre to, aby to znovu fungovalo. Lebo zas mat sex len za ucelom splodenia dietata, no, to je dost skoda 🙂

dominika6
30. nov 2015

@sardinka335
no pri 3mesačnom dieťatku niekedy je žena max. vyčerpaná a nieje naladená na sex,bud jej kleslo sebavedomie,necíti sa atraktívna pre svojho partnera alebo jej kleslo libido..

sardinka335
30. nov 2015

@dominika6 ja som na 90% nikdy neni naladená na sex ani sa necitim nejaka atraktivna po 3 porodoch, ale ked vidim ,,ako po mne ide,, a ze spravi aj nemozne ....tak sa riadim heslom ,, chuť neni, ale príde,,. A je to tak.

dominika6
30. nov 2015

@sardinka335
jjjaaa tak to áno,ale zas furt nasilu sexovať to je čo?
len aby bol chlap spokojný a mal zárez na posteli a neušiel inam 😀 😀

niekedy platí aj to ked chlap nechce,tak žena po ňom vystrelí sama,lebo o tom prestane rozprávať a prejavovať jej nehu...
možno to by u nej zabralo...

pepo29
autor
30. nov 2015

tak co sa tyka pomahania ked dojdem domov beham aj okolo deti aj varim aj upratujem snazim sa jak sa da ju odbremenit, styry roky to trva rozpravia bolo milion a najhorsia odpoved co moze byt ked vam zena povie ja neviem co ti mam na to povedat a vzdy to skoncilo hadkou lebo manzelka nevie sa ani o tom rozpravat, vsetko co jej vadilo som obmedzil uplne, a aj tak kym sa nepohadame ze uz dlho sex nebol sa nic nedeje ked som napisal ze sme si to uzili tak sme si to obaja uzili to co dokaze na robit to by dokazala tazko predstierat mam coto zcitane a daco odkukane tak troska viem ale manzelka neriesi nic ani daco si kuknut na inspiraciu ani si dake eroticke clanky precitat dokonca som kupil dake hracky co sme spolu vybralu a ostali lezat v sufliku, dcerka chodi aj do skolky cize az take narocne to zas neni a je dost rozumna tak sa s mnou da a ked aj idem niekde z volna malu bravam vsade zo sebou cize da snazim a staram ako sa da len uz som z toho zufali lebo mam kamosky co maju deti manzelia im nepomahaju seru na nich maju zeny domacnost deti vsetko na krku a sex maju skoro stale tak neviem co uz robit :( dakujem aj tak za rady

dominika6
30. nov 2015

@pepo29
skús sa na týždeň chovať ako ona a uvidíš ten obrat...nehovor o sexe,neprejavuj jej nehu,nenúť ju do sexu a večer jej povedz že nemáš chuť... 😀 dáš jej chrobáka do hlavy a bude sa snažiť o dušu...
niekedy ked majú ženy doma na ružiach ustlané aj tak im nieje rady ani pomoci...
ak je pravda čo píše,že s pomocou v domácnosti a s deťmi problém nieje tak potom už len tá chuť...

worker_falcon
30. nov 2015

@pepo29 ďalší dokonalý chlap, ktorý má za ženu bosorku? skús prečítať diskusie na podobnú tému. nedávno tu písal tuším @magmolatus.

A samozrejme by to chcel pohľad druhej strany - vysvetliť, čo znamená "behám", "upratujem", "varím". či to nie je raz za mesiac, prípadne na donútenie manželky. Ale je možné, že si si zobral jednu z mnohých rozmaznaných diev, ktoré si nevedia vážiť manžela. A vedia ho iba využívať.

sono2
30. nov 2015

@dominika6 podľa mňa dobrá taktika.

sono2
30. nov 2015

@worker_falcon Hej zdalo sa mi, ako veľmi podobný príbeh až veľmi veľmi podobný.

worker_falcon
30. nov 2015

@pepo29 a nevolá sa tvoja žena @sophiaso ? 😀

sardinka335
30. nov 2015

No, možno si važne príliš dobrý a ona si to nevazi...ťažko povedať kedže počujme vyjadrenie len jednej strany.

