Problém s kamarátom. Aký postoj zaujať?

25. máj 2023

Máme "problem" s kamarátom. Včera som mala zlý deň (smrť v rodine) tak som zrušila plánované stretnutie. Necítila som sa na to ísť von. On sa samozrejme urazil a ostal smutný. Čakala som oporu pochopenie že bude pri mne stať no miesto toho mi naložil ešte vinu za jeho skazeny deň. Pred minútou z neho vyšlo ze keď mi bolo skutočne ľúto ze som mu ju skazila ze som sa mala snažiť vylepšiť mu ju. Neviem som debil ja či on? Až ma zarazilo ci toto mysli vážne.

darijja
25. máj 2023

On

medyna
25. máj 2023

je sebecký, on je problém

januska12323
25. máj 2023

Neempatický somár.

moonlight1210
25. máj 2023

Sebestredny pablb.
Hovado necitlive. (Akoby povedala Erika z Hornej Dolnej).

On porovnava svoj pokazeny den, ze sa nemohol podla planu ist zabavit so smrtou v tvojej rodine?!

Nemas ani dovod sa mu ospravedlnovat a vynahradzovat mu to. Ale mozes nu povedat, ze svet je plny lepsich a inteligetnejsich ludi, tak mu davas volnost ist jeho cestou, aby “netrpel” pri tebe a ty ides hladat niekoho s vyssim EQ a IQ.

vanilkovazmrzka
25. máj 2023

Kolko mate rokov? Tak max 13 tipujem

zuza265
25. máj 2023

A poznate sa velmi dobre? Lebo ak nie, tak by som uplne o dalsie stretavanie/spoznavanie sa nestala. Ak ano, nechapem ako moze byt kamos taky sebec a nemysliet na to, ze to mas momentalne tazke a on je ten co by ti mal podat pomocnu ruku.

falbala132
25. máj 2023

Wow. To je vazne kolosalny blbec!

luccija
25. máj 2023

Psychopat čo myslí iba na seba pozor manipuluje s tebou

kvetinka75
25. máj 2023

😂 akože on je urazený že ty si z vážnych dôvodov niečo zrušila a ešte mu máš za to zlepšovať deň? TAk toto je snáď vtip. Poslať ho kade ľahšie.

ruxandra
25. máj 2023

On nie je tvoj kamarat, zrejme ta ma len pre to, ze nema s kym travit cas 😔 je to od neho dost hnusne, toto su predsa veci, ktore neovplyvnis a ako kamarat by mal stat pri tebe a podporovat ta a nie ti nadavat za to, ze ti niekto zomrel.
Po takomto vystupe by uz nebol moj kamarat. Ine by bolo keby si sa vyhovorila, ze sa ti nechce, ale toto proste nie.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domkakvet
25. máj 2023

Tak o takeho kamarata by som vobec nestala.

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dilino
25. máj 2023

S tým človekom sa viac nekontaktuj a ser naňho.Je to manipulátor, neempatický, vidi iba seba a je sebec.

divokykonik
25. máj 2023

A ešte čo by nechcel? Na takého by som zvysoka vykašľala. Sa cíti ako stredobod vesmíru zrejme, nechaj ho v tom sebaklame a ignoruj ho, nič iné si nezaslúži.

rorino
25. máj 2023

Toto nie je kamarat

fionaodshreka
26. máj 2023

Je to DEBIL!
Bodka.