Problém s komunikáciou vo vzťahu

simkarisko11trnava
15. okt 2022

Dobrý večer neviem sama ako by som začala písať ohľadom partnera máme 4 , deti na ktoré som stále sama keď nerobí tak odpočíva lebo on jediný je úsmevný ako keby ja celý deň sedím na zadku pritom možno som viac narobena prideťoch ako on v práci!!!! hlavne to čo je u nás najhorší je komunikácia ja mu niečo poviem postazujem sa a jeho nič netrápi nepodrzi má myslíte že to má zmysel snim??

viestta
15. okt 2022

Nič nerobí a je unavený asi odjakživa. Nestalo.sa mu to až pri štvrtom dieťati. A až taky unavený asi nebude, keď deti vládze urobiť.
Je na tebe, či konečne aj to svoje piate a najväčšie dieťa začneš zapájať do domácnosti alebo to vzdas a odídeš len so štyroma.

janinah
15. okt 2022

Po 4.deťoch sa ideš pýtať,či to má zmysel? tie deti vám asi bocian nedoniesol.....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
15. okt 2022

Ale neber to tragicky,tie deti večne malé nebudú a raz sa ti tá starostlivosť o ne vráti.Urob čo musíš /jedlo,čisté oblečenie,bezpečnosť detí/ a čo nemusíš,to vypusť.Semtam muža o niečo popros,ak to povieš jednoducho a priamo a aspon 3x,tak to aj urobí...možno...ale trochou ženskej diplomacie sa aj toto dá zmeniť,hoc máličko,tak začni.

kitycat
15. okt 2022

Ale v sexe vam to asi klape?

0silvia0
15. okt 2022

@simkarisko11trnava zmysel ci nezmysel byt s nim. Otazka znie, ak ti napiseme, ze zmysel to nema, ci to sama so 4mi detmi zvladnes sama...

zanka777
15. okt 2022

@zoro9836 👌👌👌

lalenka33
15. okt 2022

Čiže pri 1.,2.,3., dieťati bol vzorný, pracovitý, dokonalý manžel a tak ste si spravili 4té a zrazu takýto problém. Ako blesk z jasného neba... Fakt pri niektorých temach rozmýšlam čím do kelu ženy rozmýšlate. Ale asi nie tým, čo máte alebo skôr nemáte v hlave.