pepo29
autor
30. nov 2015

ja som sa sem prihlasil lebo viem ze zena tu je prihlasena a ludia davaju svoje nazory, nie ja som z domu nauceny ze upracem umyjem riad sam od seba, varim rad a vzdy ked mam cas navarim ci rano pred robotou alebo vecer po robote ak nejdem do nocnej niekedy ledva vydim ale spravim vsetko co sa da jedine maleho neprebalujem ale nie preto ze by mi to vadilo len tak unaveny ako byvam sa bojim aby som mu neublizil je mali este dceru som prevaloval a staral sa o nu v pohode zena sla do prace ked dcera mala rok a ja po nocnych som som bol doma s nou tiez som to nemal lahke celu domacnost ale dal som to, a nestazoval som si ze nevladzem daco, a skusal som byt odmerany na zenu nahodou som jej nedal pusu hned bola urazena ze aky som
ja a ked som povedal ze vydis vyse tyzdna niekedy dva tyzdne si sa ma nedotkla to je v pohode? a bolo zle, ja niesom dokonali to netvrdim kazdy mame svoje chyby ale snazim sa ako viem aby vsetko klapalo
ale ked clovek spravi vsetko
co sa da aby navodil romantiku a nic z toho to dost zamrzi a to zlihanie cloveka dost trapi :(

alaguema
30. nov 2015

haha...ja tu z toho odpadnem 😀 Absurdnosť tejto situácie je zrkadielko našej doby...Chlap sa sem prihlási, lebo vie, že žena sem chodí a rieši tu neuspokojivý sexuálny život...Ach jo.

@pepo29 skús jej to urobiť raz tak, že už nič iné nebude chcieť. Ak máš doma ženu so zdravým prístupom k sexu, tak to zaberie. Ak máš takú, pre ktorú je sex len prostriedkom k rozmnožovaniu, tak máš smolu. Mimochodom, čo očakávaš od založenia tejto diskusie? 😎

alaguema
30. nov 2015

@dominika6 ako jej má povedať, že nemá chuť, keď ona o sex nemá záujem?? Len tak pri káve? Keby si náhodou chcela sex, tak ja nemám chuť 😀

pepo29
autor
30. nov 2015

@alaguema
zjavne si nepochopila pointu tebe by sa pacilo keby tvoj chlap si nasiel druhu a chodil domov spokojny a problem co je doma by neriesil a ked by si mala chut raz za dva tyzdne by ti dal do tela bola by si spokojna akeho mas fajn muza a parohy ze neprejdes dverami to je vyhra alebo skor by si bola radsej keby manzel to chcel riesit a islo mu o to aby manzelstvo klapalo ako ma prihlasil som sa sem lebo tu je vela zien a kazdy ma daky problem a problemi su na to aby sa riesili a ja som z toho problemu dost nestastny a chcem aby sme boli vsetci stastny a co sa tyka jej to spravit tak raz za mesiac je sex ze vaaaaau najlepsi take orgazmy a vsetko okolo toho sa neda prestierat len mne ide o to kde je problem ze jej dva tyzdne sex nechyba dokonca ju vela krat ani nenapadne ze vobec by som mohol mat chut ked jej o tom nepoviem nic a to je dost zle

dominika6
30. nov 2015

@alaguema
no večer v posteli,prečo pri káve...
však ak sa aj ona k nemu pritúli,môže sa chovať ako ona a hned ju odstrčiť,že nemá chuť..
ak má on vo zvyku aj počas dňa sa k nej túliť,objímať,dať pusu,nech to nerobí...nech sa mladá činí...o dva dni jej docvakne čo sa deje...

alaguema
30. nov 2015

@pepo29 naznačovala som ti, čo ti napíšem teraz po lopate: nikto tu nevie, prečo tvoja žena nechce sex, nič tu nevyriešiš. A ak sem chodí a spozná sa v tvojom príbehu, tak to budeš mať asi ešte veselé.

alaguema
30. nov 2015

@dominika6 nečítaš? Ona nemá záujem o sex, nevyvíja iniciatívu mimo období, keď chce otehotnieť.

marcela305
30. nov 2015

@pepo29 opytaj sa zeny ze ci ked nema chut na sex a ty ano si mas najst milenku:D ale nie ,nechapem ze ako nemoze mat chut na sex normalny clovek so svojim partnerom..ved ho milujem nie a sex je tiez jednym z prejavov lasky tiez si myslim ze deti su len vyhovorka ,ved aj ine pary maju deti aj my mame dve ale i na seba i anjdeme cas aj niekolkokrat do tyzdna .. skus sa spytat zeny ze ako si to predstavuje co naozaj sposobuje jej nechut...

pepo29
autor
30. nov 2015

@alaguema
podla teba z tolkych zien ziadna nemala alebo nema podobny problem vsetky maju stastne manzelstva a vsetko klape ako ma len moja zena ma jedina problem vsak? troska sa kukni okolo seba kolko je denne rozvodov ma kamaratku co robi na sude a rozvodov koli neveram je strasne moc a nevera plinie asi z toho ze to v posteli neklape ale to je jedno a ak jej bude vadit ze som tu v anonimite co ma tu nikto nepozna a duplom nikto nevie kto je moja zena tak to uz by nastvalo mna chcem tak vela? ked chcem po styroch rokoch stastne manzelstvo nemam chut si hladat milenku a potom riesit problemy doma
radsej chcem vyriesit problem co je a nerobit si ine problemy
@marcela350
to som skusal a jasne ze mi povedala ze by sa jej nepacilo
ak by som si nasiel
milenku a kde je proble
v sexe ze ona ho nepotrebuje ale neviem co robit aby ho potrebovala aj hracky som jej kupil som si naivne myslel ze budem na nocnej sama daco skusi a aj ked skusila ze jej sa to nepaci tak neviem vobec uz som si aj psrfem kupil s feromonmi som
cital ze to pomaha lenze asi na zeny co ked potrebuju malo na to aby mali chutky a nie ked niekomu to vobec nechyba co mne je divne lebo sex je super prijemny uvolnia sa obaja pri nom, vydim ze to je tazke a asi cele to bude len v jej hlave a to mozem len dufat ze sa to niekedy napravi :(

kakatulik
30. nov 2015

Tiez si myslim ze by bolo ucinne na nejaky cas zahrat mrtveho chrobaka. Sprvat sa ako spolubyvajuci. Robit vsetko ako doteraz,az na tu jednu vec.
Mne ale nejdu do hlavy tie jej orgazmy,ktore akoze nehra...keby boli echt,chcela by ich zazit castejsie.
Tot moj nazor.

pepo29
autor
30. nov 2015

@kakatulik
to nechapem ani kazdy clovek co zazije dnes dobry sex zajtra nanho automaticky caka ze vau chcem znova a moja zena bohuzial nie to nema ako hrat to neni len o vzdychani to je vsetko okolo toho ale je to tak max dva krat do mesiaca a nechapem kde je problem a co s tym robit aby to bolo vzdy pekne nemusim to kazdy den mat su starosti povinnosti a kadeco ale aspon 2 az 3 krat do tyzdna myslim si na manzelov co nemaju ani po 30 tke to zas take strasne neni

oldman50plus
30. nov 2015

@worker_falcon diký za upozornenie už som tu.
@pepo29 Neporadím ti hoci som skoro od fachu. Ale poviem ti jedno - mal som presne to isté s tým že to trvalo prakticky 30 rokov. Nech som spravil čokoľvek, nič nepomohlo. Je pravdou že ja som robil doma pomerne málo (ale stejne si myslím že tak kolo slovenského priemeru) na druhej strane bolo dosť rokov kedy som zarábal podnikaním celkom fest (pár miliónov v korunách) takže si myslím že to by ma mohlo robiť v očiach dosť žien celkom atraktívnym. Presne to isté - po narodení detí ju už sex so mnou nikdy nezaujímal a bodka. Neskôr si našla milenca s ktorým zažívala motýle v bruchu a orgazmy pod ním a až som to zistil aj ja som si našiel niekoho druhého. Aj keď je to profesionálna manipulátorka takže na obranu musím vynaložiť dosť úsilia ale v ostatných ohľadoch je fantastická a čo sa sexu týka - možno až na obdobie medzi 18-20 (to už som ale skoro zabudol ako to bolo) prežívam najúžasnejšie obdobie v živote a to som v druhej polovici 50tych rokov. Ak by som mohol vrátiť čas, zrejme by som sa vykašľal na peniaze a robil v domácnosti, to by asi bola jediná šanca ako sa jej zavďačit. Boli by sme chudobní ale možno šťastnejší. Teda ak by sa zase neriešilo furt prečo si nemôžeme dovoliť to a ono 😝
Osobne by som skúsil okamžite nejakú párovú terapiu ale vidím tvoje šance dosť biedne, ak sa nespamätala za toľko rokov tak už sa sama od seba nespamätá. Zrejme jej niečo subjektívne na tebe vadí. Uprimnú sústrasť.

alaguema
30. nov 2015

@pepo29 vôbec ti nedochádza, čo píšem. Keby som sa ja našla v nejakej diskusii na ženskom fóre, ako môj muž pretriasa naše intímne problémy, tak by som zúrila ako tajfún a to som pomerne kľudný človek. Takých už bolo, ktorí si mysleli, že sú v úplnej anonymite.
Keď chceš skutočne niečo riešiť, tak poradňa, psychológ, sexuológ a pod.
A bolo by fajn, keby si sem tam použil čiarky a bodky...zle sa to číta.